Gość

Bury pelikan jaka prędkość do oprysku

Polecane posty

Gość   
Gość

Panowie jaka prędkością pryskacie na zboża np na grzyba. Bo w tych modelach manometr jest z tyłu i nw czy np szybciej nie bedzie zawysokiego ciśnienia. Teraz jadę 7na godzinę przy 220l/h. Mam Komputer 180 bravo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz_    432

Pytanie bardzo nie precyzyjne  ale wydaje mi sie że wszystko jednak zależy jakie masz dysze tzn. ile przepuszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Jak pojedziesz zbyt szybko to pompa nie da rady zbudować takiego ciśnienia aby wydać odpowiednią ilość cieczy. 

PS zobacz sobie w tabele wydatku rozpylaczy w zależności jakie masz żółte niebieskie czy jeszcze inne. 

Ja myślę sobie to przerobić i wężyk dać do kabiny jak np ma Perqins w amazone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ezektory dwustrumieniowe 3mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcoSk
      Witam Wszystkich, komputer Brano przestał pokazywać prędkość przez co nie mogę pracować w automacie. Na sterowaniu manualnym opryski idzie OK, ciśnienie można zwiększyć lub zmniejszyć be zarzutu.  Dziwne jest jeżeli wyłącze opryski komputer wskazuje prędkość poprawna, jak tylko włączę oprysk w Auto lub Manual natychmiast prędkośc ginie, na komputerze pojawiają się kreski. Jeżeli włączę oprysk ale wyłączę wałek WOM prędkość pokazuje poprawnie, dziwne trochę.  Widziałem podobny problem (załączam zdjęcie) we wcześniejszych tematach ale nie znalazłem na nie odpowiedzi.  Czujnik prędkości koła jest OK, Przepływomierz w sensie turbinka jest OK natomiast czujnik przepływomierza jeszcze nie sprawdzony. Proszę Was o skazanie przyczyny.

       


    • Przez maciek916
      Mam małą prośbę czy ktoś może mi zrobić zdjęcie jak wygląda czujnik na kole od prędkości bo mam go zamocowanego do osi ale nie wiem z czego ma on sczytywać sygnały   bo do felgi nie ma nic przymocowane
    • Przez ClaasDominator
      Witam serdecznie wszystkich na forum . koledzy mam problem z komputerem  brawo 180 nie pokazuję prędkości i małą dawkę przy oprysku .Na manułalu wszystko działa .Co może być przyczyną do dziś wszystko pięknie pracowało pozdrawiam ✋
       


    • Przez bartosz231082
      Witam. Czy ma ktoś może taki przewód przy opryskiwaczu? Potrzebował bym schematu lub zdjęcia jak to poskładać. Jest to przewód 7sekcyjny Arag do hydrauliki.



    • Przez 3Perkins
      Witam Wszystkich.
      Potrzebuję kilka rad co do tego komputera. Czy ktoś ma opryskiwacz z takim komputerem, i jak się nazywa ten komputer?? Nie wiem jak mam go skalibrować, ponieważ mam ścieżki na 15m a opryskiwacz ma belkę 21m. Belka jest rozsuwana więc z ustawieniem szerokości nie ma problemu. W komputerze mam zapisane dawki 200, 300 i 400l/ha tylko czy jeśli skrócę belkę do 15 metrów i chcąc wypryskać 200l/ha to ta dawka zapisana w komp (200l) będzie odpowiednia do wydatku cieczy na hektar??? Jeśli ktoś mógł by mi opisać przyciski na komputerze był bym bardzo wdzięczny.
      Z góry Wszystkim dziękuję za pomoc.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj