Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sznajdik    573

Orientuje się ktoś czy są jakieś dofinansowania na zakup zbiornika na wodę?, chciałbym kupić zbiornik i zakopać żeby zbierać deszczówkę z dachu budynku który buduję i powstał pomysł wkopania zbiornika by mieć wodę do oprysków.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani51    373

Musisz pytać w swojej gminie. Ogólnokrajowego programu chyba nie ma ale są miejscowości które dają na to dofinansowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Szambo plastikowe hmmm.. cena nie koniecznie atrakcyjna bo taki 3tyś.L słabo mi się widzi przy 300m2 dachu a kosztuje blisko 2tyś. niedawno pod nosem przeleciał mi 10tyś.L za 1100zł po paliwie metalowy do zakopania teraz żałuję że od razu nie zdecydowałem się go zabrać i stąd zainteresowanie dopłatą od gminy czy też jakieś instytucji bo może dałoby radę wyrwać tanio coś nowego i sporego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

Ostatnio mauzery podrożały do ponad 300 zł (porządne ) i raczej słabo nadają się do zakopania .Jest program' moja woda ' dofinansowanie do 5000 i nie więcej jak 80 % -problemem jest zakaz wykorzystywania do celów rolniczych i przemysłowych  .Można próbować ? Dodatkowym kosztem jest Vat bo musi być FV czas użytkowania minimum 5 lat więcej szczegółów nie znam ale się interesuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamilek2000
      Cześć wszystkim! Mamy w planach budowę płyty drugiej płyty obornikowej w gospodarstwie. Chciałbym Was zapytać jak wygląda prawnie budowa takiej oraz czy mój pomysł z płytami ma sens. Płyta ma mieć wymiary 6m;4.5m;1.5m, pomysł jaki się narodził to zrobienie jej z płyt drogowych (1.5m w ziemi i 1.5m nad ziemią, (płyty mają wymiar 3;1.5) Około 40m3. Chciałem na początku wykopać "L" usadzić płyty, a na końcu wybrać ziemię i pod spadem wylać płytę. 1.Jakie dokumenty i pozwolenia będę musiał załatwić? 2.Od czego zacząć biurokrację? 3. Czy taka płyta spełni wymagania co do szczelności płyty? 4. Czy przy płycie obornikowej musi być zrobione szambo? Szambo posiadamy przy starej płycie oraz osobne przy chlewie, ale czy w przypadku nowej płyty muszę mieć osobne szabo. 5. Czy musi być robiony projekt czy można to zrobić na zgłoszenie np. zmniejszając na początek wielkość płyty, a później dodając elementy do "L" Nie wiem jak się za to zabrać dlatego pytam, pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź :)
    • Przez Papkin
      Chciałbym (prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku) pobudować mały magazyn na zboże. Wymiary budynku mniej więcej 6x14, niestety ilość miejsca mnie ogranicza. 
      Może jest ktoś kto ostatnio coś budował? Jak to wygląda od strony prawnej, wystarczy zgłosić przed budową w gminie?  Jak jest z odległością od sąsiedniej działki? Z tego co wyczytałem to 3m jeśli nie będę miał okien,czy jest możliwość żeby to obejść np. za zgodą sąsiada? 
      Z jakimi wydatkami się liczyć na materiał? 
    • Przez 5714mf255
      witam wszystkich mam takie pytanie czym ogrzewacie domy zima stoję przed wymiana kotła i szukam wydajnego a zarazem w miarę taniego rozwiązania.
    • Przez Marcin133
      Witam. W związku z bardzo drogim opałem myślę nad ogrzewaniem domu pompa ciepła. Proszę użytkowników którzy już posiadają lub myślą o założeniu o wypowiedzenie się w temacie. Jakie pompy polecacie itd. 
    • Przez pawelxx
      witam, planuje utwardzi. podworko betonem b25 który będzie zatarty na gładko jak myślicie czy warstwa 15 cm wystarczy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj