Sławek93

8360 kalibracja podnośnika

Polecane posty

Sławek93    0

Kolejny problem z podnośnikiem... Nie można go skalibrować. Podnosi do 99% na wyświetlaczu. Nie ma błędów. Problem polega na tym, że podczas kalibracji na etapie kiedy trzeba ruszyć wajchą do góry a później na dół ( w sumie to początek kalibracji) nie gaśnie lampka. Dopiero jak zrobię kolejny etap czyli wajchę na maksa do góry wtedy lampka gaśnie i na wyświetlaczu jest 99. Następnie opuszczam na sam dół, na wyświetlaczu 0 ale nie zapala się żółta lampka kontrolna... Potrafi ktoś mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako takiej kalibracji nie robiłem ale dla potomnych którzy zaczynają przygodę z tą serią mogę napisać co mnie spotkało po zakupie i stresu kosztowało dopoki nie zakupiłem i przeczytałem instrukcji obsługi, że  po zgaszeniu ciągnika ramiona trochę opadają i po ponownym odpaleniu podnośnik jest zablokowany świeci się żółta kontrolka na panelu ehr gdyż zadana wysokość w kabinie różni się od aktualnej pozycji ramion więc trzeba ustawić włącznik szybkiego podnoszenia na pozycję ŚRODKOWA i wtedy podnieść dźwignie w kabinie do góry na maksa i do  dołu. Wtedy podnośnik się odblokowuje i wszystko działa jak należy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzesiekc
      Witam czy ma ktoś schemat lub wie jak złożyć membranę zaworu wabco od pneumatyki ? 

    • Przez ppiotr
      Po rozgrzaniu ciągnika zanikają hamulce, pedał wpada w podłogę a następnego dnia  hamulce już są, i tak codziennie, może ktoś miał tak w T4 ?
    • Przez adam1968z
      Witam mam pytanie czy w NH 8260 można jakoś obejść zmostkować czy coś podobnego sworznie siły uciągu bo wywala błąd nr 14 i nie działa EHR. Proszę o podpowiedzi.
    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj