Skocz do zawartości

Ursus- prototypy.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sory ale wy gadacie pierdo..

Zmienilo sie to : wzmocnione lozyskowanie w skrzyni biegow i w tylnym mocscie ..inny komin... ulepszona kabina....zmienione przelozenia co zwieksza predkosc o 8%.

Co uwazam za plus i dobrą decyzje

Opublikowano

w mojej zawsze był płaski dopiero rok temu zmieniłem na okrągły :rolleyes: Mam zwykłą c-330

Opublikowano

No może być albo gdzieś urwał albo coś. W każdym razie teraz ma zespawane 2 rury. Jedna cienka potem gruba znów cienka i kolanko :P Ale jak da w gary to nieźle go z jednej strony słychać ;)

Opublikowano

oj wezcie wczoraj caly dzien jezdzilem u c-330 to jest taki dziadowy ciagnik jak nie wiem biegi jakos dziwacznie wchodza nogi sie trzyma na jakis kawalkach blachy :angry: ale niektorzy nazywaja to podloga wogole do bani nie polecam nie polecam i jeszcze raz nie polecam ...

Opublikowano
oj wezcie wczoraj caly dzien jezdzilem u c-330 to jest taki dziadowy ciagnik jak nie wiem biegi jakos dziwacznie wchodza nogi sie trzyma na jakis kawalkach blachy :angry: ale niektorzy nazywaja to podloga wogole do bani nie polecam nie polecam i jeszcze raz nie polecam ...

 

 

Nie zgadzam się z tobą. Jest jednym z lepszych ciągników z tamtych roczników. Powiedz mi gdzie c-330 nie ma podłogi?? Ja mam oryginalną blache 3 mm i wygodnie jest w nim.

Opublikowano

A ja tam mam ciapka i nienazekam na niego dobry ciagniczek niewiem co ty bartus16 masz do niego a z tym T-25 to nie rozbawiaj ludzi bo on jest 100 razy dziwniejszy od c-330 o ile w niej jest cos dziwnego

Opublikowano

Mam wymienić co jest dziwnego w T25? OK.

 

1. Kabina, drzwi jak by były ucięte od dołu.

2. Biegi, śmieszny schemat z którego nic sie nie można wyznać.

3. Jeździ sie tym jakby się to zaraz miało wywrócić.

4. Słabsze od C-330 (przynajmniej tak mi sie wydawało)

5. Chłodzenie powietrzem (wada ale tez zaleta)

 

Jeszcze coś tylko muszę sobie przypomnieć. Jeździłem T25 jakieś 2 lata temu.

 

A co do C-330 a C-330m to nie ma się co kłócić obie to niezawodne maszyny :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez kubaa3p
      Cześć, chce się dowiedzieć czy ursusy 4514/5314 były produkowane na kwadratowych światłach z przodu z normalnymi starymi kabinami. Czy był to odrębny typ świateł zarezerwowanych tylko do typu agro.
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez rbtm
      Witam, 
      Jaki klucz idzie żeby odkręcić koło pasowe w Perkinsie 3p? Jakiś calowy? Chciałem wymienić uszczelniacz. 
      Dzięki i pozdrawiam! 
    • Przez Mrsysli
      Witam otóż wziąłem się ostatnio za ustawianie kąta wtrysku w moim perkinsie, kiedy paliwo pojawia się na pierwszej sekcji to na kole zamachowym do kreski ustawienia kąta wtrysku brakuje trochę obrotu obracałem pompę w jedną stronę do końca w drugą stronę do końca no i nie da się tego kąta wtrysku ustawić tak jak trzeba. Wyjąłem pompę na stół i ustawiłem wedle zaleceń pana z filmiku do którego link podaje
      Kiedy próbowałem pompę włożyć z powrotem na ciągnik klin na kole zębatym przy rozrządzie nie pokrywa się z wyciętym miejscem na klin w pompie brakuje około 30 stopni obrotu koło zamachowe ustawione na GMP. Czy jest to możliwe aby ktoś kiedyś rozbierał ten ciągnik i źle złożył to koło zębate na które nakłada się pompę? 
       
    • Przez Fraanekkk
      Witam kupię oponę Stomil kormoran land pro 14.9 28 rozważę każde propozycje 


×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v