luk7530

Case Mx 150/170

Polecane posty

luk7530    4
Witam, może ma ktoś taki ciągnik na sprzedaż lub ma możliwość sprowadzenia z zagarnicy?

Rowan    113

Możliwość to jest, tylko ciągników brak. Tzn są za granicą, ale ceny 30% wyższe niż w PL.

Wiadomość z agroFakt.pl

sylwek23111    185
8 godzin temu, Rowan napisał:

Możliwość to jest, tylko ciągników brak. Tzn są za granicą, ale ceny 30% wyższe niż w PL.

Tylko dlaczego po sprowadzeniu do Polski są sporo tańsze niż za zagranicą? Ktoś dopaca do nich czy jak?

Rowan    113

Jak zaczniesz sprowadzać to się dowiesz czemu tak jest...

Lukas85    26
Napisano (edytowany)

Nie wiesz czemu? Bo handlarz nie sprowadza sprawnego w dobrym stanie bo guzik na nim zarobi. Sprowadza sie uszkodzone, zajechane, lub czesciowo  sprawne. U nas sie je "odnawia" w wiekszosci przypadkow pozbawia akcesoriów jak obciazniki, ciegna itp i sprzedaje w "dobrej" cenie.

Spójrz przykładowo na Fendy Vario, dlaczego sa sprzedawane zazwyczaj z przebiegiem ponad 9 tys mth? Niemiec nie jest głupi każdy wie mniej wiecej ile wyztrymuje skrzynia Vario. Jezdzi poki jezdzi potem wyjezdza do Polski, nieraz po drodze "gubi" troche przebiegu i jest sprzedawany u nas. Niemiec kupi nowy a my kupujemy kota w worku ktory zaraz przestanie jezdzić i sam sie martw co z nim zrobic...

Edytowano przez Lukas85

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tomaszek44
      Witam panowie. Problem z kontrolka jest taki iż działa odwrotnie niż fabryka dała. Zacznę może od tego że wysiadł mi czujnik ciśnienia który załącza przedni napęd . Usterka polegała na tym iż przedni napęd jak był załączony to spoko,ale przy wyłączeniu napędu z czujnika łał się olej. Na czas zakupu nowego czujnika wykręciłem wał napędowy i jeździłem przy załączonym napędzie. Po zamontowaniu nowego czujnika napęd można włączyć i wyłączyć , nic nie kapie ale problem pojawił się z kontrolką od napędu. Przy normalnym działaniu jest tak że :
      - napęd wyłączony , kontrolka nie świeci , przy hamowaniu się zapala 
      - napęd włączony, kontrolka świeci ,przy hamowaniu również świeci
      W tej chwili działa to następująco:
      - napęd wyłączony,kontrolka świeci,przy hamowaniu kontrolka gaśnie
      - napęd włączony, kontrolka nie świeci , przy hamowaniu również nie świeci
      Kable przy czujniku zamieniałem i nic to nie dało . Jedyna rzecz która ruszałem do diagnozy to elektrozawór ale on akurat działa bo nie szło by przecież włączyć w ogóle przedniego napędu gdyby był uszkodzony. Po prostu kontrolka działa odwrotnie niż zamierzone. Może poradzicie gdzie szukać przyczyny

• Przez Kiku86
      Witam mam pytanie jak odpowietrzyć hamulce w Case 685 xl i gdzie znajduje się odpowietrznik z góry dziękuję 
    • Przez Gregster
      Cześć,  przerabiał ktoś skrzynie z 30 na 40 w CaseIH serii 51?
      Da rade przez sam dekiel? Opisałby mi ktoś ta operacje? Albo może macie jakieś zdjęcia jak się za to zabrać?

Z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Przez Cassius
      Czy ktos mial cos takiego? Ciagnik Case MX 135 po rozgrzaniu oleju wystrzelil korek wlewu oleju skrzyni biegow z taka moca ze cala szyba tylna zalana? Z kad takie cisnienie w skrzyni? Odpowietrznik drozny
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj