Skocz do zawartości

Pogoda rolnicza 2025 i inne luźne wątki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 minuty temu, Strongman napisał(a):

Ale u nich tak samo jak u nas,mało tych nowych krzyży tam stoi,coraz mniej ludzi jakby tam przyjeżdża.

U nich instytucja kosciola jest bardziej zacofana niż nasza. Średniowiecze tam jeszcze panuje.

Opublikowano
2 minuty temu, Strongman napisał(a):

Oni mają chyba tego Cyryla w Moskie taki ich papierz,ale putin prowadzi wojnę a on nic nie mówi,tak z boku się przyjrzeć to to nie bardzo.

Jak ten Cyryl to kumpel Putina, agent KGB to co ma mówić🤷‍♂️

Opublikowano
2 godziny temu, Ajeto napisał(a):

Pafnuś przyjacielu. Jeszcze żadnej tutaj nie obrzuciłem epitetami. Najbardziej lubię podokuczać starym pannom albo wytykam gdy widzę, że jakiś romans się klei. Nie wiedziałem kto to jest to nie dokuczałem ani nie bawiłem się w zgadywanie i przypominam, że terminu bezmózga użyłeś jako pierwszy.

PS. Ciebie jakby  tak porządnie wymacał  to też nie wiadomo jaka niespodzianka by wyszła😤

 

Dobranoc😁

Jesteś zbyt inteligentny na epitety, za to inne świństwa robisz koncertowo🤬

  • Like 1
Opublikowano
2 godziny temu, slawek74 napisał(a):

A zmieści się i nie pęknie bo tam już sporo jest 😁🤭🙆‍♂️

zesra sie a nie da sie 

2 godziny temu, witejus napisał(a):

Jesteś zwykłym chamem, i nieukiem.

481991580_948032730877409_54308346403761

W dniu 29.10.2025 o 00:08, 12Pafnucy napisał(a):

Szajs to mam na myśli jakieś rozbiórkowe, pociete palety, trochę jakieś próchno...

szajs to mam za darmo jak se z wysypiska przywoze  lub wierzbe z bezpańskiego lasu 

W dniu 29.10.2025 o 20:17, slawek74 napisał(a):

Goły jesteś 🤔

chyba tylko w tym został 

gcp3ed5dbaf6da345c6bc4186c32e12d961.png

Opublikowano
17 godzin temu, Uziu92 napisał(a):

A bo go nie widać, tak jak i sołtysa. 

a ja do swojej wziął , nie bede gorszy od Ratka

 

P_20251030_133514.jpg

W dniu 23.10.2025 o 07:49, Karol6130 napisał(a):

Kukurydza na ziarno jest bardzo dobrą uprawą, daje zmianowanie, podnosi próchnicę, a dodatkowo ziarno możemy wykorzystać dla krów na podniesienie energii 

 

już lepiej całość qq przez ogony przepuścić niż tylko ziarno , uprawa te same koszty niby ale ziarko w kiche zrobić drożej wyjdzie niż całość w pryzme , jedyny plus że z ziarna mniej odchodów i mniej roboty z obornikiem bo materie organiczną na polu zostawiasz 

Opublikowano
7 godzin temu, Kallina86 napisał(a):

U nas to nawet z kranu uzdrawiająca woda leci xD 

To nie woda ma moc. To ludzka wiara w tę moc ma moc. 

Gdybym miał spirytus i święconą wodę zamieniałbym panny że starych na młode😗 

Musi nie taka uzdrawiająca skoro na ciebie nie działa 

Albo wina brak🤣

Opublikowano
17 minut temu, Ajeto napisał(a):

Gdybym miał spirytus i święconą wodę zamieniałbym panny że starych na młode😗 

Musi nie taka uzdrawiająca skoro na ciebie nie działa 

Albo wina brak🤣

Widać są tacy, którym i wino w staraniach nie pomaga. 

Opublikowano

rolnik co wybierasz ??
albo areszt albo budapeszt ?? 🤣

piekne miasto ,warto zwiedzic, byl tak smao zniszczony jak warszawa albo i bardziej i bez powstania..

ilosc pomnikow i palacow nie do opisania.

nie wieje , bez chmur zimno,

9 godzin temu, szymon09875 napisał(a):

Ponoć jak halny wieje to najwięcej ludzi się wiesza 🤷

Ale to masz rację, że sił do życia brakuje nieraz w taką pogodę 

komus sie nudzilo -jak nam i sprawdzil dane 

jak zwykle wyszo ze oo nieprawda.

ja to lubie taka pogode ..

9 godzin temu, szymon09875 napisał(a):

W cywilizacji tak to wygląda, u nas w Polsce Z co za problem jak ludzi nie ma bo wyjechali do Krakowa 🤣

po co pokazujesz swoje kompleksy ??? normalny by napisa do gdanska czy warszawy.

9 godzin temu, Qwazi napisał(a):

Najpierw napisałem to co było na kartce, potem widziałem jak robiła zdjęcie i widziałem, jak je wstawiała. Od razu je podlajkowałem i napisałem swojego posta. Mało tego, zadzwoniłem do niej w ustalonym miejscu, zanim się spotkaliśmy i widziałem jak wyciągnęła telefon i odebrała. Dystans między nami był około 15 metrów. Widząc ją powiedziałem przez telefon, w którym kierunku jestem. Numer dostałem wcześniej na PW z konta @Bezduszna...chyba wystarczy do weryfikacji...

I jeszcze jedno... @Bezduszna to jest sympatyczna dziewczyna i w żadnym razie nie zasługuje na określenie bezmózga, bądź jakiekolwiek inne noszące chociaż cień zniewagi...tyle mam do powiedzenia w kwestii jej osoby...

A... jeszcze...nie wiedziała wcześniej w jaki sposób zamierzam te weryfikację zrobić...a jak jej powiedziałem już na żywo, zgodziła się bez zastanowienia

czytales jej posty ?? dokladnie zproba zrozumienia ??

jak ci sie bedzie nudzic cofnij  kilkaset stron...

absurdalna skladnia,dziwne slownictwo,wyszukane zwroty ..posty od czapy ,zupelnie nie na temat..

dopiero niedawno zaczela psac w miare sensownie-to sie nazywa samouczaca sztuczna inteligencja.

8 godzin temu, ZetorMisio napisał(a):

Tamto to dziecko jakiegoś dziedzica czy tam innego szlachcica i jest gdzieś opisane. I od tamtej pory są te odpusty w piątki w maju. Ostatni piątek majowy to święto w parafii. Kiedyś jeszcze 20-30 lat temu to się zjeżdżały pielgrzymki jak na Jasną górę, i każdy brał tą wodę z tej studni.... Podobno uzdrawiała. A czy tak było 🤔🤷 teraz te odpusty są mniejsze, ludzi mniej, święto też takie jak by mniejsze....no ale jest. 

wierzyba baba w gusla, az jeje d*pa uschla ..

8 godzin temu, 12Pafnucy napisał(a):

Prawosławna...

To może katolików nie uzdrawiać...🤔

No było tego sporo.

cytujac kasyka - mordujcie wszystkich ,bog swoich rozpozna.

8 godzin temu, 6465 napisał(a):

Żona do męża. 

Kochanie zjedz dziś kanapkę ze swoim ulubionym pasztetem.

Nie dziś zjem sam w salonie. 

 

ja nieraz swoje starej  mowie- pasztet dla paszteta 🤣

Opublikowano
7 godzin temu, konteno napisał(a):

zesra sie a nie da sie 

481991580_948032730877409_54308346403761

szajs to mam za darmo jak se z wysypiska przywoze  lub wierzbe z bezpańskiego lasu 

chyba tylko w tym został 

gcp3ed5dbaf6da345c6bc4186c32e12d961.png

To wychowanie to by ci się przydało...

Opublikowano (edytowane)
15 minut temu, Strongman napisał(a):

Wieje ale zato błotko pod sycha z wierzchu i qq schnie.

Jak tak będzie podlewać dalej to kuku miejscami do stycznia będzie stać, chyba że zwierzyna wymłuci. Kto pokosił to o świcie widać jakie hordy tego siedziało w niej. 

Edytowane przez GRZES1545

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Kontynuacja
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/301685-znalezione-na-allegro-olx-i-nie-tylko-2024/
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez shiftlk19
      Witam chciałąm się z wami podzielić poradą .... na forum są też kobiety, które dbają o siebie po kuracji antybiotykowej miałam bardzo duży problem, włosy leciały mi garściami. Od kilku tygodni  stosuję peodukty które Mnie polecla  fryzjerka która cierpi na niedoczynność tarczycy ... kazała suplementować    siarkę organiczną w skrócie nazywana MSM ponieważ Siarka wpływa na wzrost włosów, przyspieszając go, jednocześnie hamując ich nadmierne wypadanie oraz  szampon konopny z biotyną i ekstraktem skrzypu polnego od Pharmazis i wysłała po niego do Konopnej Farmacji u nas w Poznaniu tam też dostałam ta siarke bez dodatków chemiczych które moga nam zaszkodzić  !!  że do poznania  bo mieszkam pod Wągrowcem mam 60 km i mi wcale nie po drodze zamówiłam te produkty z ich strony  https://konopiafarmacja.pl/mydla-i-szampony-konopne/276-szampon-do-wlosow-z-biotyna-z-ekstraktem-skrzypu-polnego-i-konopi-400ml.html Szampon bogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C i E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5, przeznaczony do zapobiegania nadmiernemu wypadaniu włosów. Szampon przyspieszył wzrost włosów!
      włosy zaczeły mi szybciej rosnąć . Efekty są dla mnie bardzo zadowalające :))) Przestały mi wypadać włosy o jakieś 70% już po 2 tygodniach a rosły nowe po 4 tygodniach Mam mnóswto małych włosków i rośnie mi "nowa" grzywka Sama przetestowałam i moge polecić wszystkim którzy chca poprawić kondycję włosów i troszkę je zagęścić. Ale zaznaczam, że efekt jest jak się jest WYTRWAŁYM I SYSTEMATYCZNYM ! Dlaczego? Dlatego, że włosy sa martwe i cokolwiek stosując poprawiamy te "nowe włosy" :)) Więc cierpliwości
       


    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie jakie polecacie kamery na gospodarstwo ? Nie jestem szczerze w temacie , nie znam się na tym kompletnie ... widzę jakieś po 100-150 zł a nawet i po 50 zł . Może coś doradzicie ? Lepiej przewodowe czy bezprzewodowe ? Na kartę pamięci ? Wi-fi ? 
    • Przez mszk8
      Czy ktoś z użytkowników AF ma w swoim gospodarstwie zainstalowany monitoring. Czy się sprawdza? Warto się bawić w kupywanie kamerek internetowych ciągnięcie całej linii gdy kamerka jest ok 100m od kompa??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v