Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
T5040
kamciow    84

POsiadam wymienionego NH osobiście bardzo mi się podoba lecz jestem ciekawy co wy o nim myślicie :(

ma 1 rok i prawie 600 motogodzin(to chyba troche dużo :) !) :)

Nie wiecie skąd i w jakiej cenie można zdobyć takie siedzonko ??

post-29164-0-71717900-1290966346_thumb.jpg

Edytowano przez kamciow

Wiadomość z agroFakt.pl

qazi    57

To może TY nam powiesz co o nim sądzisz? jak sie sprawuje? czy byłu jakieś usterki awarie, nawet te najmniejsze, jak wygląda spalanie ile l/h przy danej pracy itd itp

kamciow    84

qazi:

na razie obyło się bez awarii jedynie na początku był drobny wyciek (jak serwisanci kluczem udarowym uszkodzili farbę na śrubkach to później wyciągnęli oryginalny spray popryskali i resztę oddali)

o spalaniu nic nie wiem :( ale się dowiem :)

pewne jest że pali mało ale na powietrze nie chodzi :)

karolu:

no i co a ty 25 :)

opony miały być 480 ale wystąpiły pewne komplikacje i wyszło jak wyszło

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Mariusz90    8

Ja też taki ciągnik posiadam,tylko brałem na szerszych oponach,na tych trochę śmiesznie wygląda bo te plastiki tak wystają,no ale głównie chodziło o przyczepność po ostatnim mokrym roku;)

wasilewn2    0

ja sie zastanawiam nad t5030 poniewasz obecna cena jd 5070m mnie troche przeraża . polecili byscie mi nh z tej seri ? ile gwarancji jest w nh ?

wysoki24    2

Myślę, że nie powinieneś porównywać serii 5070m (JD) z NH T5030.

NH T-5000 z tego co widzę to ciągnik wysokiej klasy jak na taką moc pod wymagających klientów, a seria John Dere 5070 m to ciagniki stworzone z myślą o niskiej cenie, a nie wysokiej jakości.

RSM    0

wasilewn2 - bierz ciągnik T-5030 bez zastanowienia o ile masz na niego finanse, tani nie jest ale dobry jest.

Mam T-5040 i sprawuje się idealnie. Skręt, spalanie, wygoda pracy jest moim zdaniem najlepsza w tej grupie ciągników. Stałem przed wyborem sprawdzałem JD z marnej M'ki, lepszej R'ki, MF'a, DF i wielu innych. Jeśli stawiasz na spalanie, komfort pracy (jeśli tym nim będziesz pracował) to nie powinieneś sie zawieść. Ja mam gwarancję 1 rok, ale nic mi sie nie działo.

Przemyśl wybor opon bo z tego co pamietam dużo było do wyboru.Powodzenia.

wasilewn2    0

wysoki24 dlaczego nie mysle ze te 2 ciagniki sa z tej samej pułki pod wzgledem wyposarzenia tylko cena sie różnią

RSM a jakie gumy bys polecił . nh służył by jako ciagnik główny i pomocniczy zarazem poniewasz z poczatku wyreczył by c 385 w orce z 3 obrotowa dopuki nie kupie czegos wiekszego do pługa . a tak to pracował by z agregatem uprawowo siewnym 2,7 m oraz zawieszanym rozsiewaczem i ciaganym opryskiwaczem

zobacz na mojego poprzedniego posta powyżej odnośnie opon ja też śmigam z 3obrotową tal.2,7+wał strunowy itp mi takie kapcie stykają

marb80    2

Co może dolegać New hollandowi T5040 zapala, ale nie chce wejść silnik na obroty wogole nie reaguje na gaz, ma troche podwyższone obroty tak ok 1000 a normalnie miał ok 800. Ma 2 lata i ok 300mth, filtr wymieniony.

walkol    33

Pewnie cos sie pochrzaniło w pompie wtryskowej, może **jowe paliwo

Piotrass    2

Czy to prawda ze w kabinie t5040 jest strasznie głośno ze jest źle wygłuszona? np w porównaniu z Df agrofarm 410 czy też JD 5080R?

komizmo    12

ależ skąd, 75 dB. Jest generalnie cicho i przyjemnie plastikowo. Ciągnik jak najbardziej wart uwagi. Tylko wydaje się mi sie, że idą teraz za bardzo w ilość nie jakość :(

timasz    52

Ba takie czasy nastaly ze liczy sie sztuka a nie jakosc, ale nie jest zle z ciagnikami NH moj znajomy posiada t 5060 ma 1700 h i co najlepsze myje myjka cale wnetrze kabiny po prostu zgroza i o dziwo nic sie nie dzieje nie ma awarii i cyrkow jestem zdumiony hehe

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GrzybekxD
      Witam. W najbliższym czasie planuję zakup takiego ciągnika, tzn, NH T 5060. Bardzo bym prosił o szczere opinie posiadaczy lub osób, które miały jakikolwiek kontakt z tym ciągnikiem. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam, Grzybek.
    • Przez Pajej
      Witam koledzy mam na oku New hollanda TL 80 i chciałem zasięgnąć języka czy to jest sprzęt godny uwagi?
    • Przez Hardy67
      Witam , posiadam New Hollanda t5  z roku 2017 , i mam pytanie , aczkolwiek chodzi mi o radio w ciągniku (jest oryginalne NH) radio działa tylko po włączeniu zapłonu w ciągniku , czy jest sposób przerobienia tego żebym mógł włączyć radio bez zapłonu ? , ponieważ nie chce włączać zapłonu żeby przez nawet kilka godzin dziennie radio grało i chuczały te pompki itp. 
      pomoże ktoś ?? 
    • Przez kris14
      Koncern CNH szykuje nową wersję serii T5 spełniającą normę TIER 4B, wiadomo że będzie wyposażona w system SCR a nie DOC+DPF jak to było w przypadku wersji TIER 4A i amortyzację przedniej osi.

Kilka fotek:

• Przez Mario35
      Witam wszystkich. Kupiłem ciagnik NH t5050 6 mies temu. Byl na serwisie bo brakowalo mu mocy. Na serwisie powiedzieli ze wszystko jest ok. Jednak ja dalej nie czuje tej mocy a przeciez ma prawie 100 km. Przy rozrzutniku warfamy 6t zaladowanym na asfalcie ledwo dajerade na lekkim wzniesieniu na najwyrzszycz biegach. Coto moze byc pomocy.