Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Derform12

Ziemia w spadku od ojca

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ziemia
Derform12    1

Witam. chciał bym się zapytać o to czy

Mój ojciec chce na mnie przepisać ziemie o powierzchni 8,60 za 2 lata chciał by na mnie przepisać to pole

i zastanawiam się czy bym mógł dostać jakieś dofinansowanie na młodego rolnika po przepisaniu tego pola

Moim błędem było nie wybranie rolniczej szkoły ponieważ teraz chodze do techikum o profulu informatyk

chciał bym zaczać w tym roku kurs rolniczy jeżeli by było to wymagane do dostania kasy na młodego rolnika prosze

o jakieś informacje na ten temat miał bym szanse ?

maiki    0

Cy aby potrzebne było wykształcenie rolnicze? Sam mam dość specjalistyczne - sterowniki przemysłowe. Fakt od 7 lat płacę krus i nikt mnie nie pytał o wykształcenie rolnicze. Mój wniosek jest rozpatrzony pozytywnie o pożyczkę MR. Czy nie wystarczy udowodnić pracy w rolnictwie albo mieć 3 lub 5 lat opłacany krus? Poszukaj na stronach ARiMR tam są warunki otrzymywania kredytów preferencyjnych.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez patryk141
      Witam uczę sie Liceum ogólnokształcącym (klasa maturalna) i planuje iść na studia nie związane z rolnictwem. Po przemyśleniu nie chcę iść na studia rolnicze, wole wybrać kierunek z innej branży dzięki któremu bede mógł dostać pracę nie tylko w rolnictwie bo jak sami wiecie w tej branży różnie bywa... raz górka ale częściej dołek;/ Ale po mimo tego bym przejął gospodarstwo i musze mieć jakieś wykształcenie w tym kierunku. Czy są jakieś kursy, czy trzeba ukończyć jakąś szkołę (np. "zawodówkę" )?
    • Przez PatrykReich
      Witam, mam pytanie odnośnie przetargu na grunty rolne. KOWR wystawia na licytację działkę, która leży w sąsiedztwie mojej działki, jestem jej właścicielem. Na przetargu będzie wielu chętnych na tą działkę, Czy mogę się starać aby wydzierżawić tą działkę bez licytacji i w jaki sposób ? 
      Kiedyś, gdzieś w TV mowili o możliwości odstąpienia od licytacji lub przetargu jeżeli napisze się podanie do dawnego ANR jeżeli się sąsiaduje z tą działką i jest się jej właścicielem. 
    • Przez DANDYS
      Witam , dorabiam na warsztacie ,czy ktoś podpowie, bo chcialbym byc na krusie ale pracodawca sie boi zebym pracował na czarno , coś tam czytałem ze mozna pracować na umowie-zlecenie ,nie przekraczając XXX dochodu , Moze ktoś rozjasnić sprawe ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.