sayo300

Jaki ciągnik ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawlus224    2624

I jestes z niego zadowolony ? jak kształtuje się spalanie ? do czego go używasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komar4    2

ja se jaj nierobie jakby coś na okrągło nawalało to bym pisał,a tak to działa bez zarzutu chociaz ma niedużo bo 300 mth ale wycieków niema bo zagladam po pracy na przykład wywoziłem 30 rozrzutników gnoju i w lato przy koszeniu ciągnik na obrotach chodzi to by wyszly wycieki ale niema zero jestem z niego Bardzo zadowolony ja im robie bez mała wszystkie roboty na 20 h mam jeszcze mtz 80 ale nim robie bardzo mało np bo foton umie spokojnie daje rade wiadomo jak w belarce to by miał cięzko ale czy w prasie kostkującej pługach czy w rozrzutniku to idzie bez problemu mam owijarkę i spokojniutko chodzi na luzie raz to zapomniałem ale to moja głupota bolca przy owijarce przełożyć to owijarkę z belko podniósł a owijarka umie warzy 580kg plus bela bo on fabrycznie ma udźwig podnośnika 1200kg umie ten ciągnik to w spalaniu bo miałem przedtem t 25 vładymirca to tak się nim pokręcić na pusto albo z czymś lekkim to vładymirec trochę miej spali ale w koszeniu czy wozeniu rozrzutnikem a rozrzutnik to jest 3,5 albo 4 t gnoju czy w prasie to spali miej bo on se daje rade na luzie idzie bez problemu a t 25 vładymirec to znowu będzie przepalał bo będzie miał za cięzko vładymirec to wiadomo że on się nadaje ale do lekkich robot PODAM CI DANE - marka: FOTON 404

- moc: 40 KM

- silnik: 3 cylindrowy typu PERKINS

- napęd: 4 x 4 zaaczany mechanicznie

- skrzynia biegów: mechaniczna z reduktorem 8+4

- WOM: dwie prędkości 540/1000

- załaczana i wyłączana sprężarka

- wyjścia hydrauliczne: 4 szt. EURO

- obciążniki przód: w standardzie

- śruba centralna: w standardzie

- długość: 3100 mm

- szerokość: 1630 mm

- wysokość: 2500 mm

- opony tył: 12.4 R28

- waga: 2500 kg

- sprzęgło: dwu tarczowe suche

- udźwig podnośnika: ok. 1000 kg

- prędkość maksymalna: 35 km/h

- zużycie paliwa: 3-4 l/mth

A do tego T25 to waży 1500kg a ten 2500kg robi roznice bo ten ciagnik to jest mechaniczny zwykly bez pierdół jakies zalaczania elektroniczne blokady czy cos tam mam go prawie rok sezon zrobilem tylko olej wymieniam i filtry i do roboty jak na razie dziala oby tak dalej. ten ciagnik to skladany w chinach ale podzespoly ma od innych marek przedni naped ma carraro wloski, silnik typu perkins

 

 

Wiem, że już po Świętach, ale słownik ortograficzny byłby odpowiednim prezentem. DRAMAT!

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj