pieterr

Renault 75.14 - Opinie u偶ytkownik贸w

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krzeniek    10

Opinia mo藕e by膰 tylko jedna bardzo dobre ci膮gniki聽 super oszcz臋dne i trwa艂e mam model 7712 TS to ten sam silnik mwm 70 km ma 10 000 tys. godzin .chodzi jak zegarek zero brania oleju . Mam go 4 lata zero awarii .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

  • Podobna zawarto艣膰

    • Przez lukasz51195
      Witam,Panowie mam dziwny problem z 艂adowaniem w ci膮gniku renault 461, po odpaleniu ci膮gnika 艂adowanie jest wzorowe ale po czasie gdy w艂膮cz臋 wszystkie 艣wiat艂a 艂adownie spada, i alternator si臋 grzeje ( szczeg贸lnie ko艂o pasowe)po wy艂膮czeniu obci膮偶enia wszystko wraca do normy, i teraz moje pytanie co mo偶e by膰 przyczyn膮 takiego dziwnego problemu, alternator pochodzi z Mazdy 626 2.0D 12V, 80A, dane akumulatora dodaje w zdj臋ciu, a i mechanik za艂o偶y艂 mi taki kabel od 艂adowania (jak na zdj臋ciu) a ja teraz za艂o偶y艂em od spawarki bo my艣la艂em 偶e co艣 pomo偶e. A 2 sprawa u mnie jest pasek 10mm czy jest jaka艣 opcja przerobienia alternatora z jakiego艣 VW na taki pasek, bo wiem 偶e golfy 2 mia艂y na 10mm ale wola艂 bym co艣 nowszego. Pozdrawiam 馃檪馃馃馃馃i czekam na Pomoc.



    • Przez Kamilmok
      Witam . Problem zacz膮艂 si臋 od dmuchni臋tej uszczelki pod g艂owic膮 , w trakcie naprawy mechanik wys艂a艂 pomp臋 paliwa do regeneracji alby j膮 od razu sprawdzi膰 . kupili艣my nowe ori wtryski .聽聽
      Po z艂o偶eniu wszystkiego brak mocy , orka na 4 skiby ziemia cie偶ka i jak by艂o ci臋偶ko to zamiast grzeba膰 ko艂ami to dusi艂o ci膮gnik na biegu 1-1.聽
      Postawili艣my do drugiego mechanika pompiarza , niby wszystko posprawdza艂 pobawi艂 sie zap艂onem聽 i m贸wi艂 ze wszystko jest dobrze . Pali na dotyk . teraz w polu nie by艂 testowany jeszcze ale jak ci膮gn膮 6 ton pszenicy pod g贸rk臋 to pr臋dko艣膰 spada ze trzeba zbija膰 p贸艂 biegi . takze chyba nie jest dobrze .聽

      gdzie szuka膰 przyczyny ?

    • Przez Griszka92
      Witam
      Po wymianie sprz臋g艂a na nowe ca艂ego kompletu marki Kawe oraz obr贸bce ko艂a zamachowego sprz臋g艂o聽nie wysprz臋gla,聽jedynie idzie wrzuci膰 wsteczny poza tym WOM nie dzia艂a. Sprz臋g艂o niby ustawione fabrycznie bo 艣ruby znaczone !? Wie kto艣 mo偶e jak to ustawi膰 ? Jakie艣 dane czy cokolwiek聽
    • Przez lukasz3564
      Witam poszukuj臋 drzwi lewych do renault 9034 TX je艣li kto艣 posiada prosz臋 o wiadomo艣膰.
    • Przez MarcinKa
      Witam
      Mo偶e kto艣 podpowie czy jest jakis zaw贸r czy jaka艣 inna przes艂ona czy jakby tam zwa艂 na przej艣ciu pomiedzy zbiornikami g贸rnym a tym pod kabina??
      Pytam bo lalem paliwo i zape艂ni艂em g贸rny na maksa i nie poszlo w dolny dopiero jak przejecha艂em na pole to paliwo spad艂o do dolnego zbiornika...
      Dziwne troch臋,przew贸d 艂aczacy oba gruby jest powinno samo lecie膰 nie ma zadnych kranik贸w nie wiem co za przypad艂o艣膰...
      Kto艣 co艣??
×
×
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj