Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pawel26    2

seria t 4000 jest produkowana we Włoszech kiedyś też produkowali seri TD D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo694    39

seria TT też była produkowana w Turcji. Ale czy naprawdę jest się czym przejmować skoro np taki John Deere 5M jest składany w chinach (nie cały ale jednak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

co za różnica gdzie jest składany, ważne żeby podzespoły były dobrze wykonane i dobrze ciągnik złożony, przecież nie wszystko co Chiński, Turecki, itp... jest złe, tam jest tania siła robocza i tyle, akt może trochę odstawać jakościowo od tych składanych we Włoszech, ale chyba niewiele <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo694    39

też tak myślę. I jestem pewien ze inni producenci też niedługo zaczną korzystać z usług "taniej siły roboczej"

Edytowano przez pawlo694

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65
http://agriculture.newholland.com/PublishingImages/cnhimg/we/PowerStar/T4_PowerStar_NAR.pdf może po angielsku ale można coś więcej się o nim dowiedzieć, nawet fajne ma parametry ten smyk

"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2
Napisano (edytowany)

T4000 produkowane jest we włoszech. Wybierając ciagnik tez zwracałem uwagę na T4000, ale było droższe od TD5000.

Widząc gabaryty i wyposażenie tego T4 odnoszenie wrażenie, że będzie to strzał w 10tkę jeśli chodzi o ciągnik do ładowaczy TUR jak i do małych i srednich gospodarstw np do uprawy warzyw, ziemniaków itp. Wyposażenie dość bogate. Oglądałem ten model na agro-tech w kielcach i wrażenie robił bardzo pozytywne.

Rozważam nawet zakup jego pod opryskiwacz, ale ceny jeszcze nie znają.

Edytowano przez wysoki24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A w czym to przeszkadza?

Ja bym bardziej się przejmował tym z czego będzie produkowany a nie gdzie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo694    39

to co wiadomo juz kiedy będzie dostępny w polsce? bo na razie z tego co widze to jeszcze w żadnym kraju go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

W Bednarach ma on być pokazany i tam będzie można więcej się dowiedzieć na jego temat. Na stronie Case IH jest już Farmall C (brat NH T4).


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo694    39

na włoskiej stronie NH jest juz T4.

Ceny ktoś kiedyś podał na AF tylko że to był Case, pewnie będą podobne ale nie sądze ze jest to sprawdzona informacja.

55km - 122.385

64km-130.995

74km-138.990

ceny maja być podobno ceną brutto z rewersem EH

Mi by pasował model 55KM tylko ten dach mi sie troche nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman78    0

posiadacie panowie może katalogi i cenniki wersji t.4 jeśli tak mógłbym prosić udostępnienie? czy wersje t.4 maja większy udźwig niż 2100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roter    3

Spytaj najlepiej dilera. Nie wydaje mi się abyś tutaj uzyskał sensowne informacje o czymś czego praktycznie prawie nikt jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badyl321    0

A mnie zastanawia jedno czemu producenci tak dali ciala z tak dobrze zapowiadającym się ciągnikem czemu nie ma biegów pod obciążeniem i czemu ma tak mały udźwig tylnego tuza 2100kg co to jest a jak maszyna będzie jeszcze sporo wystawać to co wtedy.?Nie podniesię nawet dobrego agregatu.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

Przecież to bardzo mały ciągnik jest. Więc po co mu duży udźwig skoro i tak masą własną cięższej, a do tego wystającej dużo maszynie nie podoła. Półbieg pod obciążeniem chyba w opcji jest dostępny czyli nie ustępuje konkurencji w tej klasie ciągników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badyl321    0

Lekki mówisz może i tak ale znam wiele ciagnikow o podobnej masie np agroplus i maja praktycznie dwa razy taki udźwig a tutaj nie ma nawet opcji zamątowania dodatkowych silowników jest to ciągnik do dużych gospodrstw na pomocnika jednak jako głowny z tym udźwigiem to niestety porażka a na temat pół biegów niech ktoś cos powie ja dalej jestem przey swoim że nie ma.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryk211088
      Cześć. Jestem nowy I nie potrafię za bardzo na tym forum się poruszać więc jeśli temat był to sorry😉. Tato posiada t.4.75 na wąskich kołach I chce założyć 420 85 34 I przód 340 85 24, ma ktoś może fotki na takich kołach? Druga sprawa to chip, jak wam się sprawuje po podniesieniu mocy? Jakie wrażenia? Tuner mówi że powinno wyjść około 110km😁
    • Przez Turek12
      Cześć panowie mam problem z taktorem 
      Po zakończonej pracy z glebogryzarką kontrolka wom migała zgasiłem traktor ale teraz niechce odpalic ktos miał taki problem ? 
    • Przez MarcinWrona
      Witam. Temat jest do trudny ale ktoś z Was może mi pomoże. Mój tata ma t4.75 z 2013 roku i jest taki problem ze przy orce albo przyczepie ślizga sprzęgło jak ma ciężej. Rzuca olej na sprzęgło i ślizga. Było wielu mechaników wymieniali uszczelnienia na wale sprzęgło dociski wszystko i po złożeniu jest ok za za kilka motogodzin znów zaczyna rzucać olejem na sprzęgło i nie ma orki itd...wymieniali uszczelniacze na wale dawali nawet po 2 żeby było mocniej mimo to problem pozostaję. Mówią że te ciągniki mają wał w skrzyni niczym nie podparty bo nie ma połbiegow i tak sie będzie niestety robić. Jest to bardzo dziwne. Pomoże ktoś? Pozdrawiam
    • Przez Robertb
      Witam mam problem z ogrzewaniem w t 4,65 od jakiegoś czasu przestało działać ogrzewanie ,podejrzewałem  że termostat wymieniłem i nic nadal nie grzeje, odpowietrzyłem tak jak pisze w instrukcji i nadal nic .Dodam że po odpowietrzeniu wąż który idzie od termostatu do chłodnicy nagrzewa się jest gorący a drugi który wychodzi dołem z bloku i idzie do spodu chłodnicy do połowy jest gorący i w połowie tego węża jest zimny . Miał ktoś podobny problem, lub może wiedzieć co jest grane? Będę wdzięczny za jakąkolwiek  pomoc.
    • Przez Turek12
      Cześć mam problem z turem traktor to new holland t4.75 powerstar 
      Tur ostatnimi czasy bardzo dziwnie dziala. Po odpaleniu z rana bardzo ciezko chodzi joystick praktycznie trzeba uzyc bardzo duzo siły zeby go przełamac aby zaczął działać. Po przełamaniu chodzi normalnie oraz ostatnio zauwazylem za sam zaczął sie opuszczać ktos wie co w tej sytuacji zrobić ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj