Skocz do zawartości
pawcik342

Farmtrac 7100dt power

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

pawcik342    0

Mam pytanie czy ten ciagnikm ma silnik perkinsa czy jakis inny a szczególnie chce wiedziec ile ma litrów zbiornik i wszystko z nim zwiazane

Z góry dzieki :):)

IGL    32

google nie gryzie, wystarczy poszukac, o ile wiem kazdy teraz produkowany Farmtrac ma silnik Perkinsa

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal4610    54

gdzieś czytałem że w farmtrakach są montowane dawne silniki forda tylko lekko zmodyfikowane i pisze perkins

Ursusc385    515

haha kto Ci takich głupot na gadał ? :)

Farmtrac montuje silniki forda, ale w mniejszych modelach do 66km.

pawcik342    0

Byłem na AgroTech w kielcach i tak chodziłem i ogledałem cagniki np:ursus jest za duzy nie potrzebna mi taki duzy ciagnik.Zetor proxima 95 plus ma zaduze spalanie 150 litrów zbiornik ale nie wiem jakie spalanie ma Framtrac ale mi sie wydaje ze silnik perkinsa bedzie oszczedniejszy a zapłacic za liter ropy to tez wydatek.New Holland tylko popatrzyłem jakie maja zbiorniki wiecej sie nie dopytywałem a case jest to samo co new holland.I tak mielismy z tata zakonczyc nasze szukanie ale weslism do jakies hali i tam stały farmtrac tata do mnie mówił zeby nie isc bo jest 675dt ale mówie choc zobaczymy bo mamy jeszcze troche czasu i tak ogladałem tego 675dt i zobaczyłem tego 7100dt power od razu do dilera podeszłem zeby mi otworzył maske zobaczyłem troche tej elektroniki ale mnie skusil ten silnik perkinsa wsiadlem do srodka wersja troche uboga ale mowili ze dodadza troche bajerów mysle ze ciagnik u mnie da sobie rade narazie nikogo my sie nie dopytali o ten ciagnik ale jak bedzie na rynku tak 3 miesiace to go kupie.Jak pytałem sie o zbiornik paliwa to goscu mi powiedział tylko zapomnialem jak by ktos wiedział to byłbym wdzieczny

Dzieki pozdrowienia :):):)

kluch369    9

Ja to mam pytanie do Ciebie: czy Ty sugerujesz się spalaniem ciągnika, poprzez wielkość jego zbiornika paliwa? :)

tomek73    188

Dla mnie duży zbiornik paliwa to plus w ciągniku.Nie trzeba często tankować.

lamboEVO100    175

@pawcik342 zbiornik nie ma nic do spalania

duży zbiornik to plus bo jak nalejesz pełen dt dłużej pojeżdzisz bez tankowania

patryk90    4

a kiedy on bedzie w sprzedaży?

Edytowano przez patryk90

lukasz150    6

Jak pytałem w grudniu to już można kupić bo cene wyposażenie wszytsko mówił co można wziąść.

Farmtrac 7100DT - 98KM 156 000

Farmtrac 7110DT - 110KM 168 000 2 wzmacniacze momentu, skrzynia 32x16, klimatyzacja.

Tylko nie pamiętam czy cena netto czy brutto. Ale chyba brutto

Edytowano przez lukasz150

Z7245    10

Te ceny to z klimą ??? A ta skrzynia 32x16 to jakaś opcja z reduktorem standardowo jest chyba 16x16.

MgrLukash    114

Czyli ten model Farmtraca to będzie z tych samych podzespołów co Pronar P5?

michal1313    0

Nie kolego z tego co się orientuje silnik to perkins 98 i 110 kucy, skrzynia ZF 16/16 fajnie wygląda dużo lepiej co Pronar. Widziałem go na targach w Paryżu dwa tygodnie temu.

Ps. Fajne targi tylko strasznie daleko.

Piotrek1985    4

witam,

interesuje mnie ten farmtrac, jaki on ma rewers ( mechaniczny czy elektrohydrauliczny) i czy ktoś jest juz posiadaczem lub będzie nim?

kris14    259

Rewers mechaniczny, skrzynia ta sama co w pronarze P5 i nowym Farmerze [chyba F5 jeśli dobrze pamiętam]

michal1313    0

witam,

interesuje mnie ten farmtrac, jaki on ma rewers ( mechaniczny czy elektrohydrauliczny) i czy ktoś jest juz posiadaczem lub będzie nim?

Witam

Z tego co rozmawiałem z dilerem to ma być tam obcja do wybrania mechaniczny lub elektrohydrauliczny (za dopłatą oczywiscie) a jeśli chodzi o te ciągniki to będą dopiero w czerwcu tak twierdzi diler.

Piotrek1985    4

jest może juz ktoś zorientowany czy jest już ten ciagnik w wersji finalnej bo narazie to tylko był pokazywany prototyp

lukasz150    6

Nic nie wiadomo narazie :(

Miał być w czerwcu w sprzedaży ale nie wiem czy jest.

Wkrótce się okaże :)

Piotrek1985    4

witam,

wie ktoś coś na temat tego ciągnika, bo jak narazie to miał już wejść do produkcji i na tym się skończyło

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bartek1994
      Chcę kupić Farmtraca 675 DT.Chciałbym aby właściciele tego ciągnika podzielili się swoją opinia o nim.Z góry dziekuję.
    • Przez wojtal82
      witam wszystkich użytkowników farmtraca lub ewentualnie mechaników tych ciągników.
      mam problem z modelem 690 ma ok 3 lata i ok 300mth.
      dochodzą niepokojące odgłosy skrzypienia ze skrzyni biegów i nie wiem jak to "ugryźć"
      podobno wyszła jakaś trefna seria któregoś łożyska na jakimś wałku w skrzyni...
      może ktoś miał taki problem albo naprawiał coś podobnego to proszę o podpowiedź...
      dodam jeszcze że to skrzypienie pojawia się podczas jazdy i do przodu i do tyłu..

• Przez pacio68
      co o tym sądzicie, jak Wam się podoba??
      http://farmtrac-sklep.pl/
      niezły pomysł
    • Przez ludwik1977
      Witam wszystkich. Mam następujące pytanie: czy coś wiecie na temat ciągnika FARMTRAC 9120 DTn (chodzi mi bardziej o wady niż zalety) bo przymierzam się do zakupu jego i chcę coś więcej wiedzieć?? np faktyczne spalanie przy pługu 4 obrotowym, talerzówce 3m i agregacie uprawowo-siewnym aktywnym. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziekuję przeczytam każdą
    • Przez Adam2940
      Mam Farmtraca 555DT i jestem ciekaw czy ja mam tylko pecha czy te traktory troche sie psują. Stan licznika 330MTG, traktor jest z marca br.

1. wymiana pompy wtryskowej ponieważ ciągnik jak był zimny chodził ładnie a jak sie rozgrzał to robił się głośniejszy - nie pomogło. Pompa fabrycznie uszkodzona. Ciągnik nie zbiera sie na obroty
      2. Druga wymiana pompy. Ciągnik ładnie pracuje ale dalej zmienia głos.
      3. kierownica ciężko się kreci. Wymiana pompy wspomagania. Nie pomogło. Źle przykręcony orbutrol. podkładki załatwiły sprawę.
      4. Pękła guma koło drążka od hamulca. Wylał się olej. Awaria osunięta bez problemu.
      5. Odpadło koło pasowe z silnika. Ścięło śruby. Na szczęście udało się wykręcić. Awaria usunięta.
      6. Obrotościomierz.
      7. Ciekną szybko złączki hydrauliczne
      8 Siedzenie skrzypi jak szalone... Pomimo dwukrotnego smarowania przez mechanika
      9 No i jeszcze się drzwi zacięły...

Jak na nowy traktor to wydaje się trochę dużo tego... Serwis też pozostawia sporo do życzenia ze swoją opieszałością.

W codziennie pracy ciągnik sprawuje sie super.