Misiek150994

Case farmall 75a brak mocy

Polecane posty

Witam wszystkich, jestem tu nowy.

Potrzebuję pomocy odnośnie Case farmall 75a. 

Generalnie pojawiła się kontrolka KW ze strzałką w dół na desce, wcale nie wchodzi na obroty i nie ma mocy.. Już mi ręce opadają nie wiem jak się z tym uporać. Zdjęcie w załączniku.

Pozdrawiam 

IMG_20231205_190045.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269

Sądząc po przebiegu, to pewnie z adblue już? Jeśli tak, to w tym może być problem. Zważywszy na poziom paliwa, to może trzeba tylko płyn (adblu) uzupełnić? 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2464
Dnia 5.12.2023 o 19:40, Misiek150994 napisał:

Witam wszystkich, jestem tu nowy.

Potrzebuję pomocy odnośnie Case farmall 75a. 

Generalnie pojawiła się kontrolka KW ze strzałką w dół na desce, wcale nie wchodzi na obroty i nie ma mocy.. Już mi ręce opadają nie wiem jak się z tym uporać. Zdjęcie w załączniku.

Pozdrawiam 

IMG_20231205_190045.jpg

A nie prościej wziąść instrukcję obsługi i zobaczyć co ta kontrolka oznacza? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2464

20231207_142231.jpg

Dnia 5.12.2023 o 19:40, Misiek150994 napisał:

Witam wszystkich, jestem tu nowy.

Potrzebuję pomocy odnośnie Case farmall 75a. 

Generalnie pojawiła się kontrolka KW ze strzałką w dół na desce, wcale nie wchodzi na obroty i nie ma mocy.. Już mi ręce opadają nie wiem jak się z tym uporać. Zdjęcie w załączniku.

Pozdrawiam 

IMG_20231205_190045.jpg

Doszedłeś już co to za przyczynę masz tego ? bo jak nie to ci powiem że masz zapchany filtr DPF , zapewne nie dawałeś mu się wypalić całkowicie , tylko zapewne  jak się wypalał filtr to gasiłeś ciągnik i komputer się ustawiał że filtr jest wypalony mimo przerwania wypalanie , a potem raz drugi i filtr zapchało ,  , i Wystarczy tak postąpić ze 2-3 i robi się to co u ciebie się zrobiło. Teraz  dzwonić po serwiś niech ręcznie to wypalą , i potem pamiętać że jak się załączy wypalanie , to choćby ciągnik miał chodzić na pusto to trzeba czekać aż procedura wypalania się skończy i dopiero ciągnik można zgasić 

Edytowano przez mysza103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mysza103 napisał:

 

20231207_142231.jpg

Doszedłeś już co to za przyczynę masz tego ? bo jak nie to ci powiem że masz zapchany filtr DPF , zapewne nie dawałeś mu się wypalić całkowicie , tylko zapewne  jak się wypalał filtr to gasiłeś ciągnik i komputer się ustawiał że filtr jest wypalony mimo przerwania wypalanie , a potem raz drugi i filtr zapchało ,  , i Wystarczy tak postąpić ze 2-3 i robi się to co u ciebie się zrobiło. Teraz  dzwonić po serwiś niech ręcznie to wypalą , i potem pamiętać że jak się załączy wypalanie , to choćby ciągnik miał chodzić na pusto to trzeba czekać aż procedura wypalania się skończy i dopiero ciągnik można zgasić 

Mysza powiem szczerze w mojej książce nie ma tej kontrolki 🙄🤷 ale dziękuję ślicznie za te informacje👌będę zmierzał w tym kierunku. Jak ogarnę dam znać co i jak. Pozdrawiam serdecznie 

PS. Case bez (adblu) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2464
32 minuty temu, Misiek150994 napisał:

Mysza powiem szczerze w mojej książce nie ma tej kontrolki 🙄🤷 ale dziękuję ślicznie za te informacje👌będę zmierzał w tym kierunku. Jak ogarnę dam znać co i jak. Pozdrawiam serdecznie 

PS. Case bez (adblu) 

Case bez adblu , ale z filtrem dpf , ja mam osobiście prawie odpowiednik twojego  tylko styer , ale osprzęt wszystek jest taki sam , a serwisant właśnie mi na to zwracał uwagę , żeby nie gasić go jak się zacznie proces wypalania , tylko dać mu się wypalić do końca 

Edytowano przez mysza103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. 

Oddałem dpf'a do czyszczenia chemicznego, zamontowałem go i wszystko jest bez zmian... Dalej świeci się ta kontrolka

Ręce opadają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.01.2024 o 21:30, Misiek150994 napisał:

Witam ponownie. 

Oddałem dpf'a do czyszczenia chemicznego, zamontowałem go i wszystko jest bez zmian... Dalej świeci się ta kontrolka

Ręce opadają 

Zapewne trzeba skasować błąd kompem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kolibee
      Witam, orientuje się ktoś jakie powinno być prawidłowe ciśnienie oleju silnikowego w case 845xl ?
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez volteno
      case mx 100c gdy używam hydrauliki  zewnetrzne to czasami  ginie  cisnienie .Nie jedzie ,nie skreca i nie podnosi,po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu wszystko wraca do normy.Jakie mogą być przyczyny?
    • Przez Drobna2021
      Witajcie. Mam problem z podnośnikiem w ciągniku case cs 86. Problem polega na tym, że odrazu po odpaleniu ciągnika podnośnik sam zaczyna podnosić i podnosi do samego końca nie rozłączając się gdy już podniesie się do najwyższego poziomu. Na kontrolce diagnostycznej  mogą dioda 3 razy i za chwile 7. (3-7) czy ktoś odczyta ten kos usterki? Może ma ktos instrukcje obsługi tego ciągnika? Lub wykaz części hydrauliki tego ciągnika, zawór ehr, kody błędów, wykaz przekaźników? Proszę o pomoc. 
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj