Polecane posty

fendzik8000    0

Witam mam problem ze swoją prasą. Mianowicie poleciało mi łożysko walca. Niestety jest to górny walec na którym znajdują się oprawy klapy, które muszę zdjąć i tutaj moje pytania czy odkręcając je muszę ściągać cała klapę, czy może jest jakieś inne wyjście? 

IMG_20230601_190019_256.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalfalk1    27

Weż dwa pasy i tylną klapę zepnij z ramą,chyba co pamiętam to podeprzyj klockami o walec co by klapa na dół nie poleciała .nie musisz zdejmować klapy.miałem 10lat taką prasę .

Edytowano przez rafalfalk1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzysiz
      Witam, tak jak w tytule, problem jest z prasa vicon 1901, na sterowniku jest ustawione zgniot na 200bar i nie zgniata, drugi problem to na sterowniku wielkość beli da się ustawić tylko ustawieniem od miękkiego rdzenia, miał ktoś podobne problemy? Gdzie zacząć szukać? Taka już kupiłem.
    • Przez luki987654321
      witam proszę o pomoc nie mogę otworzyć klapy od prasy to znaczy lekko się uchyla ale pasy się nie luzują i blokują jak ten problem rozwiązać? dodam że przy ciągniku węże są dobrze podłączone
    • Przez jacakabza
      Prasa Vicon 1601 poda sznurek do owinięcia beli ale nie chcą wrócić iglice na swoje pierwotne miejsce. Dopiero jak zmienię biegunowość silnika. Robię to ręcznie przez zmiane przewodow. Na auto i ręcznie nie działa. Pomoże ktoś?
    • Przez jacakabza
      Prasa Vicon 1601 poda sznurek do owinięcia beli ale nie chcą wrócić iglice na swoje pierwotne miejsce. Dopiero jak zmienię biegunowość silnika. Pomoże ktoś?
    • Przez Spoldriver
      Witam, poszukuje zaworu ciśnieniowego napinacza pasów do prasy Vicon rv 187, lub zestawu uszczelek do tego zaworu, lub jakiegoś specjalisty od hydrauliki który by mi ten zawór zrobił. Okolice Kościana (woj. Wielkopolskie). Jeśli ktoś ma takowy na sprzedaż, albo jakieś namiary na kogoś to proszę o info, pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj