Zodiax

Problem importu zboża z Ukrainy

Polecane posty

Zodiax    184

Temat jest poświęcony jak zlikwidować import zboża i wszystkich produktów co niszczą Polska gospodarką  

Azoty Tarnów wysyłaja SMS że :

Dzień dobry Nowa oferta na  nawóz SALMIX 2 z Tarnowa. Aktualna cena 1080 zł(netto) za tonę, odbiór własny.Nawóz w BB 500kg. Kontakt: 146373905
Zamówienia na adres: Krzysztof.spinda@grupaazoty.com

żenada szukają frajera chyba panikują bo podobno w Niemczech mocznik już po 1300zl oczywiście import 

Macie nie kupować polskich nawozów bo ja mam w pamięci jak nawozy drozały to zrywali kontrakty i nie realizowali umowy a do Niemczech czy upadliny wysyłali nawozy wagonami i sprzedawali tam o tys zł na tonie taniej i teraz z upadliny przyjeżdża zboże produkowane z tych nawozów co nam ich nie sprzedali 

Proszę każdego o zastanowienie się przed zakupem i nie wybieranie polskich nawozów nawet jakby były tańsze niech je teraz wyślą do Niemców nie bądźcie frajerami 

Niech grupa azoty upadnie nie głosowac na PiS i PO głosuj na konfederację lub agro unię nawet jak się z nimi nie zgadzacie mentalnie bo trzeba wbić klina i wsadzić chołote za kraty to oszuści grają wami jak pionkami tam na władzy to korupcja i bezprawie niech brałn przejmie władze i za kraty kaczkę i Donalda

Proszę o konstruktywny djalok 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4138

Jak tylko pamiętam wsadzają się przed wyborami za kratki, ale jakoś do tej pory nikt nie siedzi i siedział nie będzie, bo to jedna klika.

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

😡😡😡🤮🤮🤮

Edytowano przez Luki99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzys111    102

Bez urazy, nie mam nic złego na myśli ale sądziłem że to forum służy bardziej szczytnym celom niż polityka.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Jest temat i polityce - idź się tam gównem obrzucać. Znajdziesz tam fascynatów każdej opcji.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184

Nikt tu nie chce rozmawiać o polityce ja jestem zwykłym rolnikiem i polityka mało mnie interesuje chyba że to zagraża mojej egzystencji lub stanowi zagrożenie dla przyszłości mojego kraju 

Ps jestem patryjota SŁAWA POLSKA nie Ukraina czy jakiś rusek czy żyd 

Jestem skrajnie nastawiony na to co się dzieje w Polsce muj dziadek był w armii krajowej walczył z Niemcami a potem z ruskim mirem Ukraińcy też byli mu nie obojętni 

Jestem w stanie poświęcić wszystko dla wyższych celów swoje życie mogę oddać wedle przekonań jakie wyznawał min dziadek a nie będę sichał żyda czy ruska trzeba zrobić rewolucje w Polsce 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Zodiax napisał:

trzeba zrobić rewolucje w Polsce 

 

znaczy co dokładniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184

Sprzeciw władzy rozwiązać parlament przynajmniej to zwróci uwagę na problem bo Polacy są jak we mgle nie wiedzą kto doby kto zły trzeba stworzyć struktury sprzeciwu 

Protesty jakieś rozwiązanie ale trzeba czegoś więcej trzeba jednostek ludzi z przekazem to muszą być młodzi Patryjoći 

Polityk to nie patryjota zwłaszcza ci co są u władzy to złodziej oszust biorą tylko łapówki a dobro Polski im jest obojętne myślą tylko o swoich korzyściach interesach tak jest w Polsce i nie odbiega to od uk czy rosi to mafia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3616
41 minut temu, Zodiax napisał:

Polacy są jak we mgle nie wiedzą kto doby kto zły

Wiadomo że PiS jest dobry. A czemu? Bo dajo pieniędze

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A salmix to nie jest odpad z produkcji ? do mościć mam 20 km i niektórzy to sieją ale to tylko tacy co im na plonach nie zależy tylko dają by taniej to kupić i mordują się przy rozsiewaniu i nieraz jest tak zbrylony ze jak rozetną big bag to jest tylko jedna granulka i tuką to łopatami gniotą ciągnikiem i to tylko pozorna oszczędność 

Grupa azoty sama zniszczyła sobie dystrybucje nawozów bo kto się teraz odważy kupić cały samochód nawozu jak od 1 może potanieć  np : 1000 zł

My o tym czasie w normalnych czasach mieliśmy z z 6 samochodów nawozu już na placu a w tym roku ani worka 50 kg i składy w okolicy też puste bo ludzie jeżdżą kupić worek 30 kg saletry i nigdzie nie ma bo każdy się boi i przywozi na zamówienie              

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184
33 minuty temu, przybyslawice5211 napisał:

A salmix to nie jest odpad z produkcji ? do mościć mam 20 km i niektórzy to sieją ale to tylko tacy co im na plonach nie zależy tylko dają by taniej to kupić i mordują się przy rozsiewaniu i nieraz jest tak zbrylony ze jak rozetną big bag to jest tylko jedna granulka i tuką to łopatami gniotą ciągnikiem i to tylko pozorna oszczędność 

Grupa azoty sama zniszczyła sobie dystrybucje nawozów bo kto się teraz odważy kupić cały samochód nawozu jak od 1 może potanieć  np : 1000 zł

My o tym czasie w normalnych czasach mieliśmy z z 6 samochodów nawozu już na placu a w tym roku ani worka 50 kg i składy w okolicy też puste bo ludzie jeżdżą kupić worek 30 kg saletry i nigdzie nie ma bo każdy się boi i przywozi na zamówienie              

Radzę handlować importem bo tańszy i lepsza jakość 

Proszę zobaczyć też na rynek soi rozwijała się wspaniale do tej pory a teraz Ukrainy Agrolok kupuje i śmieje się z naszego towaru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471
Zodiax napisał:

Nikt tu nie chce rozmawiać o polityce ja jestem zwykłym rolnikiem i polityka mało mnie interesuje chyba że to zagraża mojej egzystencji lub stanowi zagrożenie dla przyszłości mojego kraju 

Ps jestem patryjota SŁAWA POLSKA nie Ukraina czy jakiś rusek czy żyd 

Jestem skrajnie nastawiony na to co się dzieje w Polsce muj dziadek był w armii krajowej walczył z Niemcami a potem z ruskim mirem Ukraińcy też byli mu nie obojętni 

Jestem w stanie poświęcić wszystko dla wyższych celów swoje życie mogę oddać wedle przekonań jakie wyznawał min dziadek a nie będę sichał żyda czy ruska trzeba zrobić rewolucje w Polsce 

 

zainwestuj na początek w słownik ortograficzny i konstytucję a później możesz startować w wyborach bo jesteś taki sam jak oni wszyscy razem wzięci w 2 postach zaprzeczasz sam sobie


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniekc360    120
7 godzin temu, Zodiax napisał:

Temat jest poświęcony jak zlikwidować import zboża i wszystkich produktów co niszczą Polska gospodarką  

Azoty Tarnów wysyłaja SMS że :

Dzień dobry Nowa oferta na  nawóz SALMIX 2 z Tarnowa. Aktualna cena 1080 zł(netto) za tonę, odbiór własny.Nawóz w BB 500kg. Kontakt: 146373905
Zamówienia na adres: Krzysztof.spinda@grupaazoty.com

żenada szukają frajera chyba panikują bo podobno w Niemczech mocznik już po 1300zl oczywiście import 

Macie nie kupować polskich nawozów bo ja mam w pamięci jak nawozy drozały to zrywali kontrakty i nie realizowali umowy a do Niemczech czy upadliny wysyłali nawozy wagonami i sprzedawali tam o tys zł na tonie taniej i teraz z upadliny przyjeżdża zboże produkowane z tych nawozów co nam ich nie sprzedali 

Proszę każdego o zastanowienie się przed zakupem i nie wybieranie polskich nawozów nawet jakby były tańsze niech je teraz wyślą do Niemców nie bądźcie frajerami 

Niech grupa azoty upadnie nie głosowac na PiS i PO głosuj na konfederację lub agro unię nawet jak się z nimi nie zgadzacie mentalnie bo trzeba wbić klina i wsadzić chołote za kraty to oszuści grają wami jak pionkami tam na władzy to korupcja i bezprawie niech brałn przejmie władze i za kraty kaczkę i Donalda

Proszę o konstruktywny djalok 

Głosować na prorosyjską konfederacje, albo na Kołodziejczyka? Co tylko do koryta chce się dorwać i nie potrafi nic sensownego powiedzieć, tylko krzyczy i obraża wszystkich? To jest Twoje rozwiązane problemu?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184

Mi wystarczy jak konfederacja przejmie cześć władzy wtedy zrobi pewne porządki 

Duda wyraził nadzieję, że po wypracowaniu odpowiednich mechanizmów zakazy zostaną jak najszybciej zniesione.

A co mam głosować na PiS lub PO to jasne że oni się kryją wzajemnie a głipi marud głosuje na nich 

https://www.tygodnik-rolniczy.pl/wiadomosci-rolnicze/rolnictwo-w-polsce/rolnicy-ktorzy-protestowali-przeciw-ministrowi-kowalczykowi-w-kielcach-ciagani-po-komisariatach-policji-wideo-2452974

 

Macie totalna władze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz2623    22

Ceny zboża zapowiadają się fatalnie, ale pisaniem na forum myślę że nic nie zmienisz.

Myślę że większość ludzi tutaj jednak wie że PIS to już zły wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184
2 godziny temu, lukasz2623 napisał:

Ceny zboża zapowiadają się fatalnie, ale pisaniem na forum myślę że nic nie zmienisz.

Myślę że większość ludzi tutaj jednak wie że PIS to już zły wybór.

Masz rację ale możemy zrobić co w naszej mocy i przekonać innych np kolegów znajomych i rodzinę by nas wspomogli i przy głosowaniu zaorany ten syf 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    281
16 godzin temu, krzys111 napisał:

Bez urazy, nie mam nic złego na myśli ale sądziłem że to forum służy bardziej szczytnym celom niż polityka.

przecież rolnicy to jedna z najbardziej umoczonych w polityce grup społecznych w Polsce.  Wierzą wszystko co pis im powie i obieca.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Zodiax napisał:

Radzę handlować importem bo tańszy i lepsza jakość 

Proszę zobaczyć też na rynek soi rozwijała się wspaniale do tej pory a teraz Ukrainy Agrolok kupuje i śmieje się z naszego towaru 

Mam jeszcze 20 t soi i czekam na lepszą cenne bo w tamtym tygodniu wujek sprzedał po 1750 zł netto  

Zodiax z jakich okolic jesteś 

Edytowano przez przybyslawice5211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4138

Wszyscy psioczą na zasypywanie nas wszelakimi produktami z Ukrainy, ale jak? na chama nam to wciskają? nasze firmy  cicho siedząc, tanio od nich kupują i zarabiają miliardy, sami mamy raka co nas toczy od środka a zwalamy na wszystkich dookoła.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda znajomy sprzedaje do młyna to w tym roku młyn kupili nowe volvo i nową naczepę i jeszcze właściciel mu się chwalił ze kupił zetora majora nowego to na czymś musiał zarobić  

Edytowano przez przybyslawice5211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
23 godziny temu, Fugeo napisał:

Wierzą wszystko co pis im powie i obieca.

A znasz jaką partię co nic nie obiecuje rolnikom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniekc360    120

Wszyscy narzekają, ale oprócz tego sezonu, to były 2 złote lata w rolnictwie. Znajomy 2 traktory wymienił na nowe, a jednego tira rzepaku wartego 150tys zł dał żonie żeby sobie kuchnię i przedpokój wyremontowała. Kolejny znajomy zrobił sobie podwórko z kostki za 200 tys. Ja też nowy ciągnik kupiłem, gdzie jeszcze pare lat temu na krechę ŚOR brałem. Inni sobie pobudowali magazyny, czy suszarnie, albo kombajn wymienili na nowszy. Wiadomo, że trzeba było się wspomóc kredytem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panox    10

Tak czytam te komentarze to niektórzy to dalej mentalne chłopy pańszczyźniane i lubią jak władza im pluje w pysk mimo to uważają że to deszcz .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj