Mateusz100

ursus c 360

Polecane posty

Mateusz100    10

Witam mam problem z hamulcami ursus c 360 są założone nowe pompki przewody i efekt taki, że po wciśnięciu pedału niby hamuje ale po chwili pedal zapada cie i puszcza przestaje hamować. Dlaczego tak jest? Dodam ze do zwolnic nie bylo zaglądane nie wiem w jakim stanie są cylinderki i okłądziny czy to efekt cylinderka ? Nadają sie do wymiany? Jesli chodzi o płyn w zbiorniczku to troche ubyło go a duże nie jeżdziłem sam nie wiem zbiorniczek tez nie jest zby szczelny bo na dole cieknie trochę płyn korek też nie do końca da sei dokręcić i też przez niego wylewa sie płyn trochę. Proszę o jakieś porady. Pompki raczej nie maja winy bo sa nowe i raczej tte widełki wystarczająco wciskają tłoczki w pompkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz100    10

tak były odpowietrzone przed jeszcze wezyk na odpowietrzniki ładnie powietrze uciekło dokreciłem i niby dobrze. troche pojeżdziłem niby hamują a teraz znów nie znaczy hamuje i po hwili pedały sie zapadają i przestaje... czyli myślicie ze jednakl znow zapowietrzone nie wina cylinderków?

Edytowano przez Mateusz100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    262

Wg mnie cylinderki szmelc, puszczają płyn i układ się zapowietrza. Zakładałeś nowe pompki a resztę zostawiłeś starą- cieknący zbiorniczek, cylinderki i szczęki bez weryfikacji... Trzeba było wrzucić wsio nowe i spokój byłby na lata. Zmarnowany czas i pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz100    10
27 minut temu, Buszmen11 napisał:

Wg mnie cylinderki szmelc, puszczają płyn i układ się zapowietrza. Zakładałeś nowe pompki a resztę zostawiłeś starą- cieknący zbiorniczek, cylinderki i szczęki bez weryfikacji... Trzeba było wrzucić wsio nowe i spokój byłby na lata. Zmarnowany czas i pieniądze

no nie do końca zmarnowane pieniądze na dniach bede wywaklać zwolnice i zakłądać nowe zobaczymy co tam sie kryje żaden problem dla mnie zbiorniczek też raz dwa i założy sie nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grubson124
      Witam mam taki problem gdyż w moim deutzu zaczęły łapać hamulce na przednim wale pedynm więc postanowiłem to rozebrać i naprawić i odkręciłem ten zasisk wyciągłem stare klocki a raczej kawelk blachy co po nich pozostało i jeden tłoczek cofkem ładnie a tego drugiego co jest do mostu przykręcony nie mogę próbuje na siłę breszka to aż się tarcz wygina a to ani mam się nie wsunie. Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Perkins1992
      Mam problem z hamulcami w ursusie 360. Przed remontem działało tylko prawe koło, w lewym kole był wymieniany cylinderek, wymieniłem jeszcze obydwie pompki. Jak go poskładałem to wszystko działało jak przed remontem. :angry: Co tu zrobic????????
    • Przez ceston
      Witam mam nowe cylinderki tarcze i przewody. jak to prawidłowo odpowietrzyć? zdjąć ta gumkę z odpowietrznik a i go jeszcze zluzować? bo pompuje pompuje a efektu brak jak tylko zdejmę gumke
    • Przez ceston
      Jak w temacie macie jakiś sposób na to poza wymiana samego cylindra? początek gwintu jest uszkodzony reszta jest ok. jak to wkręcić. Swoją drogą brawo dla konstruktora za tak wlfantastyczne umieszczenie gwintu
    • Przez ursusikc330m
      Wymieniłem ostatnio cylinderek hamulcowy i bęben okładziny zostały stare bo nie były jeszcze mocno zużyte i jest teraz taki problem że po kilku krotnym odpowietrzeniu słabo hamuje
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj