Skocz do zawartości

Ursus- prototypy.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No własnie, może z 2,3 lub 4 km/h. Też słyszałem ze M-ki są gorsze od tych starych podciwych " trzydziestek", w sensie że mniej wytrzymałe.

 

Możliwe że są mniej wytrzymałe, ale nie wszystkie...@robcio3dz, @Piotus89 mają C-330M i chwalą te ciągniki...jak szanujesz tak masz... :(

Opublikowano

ja jeździłem tym i tym, powiem szczerze że M-ką mi sie lepiej jezdzi, ale to może tez i przez to że jest nowa(140mth od nowosci), a zwklą troche gorzej ale to chyba przez to ze już wszystko wyrobione, tak jakos dziwnielekko chodziło..., a w tej M-ce super hehe, ja tylko w polu M-ką jezdziłem, zwykłym ciapkiem tylko po drodze, ale słyszałem też opinie że zwykła 30 lepiej szła w pługu niż własnie ta M-ka :(, ale gdybym wybierał ciągnik to wolałbym M-ke z tego ze nowszy i tak wogule... heh

Opublikowano

Wiem, C-330 trzyma sie w cenie, bo dużo jest małych gospodarstw które potrzebuja malego ciągniczka własnie takiego jal C-330 :(

 

Adik_ziel za 29 tyś to już kupisz w miare zetorka 7211 albo Ursus 912 w idealnym stanie.

Opublikowano

Mój starszy ma c 330m i już przekręcił licznik i ma 500mth. teraz od kiedy ja jeżdżę i mam rotacyjna krone to musi iść 4 czy jej sie to podoba czy nie i dostaje w d*pę czy pług lemken obrotowy 2 skibowy i gdy ciapek był w remoncie to pracowałem od sąsiada i szla zajebiaszczo i nawet pod górkę lamkenem a mój to po prostym ledwo targał mocniejsza jest zwykła ale wolniejsza i to o wiele wiec przy kupnie sie zastanów czy pole będzie tylko na miejscu i czy będzie ciapek jeździł dużo bo jeśli tak to m polecam bo na drodze o niewiele ale o coś szybsza mam nadzieje ze czymś cię naprowadziłem kto szanuje to i ma ja już szanuje po tym jak wykończyłem silnik i przy podorywkach przypadkowo skrzynie ;/ ale polecam zwykła moje zdanie. :()

Opublikowano

co Wy? ...m ka lepsza - wzmocnione lozyskowanie w skrzyni biegow!!!! i tylnim moscie, wieksza predkosc a poza tym chodza tak samo....m-ki są mniej awaryjne

Wiem bo moj dziadek mial 2 c330 i 1 c330m ....m-ka lepsza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez kubaa3p
      Cześć, chce się dowiedzieć czy ursusy 4514/5314 były produkowane na kwadratowych światłach z przodu z normalnymi starymi kabinami. Czy był to odrębny typ świateł zarezerwowanych tylko do typu agro.
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez rbtm
      Witam, 
      Jaki klucz idzie żeby odkręcić koło pasowe w Perkinsie 3p? Jakiś calowy? Chciałem wymienić uszczelniacz. 
      Dzięki i pozdrawiam! 
    • Przez Mrsysli
      Witam otóż wziąłem się ostatnio za ustawianie kąta wtrysku w moim perkinsie, kiedy paliwo pojawia się na pierwszej sekcji to na kole zamachowym do kreski ustawienia kąta wtrysku brakuje trochę obrotu obracałem pompę w jedną stronę do końca w drugą stronę do końca no i nie da się tego kąta wtrysku ustawić tak jak trzeba. Wyjąłem pompę na stół i ustawiłem wedle zaleceń pana z filmiku do którego link podaje
      Kiedy próbowałem pompę włożyć z powrotem na ciągnik klin na kole zębatym przy rozrządzie nie pokrywa się z wyciętym miejscem na klin w pompie brakuje około 30 stopni obrotu koło zamachowe ustawione na GMP. Czy jest to możliwe aby ktoś kiedyś rozbierał ten ciągnik i źle złożył to koło zębate na które nakłada się pompę? 
       
    • Przez Fraanekkk
      Witam kupię oponę Stomil kormoran land pro 14.9 28 rozważę każde propozycje 


×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v