Polecane posty

Witam, problem polega na tym że ciągnik podnosi przyczepę ale nie chce opuścić. Dodam że po podłączeniu agregatu z hydropakiem na 2 węże jest to samo. Z góry dziękuję za odpowiedź

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kondzio342
      Pytanie jaki zastosować zegar z czujnikiem cisnienia oleju w perkins 4. czy są jakieś gotowe zestawy. Padł czujnik i myślę o wymianie odrazu z zegarem w kabinie.
    • Przez kudlaty22
      witam panowie,nie wiem czy w dobrym miejscu podejmuje rozmowe,ale gdzies musze bo nie jestem stalym bywalcem agro.
      mam problem z podnosnikiem mf 6120. a mianowicie to podczepilem talerzowke ,pojechalem w pole i nie moge opuscic teraz. kiedys raz tak mialem ale jakos mu przeszlo po kwadransie. i przez dwa lata do dzisiaj byl spokoj.
      czytalem stare jakies fora jak kolega mial to samo z 6180.
      ze sa jakies przyciski do awaryjnego opuszczania itd.
      czy w 6120 tez cos takiego sie znajduje i gdzie.
      dodam ze jak uzyje przycisku sterowania na blotniku to slychac pompe ze chce podnosic,ale juz na opuszczanie nie reaguje. 
      odlaczalem baterie zeby zresetowac i nie pomoglo. caly czas swieci sie wykrzyknik na panelu sterujacym.
    • Przez Politek98
      Witam , chcę wymienić płyn chłodzący w Massey Ferguson 6255 . Widzę że jest kranik pod chłodnicą. Pytanie jest takie , ile tego płynu się leje, a drugie czy tylko się spuszcza z chłodnicy czy jeszcze jest jakaś śruba/kranik na bloku silnika? Dziękuję za pomoc!😎
    • Przez Wiki82
      Witam , chciałem zapytać gdzie znajduje się korek spustowy płynu chłodniczego w ciągniku Massey Ferguson 6445 ? 
      Po której stronie ciagnika ?
    • Przez Nowak5425
      Witam. Ostatnio zauważyłem że z tyłu pojawiło się jakieś grzechotanie przy zmianie kierunku jazdy, lub zatrzymaniu z zahamowaniem. Gdzie czego szukać, od czego zacząć ? Ciągnik ma przepracowane 700 godzin.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj