Zaloguj się, aby obserwować  
black08

mf 5460

Polecane posty

black08    4

co o tym sądzicie wart 175000 netto skrzynia dyna 4 bajka jazda

 

co o tym sądzicie wart 175000 netto skrzynia dyna 4 bajka jazda

 

 

sorki oczywiście 5460 pozdrawiam :D

 

 

//Używaj opcji edycja a nie piszesz post pod postem

Edytowano przez Balzak

kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
co o tym sądzicie wart 175000 netto skrzynia dyna 4 bajka jazda

na Af chba nik takigo niema i chyba powinieneś ten temat zamieścic w MF.We wnętrzu możliwie a nawet więcej niz mozliwie 115km silnik perkinsa 4 cyl.175000 netto to nawet nawet jak na MF a i mówisz ze bajka jazda a jezdziłeś ???


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4
na Af chba nik takigo niema i chyba powinieneś ten temat zamieścic w MF.We wnętrzu możliwie a nawet więcej niz mozliwie 115km silnik perkinsa 4 cyl.175000 netto to nawet nawet jak na MF a i mówisz ze bajka jazda a jezdziłeś ???

 

 

a miałem okazje pobrykać sprzecikiem ale nowy na testach zaorałem pare ha więc zero wad myślalem ze ktosik ma i podzieli sie obserwacjami, bo rozglądam sie za czymś ok 120 km, pozdro


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ja mam 5455 za speedshift i gdybym miał Dyna-4 to byłbym zadowolony...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4
ja mam 5455 za speedshift i gdybym miał Dyna-4 to byłbym zadowolony...

 

jak ci chodzi? pare lat temu u znajomego miałem okazje jezdzic z manualna skrzynia to biegi nie wchodziły zbyt lekko a ciągnik był wtedy nowy więc jak pojezdziłem dyn4 to wielki + dla mf tylko ciekawe jak by bylo po np 5000mth


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

mam zrobione 650mth i biegi chodzą o wiele lepiej...jednak 16 biegów i tylko jeden pod obciążeniem to za mało.ogólnie dość dobry ciągnnik, nie sprawił dużych problemów do tej pory, serwis co 300mth kosztuje mnie, ok 400zł pali średno 8-10l na mth.uciąg ma bdb ale mocy czasami brakuje...ogólnie nie ma co narzekac :D


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4
mam zrobione 650mth i biegi chodzą o wiele lepiej...jednak 16 biegów i tylko jeden pod obciążeniem to za mało.ogólnie dość dobry ciągnnik, nie sprawił dużych problemów do tej pory, serwis co 300mth kosztuje mnie, ok 400zł pali średno 8-10l na mth.uciąg ma bdb ale mocy czasami brakuje...ogólnie nie ma co narzekac :)

 

no ja czaje sie na 5460 4c lub 5465 6c jakoś mf mi pasi choć kabinka szalu nie robi ale jest przytulnie, na ten był dyna 4 połbiegi ale i biegi włanczasz bez sprzęgła wiec 5+no i to że jak chcesz to i rewersem zmieniasz połbiegi ale wolal bym 6 c zawsze 2 dziurki więcej :D no i dzwięk szusteczki. jaki sprzet ciągasz


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

pług obracany 4x40 plus wał cambella, brona talerzowa 3,2m 'V', agregat uprawowy 4,2m, sieczkarnia do kukurydzy jednorzędowa,do tego transport i ubijanie kiszonki.

zdjecia są w galerii :D

 

do wad moge jeszce dodać, że bardzo łatwo go zadusic poniżej 1400rpm.

 

co do kabiny, klima, fotel pneumatyczny, radio, rewes, EHR, czego chceć więcej???Dyna-4....


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol22    1

Moj sąsiad ma 6475 z dyna 6 i jak narazie dobrze sie spisuje. Mi bardzo podoba sie seria 54.. z dyna4 ale czy w tych ciągnikach prucz zalet mozna sie tez obawiac tych bajerów (rewers, biegi i półbiegi bez sprzegła i inne tego typu udoskonalenia)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maro    0

Ja mam MF 5460 w starej wersji skrzynia 16/16 rewers mechaniczny no ale ciągnik super. Kabina na poziomie w tej klasie ciągników klima fotel gremmera pneumat i inne bajery. Skrzynia wydawać by sie mogło, że ma mało biegów no ale do prac polowych typu orka siew itp. w zupełności wystarczy no i do transportu jest znakomity tylko musi mieć obciążniki z przodu bo podskakuje. Biegi na początku wchodzą ciężko ale po przepracowaniu 500mth wchodzą dobrze wiadomo wszystko musi się wyrobić mój ma 1000mth i biegi wchodzą bardo dobrz(4+).Ciągnik miał powarzną awarie i był uziemiony ale wada fabryczna i pogwarancji zrobili za darmola (solidna firma). Widze, że posiadacze tej seri MF-a chwalą sobie te maszyny to chyba jest udana przynajmniej jak dlamnie.Osobiście polecam. PZDR ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo111    0

ja myślę ze warto wyłożyć 25 tys i wziąć coś z 6400 lepsza skrzynia dyna 6 inny układ wtrysku paliwa po 4 zawory na cylinder warto pomyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Japierdolim
      Witam. Jestem nowy na forum. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli coś źle zrobiłem. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Massey 4235 1997r i zauważyłem problem z deska rozdzielczą a właściwie to z kontrolkami , wskaźnikiem paliwa i obrotomierzem. Wszystkie kontrolki zapalają się podczas pierwszego odpalania ciągnika, wskaźnik paliwa itd, obrotomierz wskazuje err. Wszystko działa do czasu zgaszenia ciągnika, po zgaszeniu i uruchomieniu ponownym nagle przestają działać dosłownie wszystko (ciemność na desce rozdzielczej). Proszę o jakieś porady od czego zacząć.
    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj