crystal169

Stary Pilmet beczka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
crystal169    11
Witam, posiadam jeszcze opryskiwacz starego pilmeta , taką okrągłą beczkę 2000 litrów , 28 metrów belka . Od pewnego czasu mam problem z pulsującym opryskiem, i tylko opryskiem. Ciśnienie jak już nabije co prawda wolno ale jest, to trzyma idealnie. Membrany, zaworki w pompie są nowe. ciśnienie w tej przeponie jest ok i trzyma , nie ma znaczenia czy mniej czy więcej w tym przypadku. nie wiem co mam myśleć i co już robić , macie jakieś podpowiedzi ?

gosciu506    100

zasysa gdzieś boczne powietrze na wężu ssącym do pompy

Sprawdź dokładnie całą drogę zasysania cieczy. To raczej tu tkwi problem. Te opryskiwacze są dość proste w obsłudze i problemy łatwo zlokalizować. Sprawdź też zawory zwrotne w pompie bo możliwe że któryś się zawiesza i to też może powodować takie obiawy. 

Wiadomość z agroFakt.pl

crystal169    11
Zasysanie jest ok. zawór zwrotny i całe te sekcje zamówiliśmy nowe, zobaczymy jak przyjdą czy pomoże

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bel920
      posiadam opryskiwacz tecnoma 24 m  3000 l i taki problem , pracuje normalnie ciśnienie itd normalnie ale w czasie oprysku pompy piszczą  dość głośno jak by się zacierały , co jest denerwujące dodam że tam są dwie tłokowe pompy i pytanie co z tym zrobić jak to nasmarować aby ucichło
    • Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez gameplayakiho
      Witam. 
      Mam opryskiwacz pilmet 1800l i ostatnio podłączyłem rozwadniacz który jest z prawej strony lecz nie wiem jak działa ponieważ się napełnia lecz woda nie wraca do zbiornika. 

• Przez Mario8610
      Witam jakie mniejwiecej powinno być ustawione ciśnienie na rozdzielaczu przy opryskiwaczu bradzkim by ładnie rozpykało i zaraz wychodziła prawidłowa ilość cieczy?Wczoraj pryskakem kukurydzę i żeby wyszlo mi 300l na ha musialem prysjac z 1 barem a wtedy kiepsko rozpylaly rozpylacze 
    • Przez Dawidos1
      Witam użytkownikow mam problem z wyborem opryskiwacza zawieszanego ok 1000-1200l używanego do 35-40tys zl, zależy mi na tym aby lance nie były nad ciągnikiem z powodu okapywania cieczy na ciągnik wolałbym aby lance były za ciągnikiem, również zależy mi aby było poziomowanie ponieważ mam bruzdy na polu i gdy jadę jedne ramię jest wyżej drugie niżej. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj