Zaloguj się, aby obserwować  
sim12

Zaoczna szkoła rolnicza po gimnazjum.

Polecane posty

sim12    2

Za rok kończę gimnazjum i o tym właśnie będzie pytanie . Czy jest możliwość pójścia do zaocznej szkoły rolniczej (obojętnie czy zawodówka czy technikum) po gimnazjum? jeśli wie ktoś , to prosiłbym o namiary na taka szkołę , najlepiej w woj. Mazowieckim lub Świętokrzyskim , z góry dziękuje za każda pomoc ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9916

Z tego co wiem do do zaocznej możesz isc ale np po skonczonej zawodówce musisz miec ukonczoną szkołe średnią, Gdyby mozna było isc zaoczniej po gim nie zastanawiał bym sie a ni chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim12    2

a wie ktos można jednocześnie studiować (studia dzienne) i chodzić zaocznie do rolniczej? bo zależy mi na udziale w programach i z tego co słyszałem , jest to możliwe tylko. jeśli się będzie posiadało wykształcenie rolnicze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Najpierw to skończ gimnazjum i wtedy jeżeli planujesz zostać rolnikiem idź do jakieś szkoły średniej o takim profilu bo żeby studiować to i tak musisz przecież mieć maturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim12    2

@romek6340 gimnazjum ostatnia klasa i planuje prowadzic gospodarstwo dodatkowo, a do szkoły to wybieram sie do technikum elektronicznego .

@Radekk89 dziękuję za info ; )

 

A słyszałem że mają likwidować zaoczne szkoły rolnicze w 2013 . To prawda czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia20    16

Jak dobrze wyczytałam jakieś tam informacje na arimr to tak, to prawda. Mają być jakieś kursy które w sumie będą też trwały prawie tyle co szkoła zaocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radekk89    18

Pytanie co po tych kursach? Tytuł technika czy tylko jakiś papierek o skończonym kursie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim12    2

no właśnie . ale mi chodzi tylko o to żeby po tych kursach dostać dopłaty i żebym mógł uczestniczyć w programach , nic wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj