cwaniak15

problem z krową

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie może tylko na pewno i radzę wezwać weterynarza

Edytowano przez MAT912

bobytempelton    161

Najpierw doraźnie zanim przyjedzie margaryna czy olej jak kolega wyżej pisał i posmaruj wymie,i podaj jej w wodzie tzn do poidła polopiryne tylko nie jedną tylko z 5-7 bo tyle razy cięższa krowa od człowieka jest, polopiryna jest na stany zapalne pomoże, zanim oczywiście nie przyjedzie weterynarz

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Kamil1998    86

Na zwierzęce problemy- polopiryna, która dla ludzi jest??

Co do wymienia. Zapalenia dostała

Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

bobytempelton    161

Jeżeli twoja końcówka nicku tłumaczy twoj wiek to pozwól że uświadomię cie że bakterie które wywołują zapalenia u zwierząt i u ludzi są te same, tylko u zwierząt i u ludzi wywołują różne schorzenia, a te same substancje czynne w lekach zabijają te bakterie nie wierzysz zapytaj weterynarza czy lekarza potwierdzi moje zdanie, nigdy nie kupuje się leku czy środków ochrony roślin po nazwie handlowej, tylko po substancji czynnej zawartej w gotowym produkcie, czym różni sie drogi codipar od taniego paracetamolu?-niczym nazwą handlową, a polopiryna ma silne działanie przeciwzapalne ,niepamiętam jakie substancje czynne zawiera ale weterynarz potwierdzi

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

marekjsp    8

witam mam problem z krową ma twarde wymie i niedaje prwie nic mleka co jest powode prosze o pomoc

najlepiej zadzwoń po weterynarza on będzie wiedział co jest przyczyną ale z tego co piszesz to mi wygląda że ma zapalenie jeśli ma twarde wymie...

KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

mora    14

Może tak,ale może też wstrzymywać wydzielanie mleka w wyniku stresu.

michal1993    422

U nas czasami jak krowa zapuchnie po ocieleniu to smarujemy jej wymię smalcem lub wodą z octem

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PatrycjaFrelek
      Witam.
      Mam problem.
      Wydoilem rano krowe, która się po tym położyła i nie chce się podnieść.
      Lekarz był i dał wapno bo stwierdził że jest odwapniona.
      Ale nadal do tego czasu się nie podniosła.
      Czy ktoś miał takie doświadczenie ?
      Co można by było jeszcze coś zrobić, podać jej.
      Proszę o pomoc.
    • Przez RolAnonim
      Mam problem gdyż  mleczarnia dzwoni i mówi  że  mam za niską  laktozę w mleku, nigdy tego nie miałem. Tluszcz jest wysoki około 4,8 białko 3,3. Może  ktoś  miał taki problem i coś doradzi czego brakuje 
    • Przez ceston
      Witam wczoraj krowie nic nie bylo normalnie jadła i się zachowywała. Dzisiaj toczy pianę z pyska głową jej skręca w lewą stronę ( ona próbuje ją wyprostować ale dalej jej ucieka) nie je i nie pije teraz( właśnie niewiem czy to nie od skrętu szyi przestała jeść i pić). Weterynarz wezwany ale chcę mieć opinie innych pozę ktoś miał podobny problem. Wstaje normalnie. 2 Miesiące po wycielenia.
    • Przez Tytan99
      Jakie polecacie bydło mleczne Niemki czy holenderki z Konrada ktoś kupował ? Warto ? 

• Przez pitras
      Mam do was pytanie ostatnio zakupiłe jałówki z importu i niewiem czy dobrze zrobiłem , czy lepsze były by krajowe?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj