MarekSI

Tur Warfama do C-360

Polecane posty

MarekSI    0

Cześć

 

Mam zamiar kupić tura do c-360 2 sekcyjnego który służył by głównie do wywalania obornika. Czy w tym turze jest krokodyl bo widziałem w turach Warfama że krokodyl jest a w Hydramet nie ma jak z tym jest bo sam już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Z tego co się orientuję to przy tutach krokodyl się dokupuje oddzielnie( nie ma w standardzie). Ja bym ci polecił tur z hydrometalu http://www.hydrometal.pl/? ponieważ jest lżejszy i tak nie obciążają przedniej osi. W modelu do C-360 pasują dwa modele AT-5(bez poziomowania) i AT-5plus (z poziomowaniem) wszystkie modele w odróżnieniu od konkurencji posiadają w standardzie dżojstik. Ja bym wybrał ładowacz z poziomowaniem. Jak chcesz to mogę ci przesłać cennik ładowaczy AT-5 i AT-5plus wystarczy że do mnie napiszesz i podasz mi swój e-mail to ci prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotttrek    94

Abyś chciał mieć krokodyl musi być Tur 3- sekcyjny. 1-sekcja góra dół, 2-sekcja otwieranie łychy bądź wideł, 3-sekcja krokodyl, chwytak do bel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
focus07    1

Jeśli chcesz mieć krokodyla , to kup ładowacz na 3 sekcje i z joystickiem po co sie męczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz321    1

Abyś chciał mieć krokodyl musi być Tur 3- sekcyjny. 1-sekcja góra dół, 2-sekcja otwieranie łychy bądź wideł, 3-sekcja krokodyl, chwytak do bel :)

 

Tu sie z tobą nie zgodzę: druga sekcja –służy do wychylania wymiennego osprzętu, czyli łyżki itd...nie rozumiesz, że 3- sekcja służy do obsługiwania narzędzi krokodyl- opuszczanie i podnoszenie zębów, chwytak bel- ściskanie beli... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekSI    0

A jakie polecacie ładowacze oprócz tych z hydrometalu bo one są zbyt drogie. Widziałem w Opocznie dwu sekcyjny za 6500 pln. Co jeszcze potrzeba aby założyć krokodyla do tego tura ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Trzecia sekcja tak jak koledzy wyżej napisali

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz321    1

radze ci dołorzyć te kilka tysi... masz 3 sekcje możesz podpiąć chwytak do bel i krokodyl itd ... zebyś puźniej nie żałował że nie wziełeś tej 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

widziałem takie wynalazki że widły na linke a druga sekcja obsługuje krokodyl ale to chyba nie jest dobre rozwiąznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
focus07    1

MarekSI jeśli chcesz robić krokodylem i chwytakiem przy owiniętych belach to musisz mieć 3 sekcyjnego ładowacza:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj