Zaloguj się, aby obserwować  
Arni

Który lepszy McCormick cx 95 czy case jx 90

Polecane posty

MCKYLO    1

Kolego michal4 porównanie w temacie dotyczy Case JX90 a CX95 moim zdaniem porównanie bez sensu bo CX 95 można porównywać do Case JXU 1090 a nie JX 90. Kolego michał4 jeżeli Case JX 90 ma lepszą kabinę od CX 95 McCormicka to sorry ale szkoda czasu na polemiką z Tobą. Znam dobrze zarówno JX 90 jak i JXU 1090 i tylko JXU 1090 może stanąć do porównania a nie JX 90.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz ze mc ciężko z częściami to ci powiem jak byś troszkę miał oleju to części są takie same w tym i w tym części można dostać wszędzie jak nie od mc to bierzesz do case i masz to samo a poza tym pier****nie takich głupot ze się psuje jak większość z was nie widziała mc w polu jeździłem często na targi z Romanowskimi i się pytali „ co to za ciągnik powiedz ty mi pierwszy raz go widzę na oczy. Wiec takie pier****nie jak ty pier***isz to tylko szkoda pisania. A jak mówisz ze się psuje to daj przykład !!!

 

Pozdro Krzysiek90

Zgadzam się z Krzuśkiem90 ludzie nie wiedza co mówią. Ja mam Maccormika 5 lat robir po 1000 mth rocznie i tylko czyszcze filtr powietrza , leje paliwo i wymieniam olej to wszystka. I jeszcze sie zgadzam ze case to jest to samo co MC bo Case też mam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolex    0

Specjalnie się zarejestrowałem aby powiedzieć coś o McCormicku miałem od nowego ZTX 280 Mój sąsiad ma XTX 200 mam też Jd 8430 i powiem tak że McCormick to największy złom jaki można kupić . Jd jest bez awaryjny a w mc zawsze coś na gwarancji została wymieniona elektronika sterowania skrzyni biegów bo się rozłączały podczas pracy , został wymieniony przedni most bo pękł w dwóch miejscach i ciekł olej . Kilka dni po wymianie mostu szlag trafił uszczelnienia półosi przednich . Na gwarancji była naprawiana też dwa razy klimatyzacja ( klimatronik ) na dokładkę przetarł się też jeden z przewodów paliwowych . No i na końcu mojej przygody z McCormickiem co przekreśliło jego żywot w moim gospodarstwie było spotkanie z tirem który podczas manewru wyprzedzania zahaczył o przedni obciążnik , obciążnik podrzuciło do góry i następnie po opadnięciu złamał w ciągniku ramę główną .Więc ja mogę powiedzieć że te ciągniki są nic niewarte , sąsiad w swoim też ciągle ma problemy między innymi pękł mu wałek w skrzyni biegów po naprawie teraz ma ciągle jakieś błędy i problemy z tą skrzynią raz ma biegi raz nie i tak na okrągło coś .

Teraz żałuję że nie kupiłem dwóch JD .

Tak na marginesie mam też zetorki 5340 i 9540 z 1998r. Są u mnie od nowości i dopiero teraz wymagają remontu po 7000 motogodzinach

 

Załączam fotkie

post-19153-125726092505_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazikrol    6

cyrk na kółkach

,, Jak dbasz tak masz''

Mam osobiście Maccormicka i jestem zadowolony z wyboru. znam wiele osób którzy maja mccormicki, dbają o nie i są to...bezawaryjne ciągniki

Jak któryś kolega wspomniał trzeba robić przeglądy, wymieniać oleje, smarować, czyścić filtry, nie przeciążać, poprostu dbać itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj