Polecane posty

mysza103    2463
15 godzin temu, drobny napisał:

Saletra -3000zł

RSM 26-2770

RSM 28-2840

RSM 32-2920

rsm 32 dzisiaj jeszcze 2750 , a z 10 dni temu była propozycja 2700 , ilości detal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieply90    18

pierwszy raz chce spróbować z kizerytem na ozimy i zapytam się czy warto teraz czy było myśleć wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1144

Jak nie mieszkasz na zachodzie, to dawaj i się nie oglądaj, w sobotę siałem tam gdzie wcześniej nie dało rady wjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2463
1 godzinę temu, Murphys napisał:

Dziś powinien być posiany azot a nie myśleć o kupnie

Raczej azot mógłby być dziś posiany , a nie że powinien być posiany . Po co mam siać skoro po wierzchu jest sucho , czekam na deszcz , żeby rozlać rsm i tydzień czy 2 mnie nie zbawią , a będę miał przynajmniej porównanie , bo na parę ha mam już rozlane przed deszczem 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
jacor73 napisał:

Jak nie mieszkasz na zachodzie, to dawaj i się nie oglądaj, w sobotę siałem tam gdzie wcześniej nie dało rady wjechać.

A jak na zachodzie to co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7599

Wie co robi tym sposobem dobije obszarników .

Na składach mały ruch z nawozami saletra 2880 zł .

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15396
6 minut temu, tytanowyJanusz napisał:

kurcze, Rysiu. To do Ciebie nie podobne. Ty nie chszesz brać??? 🙆 z Tobą coś nie dobrego się dzieje 🤷

Bo nie mam zamiaru na bambry robić.

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25696

No ale że Ty na bambrów robisz to chyba lekka przesada.

Zwłaszcza że oprócz chleba i piwa to chyba niewiele kupujesz z czego podatki by do państwowej kasy wpaść mogły.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
1 godzinę temu, Rolnik1973 napisał:

Jutro unia ma zdecydować czy 500 do ha dać czy nie.

Lepiej żeby nie dali.

O kura to będzie ponad 20 tys darmo.... 😗

Się dokupi jeszcze npk 😎

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziś kupione dwie palety Polifoski Krzem po 2670t.Nawozu na placu dużo kupujących brak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7599

Do 20 ha powinni tylko dawać reszta to obszarniki stać ich na zakup za własna kasę .

  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25696

To ja soli kupię, a i może polidap. 

Dziś mocznik z inhibitorem dowieźli. Siewnik nasypać i jechać. Może z 7ha porzeczki się zasili.

Ten kupiony bez inhibitora na dwa lata przesunie się w kalendarzu o rok, jak kto mnie  nie ubije😁

 

1 minutę temu, galan99 napisał:

Do 20 ha powinni tylko dawać reszta to obszarniki stać ich na zakup za własna kasę .

A to co urwa, mamy płacić za swoje i jeszcze za wasze?

  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Jak coś dadzą to na bak będzie do pierwszych 10 czy 20 ha każdy dostanie tylko nie na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal014d    142
1 minutę temu, damianos95 napisał:

Jak coś dadzą to na bak będzie do pierwszych 10 czy 20 ha każdy dostanie tylko nie na wszystko

Do 30ha niech dadzą te kilka ha ktore mam ponad ten stan przeboleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25696

Do 50 niech dadzą , te kilka ha przeboleję

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Ot I równość wedle konstytucji zachowana.

KRUS razy 2, emerytura jak przy 1 ha, dopłat mniej, dofinansowania do pieca nie, zasiłków nie, do nawozu nie itd.

Bo ktoś miał chęci i życie ze zdrowiem poświęcił to go jebać

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dziś żeby rozkulaczenia nie robić muszą troszkę temu małemu dac żeby tego nie yebna i na zasiłek nie poszedł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1007

Dlaczego nie stosować, kupić nawóz i co z nim robić.. wyrzucić do lasu bo wszystko trzeba bojkotować? Może ropę naftową i gaz też mamy oddawać?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    555
14 minut temu, masa24 napisał:

Zamierzacie stosować nawozy phosagro? 

tak  mam kupione to zastosuje co w tym dziwnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj