Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Maceo

Pilna pomoc!!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Maceo    0

Witam panowie mam takie pytanie czy są jakieś bezzwrotne dopłaty do kupna ziemi ornej?Chciałbym kupić ok 300/400ha.Czy są jakieś dopłaty albo kredyty bez oprocentowania.Czekam na odp pozdrawiam

hubertuss    483

Panowie bądźmy poważni gdyby do tego dopłaty dawali ziemia była by ze 3 razy droższa niż jest. Są preferencyjne kredyty i to wszystko chociaz nie wiem czy jeszcze są dostępne banki spółdzielcze prowadziły coś takiego.

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtek723    0

kredyty sa ale jeszcze nie spotkałem takiego bez oprocentowania:) do preferencyjnego agencja doplaca ale te 2-3% i tak trzeba wylozyc.

Bogdanek    0

Witam panowie mam takie pytanie czy są jakieś bezzwrotne dopłaty do kupna ziemi ornej?Chciałbym kupić ok 300/400ha.Czy są jakieś dopłaty albo kredyty bez oprocentowania.Czekam na odp pozdrawiam

Gdyby były takie bezzwrotne dopłaty to rolnicy masowo by wykupowali ziemię. Niestety tak nie ma.

ChiquitaB    48

zależy po ile tą ziemię masz okazję kupić, bo jak tanio to szybko ci się wróci jak tylko zborze siejesz i oczywiście jak masz czym to obrobić. Gdzieś mówili że koło szczecina chcą ziemie sprzedawać w takim areale to nikogo nie stać i ludzie chcą w dzierżawę aby na nią zarobić. Ale się nie oszukujmy są kredyty które można raz w roku spłacać po np. żniwach ale trzeba taki dostać na taką kwotę. przy tylu hektarach można go szybko spłacić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować