Polecane posty

kris14    266

Gdyby nie było sprzęgła to albo by nie szło załączyć albo wyłączyć wałka...

Musi być sprzęgło, nawet w C-360 masz sprzęgło od wałka, tylko kwestia jakie tam w T4 zastosowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laser221    0

ok moze i ma ale znajomy własnie niedawno sie dopatrzył że podczas włączania wałka z czymś cieższym traktor aż przygasa..

Edytowano przez laser221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Czyli za szybko załącza się sprzęgło, tam jest elektrycznie włączane sprzęgło?

Jest może opcja miękkiego startu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    442

to "coś cieższe " to jest taka maszyna??

Nic nam to nie mówi, po drugie te ciągniki to przedział 55- 75 KM więc szału nie ma z mocą nawet i na WOM-ie.

Wedle danych technicznych jest serwowspomagane włączanie WOM. Zgłosić na serwis, niech przyjadą i sprawdzą...

Tu link do danych technicznych:

http://agriculture.newholland.com/poland/pl/Products/Tractors/T4PowerStar/Pages/products_techinfo.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

po prostu przed włączeniem więcej gazu bo mocy brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laser221    0

cieższa moze nie. Konkretnie chodzi mi o kosiarke rotacyjną (akpil kosa 185) i przy niej jak sie włączy wałek to traktor spada z obrotów a wałek dosyć gwałtownie startuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    472

Kolego wolniej tą dźwigienkę od załączania wałka przesuwaj wtedy będzie miękko WOM startował. W t 4000 na początku użytkowania też nie miałem wyczucia i zdarzyło się przydusić smerfa przy starcie wom-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laser221    0

niewiem moze to wszystko musi sie jeszcze dotrzeć bo jak narazie to nie pomaga. czy weźmie sie wolno czy szybko to i tak jednakowo startuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    442

Mam juz T4. 65 u siebie.

Spalanie jakie obliczyłem:

praca w turze, ładowanie bel, obroty na silniku dośc spokojne 1000-1200 obr/min to wychodzi spalanie 3,2 l/h.

Przetrząsanie siana karuzelą 4 wirnikową około 4 l/h, obroty 1600/min,na WOM 540 E.

Mineło 50 h roboczych i narazie bez usterek. oby tak dalej :-)

Edytowano przez Marl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43
Napisano (edytowany)

Mam pytanie do użytkowników serii T4. Czy przystosowanie do ładowacza czołowego jest w standardzie czy trzeba za nie dopłacić a jak tak to ile? Pytam bo widzę na prospekcie że ma już wajchę do tura.

Dodam że mam ofertę na T4.55 za 106tyś netto a na T4.65 za 112,5tyś netto

Edytowano przez katopo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTECH    19

dzwignia sterowania ładowaczem jest jako opcja jak zamówi się 2 zawory międzyosiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Agro mechanika jest opisany ciągnik t4.85 t4.95 i t4.105 i 85 maksymalny moment obrotowy ma 351Nm t4.95-407 a t4.105-444Nm i mogą być wyposażone w przekładnie Dual Command (24x24) i rewersem elektohydraulicznym. Ich wysokość to 2559mm. I od czerwca wszystkie modele t4 bedo mogły być wyposażone w przedni tuz i wom. Silnik to Common Rail F5C o pojemności 3.4l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marrcnwlkp    0

ciekawe czy oprocz tych nowych modeli bedzie mozna dac przekładnie Dual Command (24x24) i rewersem elektohydraulicznym do tych modeli co juz są np.t.65 lub t4.75???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endriu11    0

Mam pytanie do użytkowników serii T4. Czy przystosowanie do ładowacza czołowego jest w standardzie czy trzeba za nie dopłacić a jak tak to ile? Pytam bo widzę na prospekcie że ma już wajchę do tura.

Dodam że mam ofertę na T4.55 za 106tyś netto a na T4.65 za 112,5tyś netto

jakie wyposarzenie masz za te 106 tys i u jakiego sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43

NH Tier IIIA; 3,2dm3, 4-cylindrowy

 

Moc znamionowa silnika – 64KM

Skrzynia biegów Power Shuttle 12x12

Wydajność pompy hydraulicznej 49l/min

Niezależna pompa wspomagania 28l/min

2 rozdzielacze mechaniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateos355    8

Seria T4 o modelach 85-105 prawdopodobnie będzie wyposażona w EHR bo jego odpowiednik Steyr Kompakt EcoTech jest wyposażony w EHR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didrzej    4

A jak z tym rewersem elektrohydraulicznym , czy jest trwały gdzieś wcześniej wyczytałem że przez niego spada trochę moc, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabek    0

a ja mam pytanie z innej beczki mam rozrzutnik i zamierzam kupić t4 w przyszłości z turem tylko pytanie czy ten malec da rade go napełnić bo wysokość burt od ziemi wynosi 270cm no jak by nadstawki zdjąć to 245 cm pytanie czy on tak wysoko podniesie a w ulotkach nie ma nic o wysokości podnoszenia może ktoś ma podobny zestaw to cos doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Raczczej wątpie. Ja mam T 5060 i przyczepę D47 bez nakładek załaduję zbożem, z nakładkami problem jest.A z nakładkami ma jakieć 210 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryk211088
      Cześć. Jestem nowy I nie potrafię za bardzo na tym forum się poruszać więc jeśli temat był to sorry😉. Tato posiada t.4.75 na wąskich kołach I chce założyć 420 85 34 I przód 340 85 24, ma ktoś może fotki na takich kołach? Druga sprawa to chip, jak wam się sprawuje po podniesieniu mocy? Jakie wrażenia? Tuner mówi że powinno wyjść około 110km😁
    • Przez Turek12
      Cześć panowie mam problem z taktorem 
      Po zakończonej pracy z glebogryzarką kontrolka wom migała zgasiłem traktor ale teraz niechce odpalic ktos miał taki problem ? 
    • Przez MarcinWrona
      Witam. Temat jest do trudny ale ktoś z Was może mi pomoże. Mój tata ma t4.75 z 2013 roku i jest taki problem ze przy orce albo przyczepie ślizga sprzęgło jak ma ciężej. Rzuca olej na sprzęgło i ślizga. Było wielu mechaników wymieniali uszczelnienia na wale sprzęgło dociski wszystko i po złożeniu jest ok za za kilka motogodzin znów zaczyna rzucać olejem na sprzęgło i nie ma orki itd...wymieniali uszczelniacze na wale dawali nawet po 2 żeby było mocniej mimo to problem pozostaję. Mówią że te ciągniki mają wał w skrzyni niczym nie podparty bo nie ma połbiegow i tak sie będzie niestety robić. Jest to bardzo dziwne. Pomoże ktoś? Pozdrawiam
    • Przez Robertb
      Witam mam problem z ogrzewaniem w t 4,65 od jakiegoś czasu przestało działać ogrzewanie ,podejrzewałem  że termostat wymieniłem i nic nadal nie grzeje, odpowietrzyłem tak jak pisze w instrukcji i nadal nic .Dodam że po odpowietrzeniu wąż który idzie od termostatu do chłodnicy nagrzewa się jest gorący a drugi który wychodzi dołem z bloku i idzie do spodu chłodnicy do połowy jest gorący i w połowie tego węża jest zimny . Miał ktoś podobny problem, lub może wiedzieć co jest grane? Będę wdzięczny za jakąkolwiek  pomoc.
    • Przez Turek12
      Cześć mam problem z turem traktor to new holland t4.75 powerstar 
      Tur ostatnimi czasy bardzo dziwnie dziala. Po odpaleniu z rana bardzo ciezko chodzi joystick praktycznie trzeba uzyc bardzo duzo siły zeby go przełamac aby zaczął działać. Po przełamaniu chodzi normalnie oraz ostatnio zauwazylem za sam zaczął sie opuszczać ktos wie co w tej sytuacji zrobić ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj