Skocz do zawartości

Case seria JX


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mojego case jx 60 mam już rok i pali ze hej... podchodze do niego -15 stopni i pali na dotyk bez żadnego podgrzewania... drodzy rolnicy mówie wam żeby przy odpalaniu nie wciskać pedał gazu bo pózniej za pół roku bedzie musieli go tak przez całe życie odpalać.. ;)

Opublikowano

jakie ciśnienie powinno być w oponach w jx 60 (przód 12.4r20, tył 14.9r30) do pracy w polu i do transportu?

 

bo ja mam 1.2 atm przód i tył tylko na przodzie mam 400kg obciążników a na tylny tuz srednio wieszam 500kg?

Opublikowano

Na poczatku wszystko cacy, traktorek smiga wszystko gicior, ale tak po pół roku w czasie żniw pojawiło sie lekkie ale dosyć słyszalen piszczenie wewnątrz silnika, przyjezdzał mechanik nic nie wysluchał, piszczenie ustało, dobra jest ok. Po jakimś czasie okolic e listopad/grudzien po lewej stronie tu przy przy pompce chyba pojawil sie wyciek oleju zaczelo go wypychac spod uszczelki, nastepnie ciagnik tak jakby dobrze się nie wysprzeglal i jak mechani kprzyjechal dopatrzyl sie wycieu oleju spod ciagnnika, po jakims czasie na wlaczonym biegu i wcisnietm sprzegle mozna bylo prawie z garażu wyjechać, wiec telefon do mechanika okazalo sie ze puścił jakiś symering wewnątrz miedzy sprzęgłem a skrzynia biegów. No nic gwarancja wiec przyjechali zabrali no i zrobili. Po jakims czasie od naprawy kontrolka, od płynu hamulcowego wiec dolaliśmy ( może w serwisie nie nalali czy cos) ale okazalo sie ze jest wyciek dosyc spory na pompkach od hamulców, i nie ma do nich zbytiego dostepu bo przewody luźno chodzą i teraz jest juz po gwarancji mam dzwoni do mechanika w poniedziałem zobacze co powie. Jeszcez jedna sytuacja z tego tygodnia przy odpalaniu slychac tylko pyknięcie kontrolki przygasaja, nie kreci, zablokowany rozrósznik , po wyjeciu rozruisznika okazalo sie ze jest wylupany zabek od bendyksu i zblokowal wszystko, przy okazji prob odpalania na zacietym rozruszniku przesalo dzialac radio no poprostu usterka za usterką. Mysle ze to co działo sie po serwisowaniu to skutek zwykłego niedbalstwa i olewczości serwisantów, no ale poczekam do poniedzialku na ich odzew. Pozdrawiam

 

PS. Czy załacza wam sie agregat od klimatyzacji teraz w zmie przy niskich temperaturach po przekreceniu pokretla od zimnego powietrza ?

klima zima nie ma prawa sie włączyć co najwyzej na jakis ułamek sekundy i nic wiecej, a jesli mówisz ze masz wyciek i sa przewody luzne to wes srubokret czy kluczyk 7 i sobie dokrec, a nie robisz z igły widły, serwis właśnie jest uczulony na takie rzeczy gdzie klient nie potfafi wykonac pół obrotu srubokretem, czy zmienic bezpiecznik

Opublikowano

koledzy czy w case jx 90 da sie jakos zwiekszyc udzwig bo kupiłem agregat i ma problemy z podnoszeniem a słyszałem że na pompie da sie jakoś podkręcić żeby dzwigał więcej

Opublikowano (edytowane)

agregat od klimy ma prawo się włączyć zimo, ponieważ osusza powietrze i dzięki temu szyby tak nie rosieją, u mie w case jxu po przekręceniu pokrętła od zimna zawsze się włącza

Edytowane przez radek199321
Opublikowano

z tyłu na rozdzielaczu masz zawór bezpieczeństwa, możesz zwiększyć ciśnienie, jeśli nigdzie uszczelniaczy nie wypluje to powinien więcej podnosić

Opublikowano

Nie jestem pewien czy kolega ma racje, podnosząc ciśnienie na zaworze przelewowym, zwiększamy ciśnienie na wyjściach zewnętrznych hydrauliki, ale czy na podnośniku ??

Opublikowano

koledzy czy w case jx 90 da sie jakos zwiekszyc udzwig bo kupiłem agregat i ma problemy z podnoszeniem a słyszałem że na pompie da sie jakoś podkręcić żeby dzwigał więcej

Znajomy mechanik z serwisu mówił mi że można podkręcić ciśnienie .Nie wiem jak jest w jx90 ale w jx70 da się na pewno , mówił że trzeba odkręcić fotel i tamtędy jest dostęp do śrubki która można zwiększyć ciśnienie.

Opublikowano

Znajomy mechanik z serwisu mówił mi że można podkręcić ciśnienie .Nie wiem jak jest w jx90 ale w jx70 da się na pewno , mówił że trzeba odkręcić fotel i tamtędy jest dostęp do śrubki która można zwiększyć ciśnienie.

nie trzeba odkrencac fotela cisnienie zwieksza sie na rozdzielaczu w jx 60 70 80 90 95 musi byc 190b

 

farmall a to jest tosamo co jx 80 90 95 a 60i70 miały słabsze zwolnice i mosty farmall a na + to kabina i rewers ale cena wysoka farmall c to mojm zdaniem badziewie

Opublikowano (edytowane)

CASd , mozesz napisać z której strony na rozdzielaczu jest ta regulacja cisnienia ?

od spodu trzeba zerwac taka plastikowa osłonke i tam bedzie srubka na ampul tylko podłoncz sobie zegar do hydrauliki i tak pokrec zeby bylo 190 bar przy obrotach 1500 umnie było na np-165b i miał problem podnies zestaw uprawowo siewny 3m teraz bez problemu podnosi

Edytowane przez CASd
Opublikowano

a sprawdzałeś może jakie jest ciśnienie na poszczególnych obrotach?mam problemy z podnoszeniem pługów kuhn master 102 4 skibowych 95 konnym td

jaka waga tych plugow

Opublikowano

na metce 1100 kg, ale to bez kółka i przedpłużków, więc myślę że około 1300 może ciut więcej, podnosi je ale tak na 30 cm i wyżej nie może, ostatnio kupiłem greguara Bessona, ważone były na wadze i jest coś ponad 1100 kg, z tyłu uwiesiłem jeszcze sąsiada z mamą czyli około 160 kg i podniósł, ale nie mógł już do końca, przy obracaniu pod koniec też czuć że ciężko mu idzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez mt3820
      Witam,
      Niedawno zakupiłem ciągnik Case CS110 z uszkodzoną przekładnią powershift (4 półbiegi )
      Problem jest taki, że na 2 i 4 półbiegu traktor nie ma siły jechać. Na niźszych biegach da się ruszyć i bez obciążenia powoli przyśpieszyć, lecz przy obciążaniu rozłącza napęd.
      Dodatkowo podczas zmiany półbiegu z 2 na 3 jest chwilowe zdławienie/przyhamowanie traktora i dopiero normalnie jedzie.
      Pomierzyłem ciśnienia i tak:
      w punkcie pomiarowym nr5 (ciśnienie systemu) jest 16bar, podczas przełączania półbiegów (1,2,3,4) chwilowo się zmienia, po czym wraca do 16bar. 
      w punkcie pomiarowym 1 ( sprzęgło D, wspólne dla 2 i 4 półbiegu) ciśnienie po załączeniu wynosi 5bar.
      w punkcie pomiarowym 2 (sprzęgło C) ciśnienie po zasterowaniu wynosi 16 bar
      w punkcie 12 oraz 13 - po załączeniu 1 lub 3 półbiegu wynosi 16 bar, lecz po załączeniu 2 lub 4 wynosi 10 bar ( oczywiście dla 2 półbiegu 12 punkt pomiarowy oraz dla 4 13punkt
      na punktach 8 oraz 6 nie zaobserwowałem źadnego wzrostu ciśnienia przełączając poszczególne półbiegi.
      Zamieniałem też cewki zaworów Y22 z Y24 i ciśnienia oraz jazda jest bez zmian.
      Podejrzewam, że uszkodzony jest blok zaworów, lub uszczelniacz na koszu sprzęgłowym D.
      Co jeszcze mogę sprawdzić przed rozpoławianiem ciągnika?
       
       



    • Przez DariuszSmogr
      Witam,
       
         Mam na oku starego IHC 844 bez napędu z 1975r. Jest tam coś w rodzaju powershift'a z prawej strony kierownicy. Ktoś miał do czynienia z takim rozwiązaniem? Nie ukrywam zaciekawiło mnie to. Jak z awaryjnością takiego rozwiązania i działaniem? 
    • Przez Xovirek
      Witam, chciałbym się dowiedzieć czy może robił ktoś „rozblokowanie” prędkości w vestrum? Albo czy „naprawiał” ekologię? 
    • Przez Lesnik03
      Witam case puma, skrzynia powershift 19. W wyniku zbyt późnej wymiany hamulców opilki dostały sie do skrzyni. Na obecną chwilę są biegi parzyste a nieparzyste załącza po jakimś czasie. Czy jest możliwość oczyszczenia ukladu bez demontażu skrzyni? NP kilkukrotna wymianę oleju? Miał ktoś podobny przypadek? Dziękuję za pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v