Skocz do zawartości

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przed chwilą, Łolek napisał:

Nwm

30 da radę a 255 poperdalał jak dziki

No to dam 4 🤝😊

Opublikowano (edytowane)

 

10 minut temu, danielursus3p napisał:

Hehe. Ja nie muszę odreagowywać frustracji na af, a Ty to robisz z pełną premedytacją i satysfakcją. 

Było nie wyzywać bogdana to byś nie zarobił😁 A swoją drogą bartek to najlepszy moderator ostatniej dekady prawy i  sprawiedliwy😊

Edytowane przez Winnetou
Opublikowano
1 minutę temu, Winnetou napisał:

prawy i  sprawiedliwy

Jak to ma coś wspólnego z partią too... Do niczego i zero pojęcia. 

Mnie nie o Bogdana się rozchodzi. Bartek dobrze wie.  

Opublikowano
3 minuty temu, donweter1989 napisał:

I fajno. U nas też kilka lat temu nowy wóz dostali, nowy u nas, bo do nowego to mu daleko, ale w porównaniu ze starym wozem, którego odpalali kręcąc kolbą to przeskok konkretny. A tak co roku też coś nowszego z drobniejszego sprzętu im przybędzie.

Ja jeszcze Żuka pamiętam, na pożary ścierni nim jeździli... Star jest dalej, kupiony używany jakoś tyle lat temu ile ja mam... I do 2019 był Star, Lublin i Polonez. W 2019 przybyło nowe Renault, Polonez pojechał do Wągrowca (gmina partnerska) a w tym roku przybył im jeszcze Master i PSP z powiatowego miasta. Star dalej jest.

Opublikowano
3 minuty temu, Winnetou napisał:

 

Było nie wyzywać bogdana to byś nie zarobił😁 A swoją drogą bartek to najlepszy moderator ostatniej dekady prawy i  sprawiedliwy😊

mądrego to i warto poczytać...

Opublikowano
1 minutę temu, Chłoporobotnik napisał:

Malutka. Gmina z 4300 mieszkańcami i prawie 1000 chałup.

To podobna do mojej. U nas niecałe 200 mieszkańców więcej. Z czego około 1000 osób to moja wieś ( najwieksza w gminie) a na całą gminę mamy 3 wozy OSP. W powiatowym mieście oddalonym około 10 km jest już straż profesjonalna no i oni to już całkiem innym sprzętem operują.

Opublikowano

No my mamy jedną wieś i gminę jednocześnie. Nie mamy sołectw, zabudowa zwarta jak to w większości Małopolski- lecą ulice i dom przy domu, rzadko trafiają się domy oddalone od ulic ale są. Też z 12km od nas jest PSP to już inna liga.

Opublikowano
35 minut temu, Łolek napisał:

Narobiłem  się samochodów dzięki takim kozakom a do zapłaty z ojcami przyjeżdżał 

Albo "wezmę samochód a później zapłacę?" "nie nie, zapłacisz to odbierzesz". Stary wilku Ty bawiłeś się kiedyś w cynowanie? 

Opublikowano
1 minutę temu, Chłoporobotnik napisał:

No my mamy jedną wieś i gminę jednocześnie. Nie mamy sołectw, zabudowa zwarta jak to w większości Małopolski- lecą ulice i dom przy domu, rzadko trafiają się domy oddalone od ulic ale są. Też z 12km od nas jest PSP to już inna liga.

U nas w skład gminy wchodzi 10 sołectw. Większość gospodarstw w gminie rozrzuconych po polach. Powierzchnia gminy to prawie 110 km kwadratowych.

Opublikowano
Przed chwilą, donweter1989 napisał:

U nas w skład gminy wchodzi 10 sołectw. Większość gospodarstw w gminie rozrzuconych po polach. Powierzchnia gminy to prawie 110 km kwadratowych.

Nawet nie wiem jaka u nas powierzchnia jest🤔

4 minuty temu, slawek74 napisał:

Ty małych nie widział ...

Ty czytaj ze zrozumieniem co małe.

Opublikowano (edytowane)
2 minuty temu, Łolek napisał:

Stary dobry Pafnucy, jak mi tego brakowało

Ciut więcej 

i jak to mawiał mój znajomy... i wice wersa... :D

ale nad ceną to się zastanów. ze śwagrem by my podjechali....

Edytowane przez Gość
Opublikowano
7 minut temu, Łolek napisał:

A się kurła ubawiłem 

@Pafnucydraniu nie miał mnie kto budzić jak byłeś na wakacjach 

No co Marek , to takie drogie jest ? 🤔 , Wincyj nie mam 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez Qwazi
      W ostatnich godzinach kończącego się 2024 roku rozpoczynamy temat pogody rolniczej i innych luźnych wątków w nowym 2025 roku. Niech nie będzie gorszy niż ten, który się kończy. Najlepszego w Nowym Roku😊
      Zapraszam stałą ekipę oraz tych wszystkich, którzy zechcą tu zajrzeć...
    • Przez Zetor5340
      Szukałem,nic nie znalazłem wiec napisałem ten temat.
      No,własnie na pewno czesc z was ma komórke,bo to przydatne urządzenie
      Chciałbym wiedziec jakie macie marki i modele swoich sprzetów,jesli to nie jest tajemnicą..
      Co jest w nich dobre i przydatne a co raczej nie pasuje i wam przeszkadza.
      Piszcie ,chetnie zobacze jakie posiadacie sprzety.
      Ja mam aktualnie Nokie 3310 i jestem zadowolony,nie psuje mi sie,jest prosta w obsłudze.
      A wady to wiadomo jak w starych telefonach,a mianowicie brak polifonii,troche juz sie muli ze starosci ale jakos chodzi,juz mi sie cyfry na przyciskach zmazaly ale mam ja tak dlugo ze jak pisze cos to juz pamietam gdzie co jest.
      Tak wiec prosze o wypowiedzi.
    • Przez superfarmer02
      Kontynuacja
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/301685-znalezione-na-allegro-olx-i-nie-tylko-2024/
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Wiem,że wiekszość z was mieszka na wsi, nie trudno się domyśleć..heh, ale chciałbym się dowiedziec jakie macie zdanie o życiu na wsi i życiu w mieście.Ja osobiście to mieszkam w miasteczku, ale i tak wolę życie wiejskie, cisza,spokój, świeże powietrze itd...w mieście wiadomo,spaliny,hałas,tłok, ruch, korki itd...Piszcie wady i zalety życia na wsi jak i w mieście, myślę,że chociaż pare osób mieszka w mieście lub choć tak jak ja w jakimś małym miasteczku.Piszcie także jak wam się żyje na wsi a jak w mieście.Jeśli chodzi o mnie to już mam dość miasta i chętnie bym osiadł w jakimś "zaciszu", w przeciwieństwie do mojego wujka ,który już całe życie przeżył na wsi i nie to ,że chciałby sie na stałe wyprowadzić do miasta ale jak mówi, chce zobaczyc trochę świata..heh :rolleyes: i nie dziwię mu się.Za dużo to on nie widzi, jak jest praca to się robi ale jak trochę wolnego to się pojeżdzi tu i tam ale wiadomo nie za daleko, bo bydło czeka..heh
      Piszcie jak jest u was...
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v