Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Opony
Karolt    0

polecam te oponki mam w z tej firmy oponu w c-360-3p i śmigam nie zdzierają sie tak szybko jak stomilowskie

Wiadomość z agroFakt.pl

dark34    0
Napisano (edytowany)

Polecem ci Barrum albo Mitas, mam je w 3 ciagnikach i nie moge narzekac, w 1634 przednie mam juz chyba 3 lata i prawie nie widac sladow zuzycia, a 12,4/24 Baruma kosztuje chyba cos kolo 800zl

Edytowano przez dark34

wiesmag    52

taurus-to grupa michelin,kleber-bardzo dobre opony,zwłaszcza radialne(oponki z górnej półki)

Bawidamek    1

opony oponami ale czemu twój temat miesci sie w John Deere a nie w tematach ogolnych pt.opony??

Szuma    12

najtansze opony mozesz dostac w Handlopex ja tam kupiłem 2sztuki 540/65 R26 i dwie 580/70 R38 RADIAL 70

"Siła w jedności, jedność w wierzę"

tomek73    218

Opony BKT w ciągnikach. Czy ktoś słyszał o nich i jak się sprawują?

Trafiają mi się do ciagnika i zastanawiam się nad ich kupnem.

jacus    135

te opony bkt to juz w polowie zeszlego roku wywalilem-nie bylo juz bieznika a ciagnik byl pomocniczym malo co wyjezdzil,

dnieproschina - tez z poczatku myslalem ze to szajs, ale znajomy zapewnial ze sa dobre i po paru latach okazalo sie ze tylko z poczatku bieznik szybko sie scieral a teraz dobrze sie trzyma.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maslo200
      witam  mam  opone  pęknieta  miedzy protektorem 5cm  da sie coś z niej zrobić opona jest jak nowa  dostałem ją za darmo i zastanawiam sie czy da rade załatać ja 

• Przez keeway
      Jakie opony beda lepsze do cignia mf 235 do lasu jodełka czy zwykle cigniak bez napedu. 

• Przez maslo200
      witam  mam  opone  pęknieta  miedzy protektorem 5cm  da sie coś z niej zrobić opona jest jak nowa  dostałem ją za darmo i zastanawiam sie czy da rade załatać ja 

• Przez deer
      Mam pytanie.
      Przy ciągniku mam koła tył 18,4/85 R38 a przód 14,9/85 R28.
      Jak dobrać wąskie koła ?
      Jaka powinna być ich szerokość (jak najwęższe) tak aby na tylnym podnosniku zawiesić jeszcze ze 2,5 T a ciągnik sam waży ok 5 T (JD6520), no i wszystko sie kupy trzymało, a jazda nie była igraniem ze śmiercią .
      No i oczywiście by średnica przednich współgrała z tylnymi, bez rozbierania skrzyni .

Może ktoś ze społeczności AF użytkuje koła wąskie u tego typu ciągników i podzieli się swoimi spostrzeżeniami i uwagami.

Z góry dzięki za pomocne rady .
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko musze wymjenic opony w MTZ jakie polecacie....jaka firam?? ja mysle o polskich z DĘBIC a wy co polecicie ??