Zdzinio

Jaki ciągnik używany wybrać około 250 koni ?

Polecane posty

Zdzinio    325

Jaki ciągnik używany  polecacie w granicach 250 koni do 300 tyś brutto? Rozważam głównie Fenda seria 900 i john deere seria 8000! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaktus1996    1
Dnia 20.02.2021 o 11:49, Zdzinio napisał:

Jaki ciągnik używany  polecacie w granicach 250 koni do 300 tyś brutto? Rozważam głównie Fenda seria 900 i john deere seria 8000! 

Ja osobiście wybrał bym fendt'a, lepsza moim zdaniem owiele skrzynia, leprzy komfort pracy.

Musisz też rozważyć do jakich prac ma ten ciągnik służyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325
2 godziny temu, kaktus1996 napisał:

Ja osobiście wybrał bym fendt'a, lepsza moim zdaniem owiele skrzynia, leprzy komfort pracy.

Musisz też rozważyć do jakich prac ma ten ciągnik służyć.

Agregat bezorkowy 3 m horsch , trochę jeszcze w pługu, siewnik nadbudowany albo nowy agro masz albo jak mi się trafi jakaś używka  horsch, no i w transporcie. Też bym wolał Fenda ale ciężko coś w miarę trafić w sumie to mam czas do żniw na wiosnę dam radę tymi co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaktus1996    1
3 godziny temu, Zdzinio napisał:

Agregat bezorkowy 3 m horsch , trochę jeszcze w pługu, siewnik nadbudowany albo nowy agro masz albo jak mi się trafi jakaś używka  horsch, no i w transporcie. Też bym wolał Fenda ale ciężko coś w miarę trafić w sumie to mam czas do żniw na wiosnę dam radę tymi co mam.

Jak w grę ma wchodzić transport to Fendt wygrywa:) No a fakt znaleść coś w fajnym stanie jest dość ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325
5 minut temu, kaktus1996 napisał:

Jak w grę ma wchodzić transport to Fendt wygrywa:) No a fakt znaleść coś w fajnym stanie jest dość ciężko.

Miałeś do czynienia z fend 924 926? Naprawdę vario tak w nich siada ? Na co jeszcze zwrócić uwagę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaktus1996    1
12 godzin temu, Zdzinio napisał:

Miałeś do czynienia z fend 924 926? Naprawdę vario tak w nich siada ? Na co jeszcze zwrócić uwagę? 

Pracowałem kiedyś w pewnym gospodarstwie w którym był jeden fendt właśnie 926 właściciel mówił że on gdy kupował ten ciągnik brał serwisanta fendta i lepiej tak robić bo jest najbezpieczniej. , ja osobiście nim nie jezdziłem, co do skrzyni vario to gadałem z właścicielem i mówił że to jest w stanie chodzić długie lata bez zarzutu gdy poprawnie to użytkujesz. W skrócie mówiąc Jak se dbasz tak se masz. Minusem jest to że jak wpadniesz w minę to może cię to drogo kosztować. Polecam pooglądać ci filmy na youtube co do fendt i skrzyni vario - korbanek ma na kanale fajne filmy co do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj