Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Matey

Belarus 8.20 vs. Farmer

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Matey    450

Witam serdecznie. Rozpoczynam kolejny wątek. Chciałbym się dowiedzieć od użytkowników tych ciągników (ale rymuje :)) który jest lepszy, wydajniejszy, jakie ma zalety i wady oraz czy wart kupna. Dodam, że chodzi mi o Farmera podobnej mocy do Belarusa (80KM~). Farmery na silnikach JD ? Zapraszam do dyskusji użytkowników farmerów i belarusów :D

KS Falubaz

lukasz22    2

czesc ja mam swojego i jestem zadowolony a do belarusow to jestem tez przekonany bo moj wujek ma takiego 82 KM i jest super sprzet ale ja osobiscie wole farmera bo lepsze wyposazenie i ladniejszy ale wybur nalezy do ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

katator    115

nie posiadam żadnego z tych ciągników ale farmer bardziej mi siępodoba i jeśli miałby wybierać między nimi to napewno wybrałbym farmera mimo wyższej ceny.

lukasz22    2

czesc wiesz byl dzis u mnie koles i ogladal farmera tez chce kupic cos takiego i patrzyl na belarusy i woli dolozyc i wziac farmera bo ladniejszy i zgrabniejszy poreszto mowil ze to bardzo dobre ciagniki bo widzial takich kilka starszego typu i mowil ze nie do zajezdzenia bo jest mechanikiem i wie cos o tym pozdro

kris14    259

A czy Belarus ma WOM napędzany na pas klinowy, który znajduje się w tylnim moście?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez KrzysztofSzafraski
      Witam.
      Szukam jakiegoś nowego ciągnika bez CR i DPF czy któraś marka produkuje takie ciągniki pomijając ciągniki typu Prona i Belarusa oraz ciągnik który nie jest wyposażony w bezstopniową skrzynię biegów.

• Przez pawelkarczewski
      Witam Wszystkich, Chciałbym zaczerpnąć informacji na temat ciągników do 100KM, planuje zakup ciągnika lecz zupełnie nie wiem jaką markę wybrać w tym przedziale mocy, jedyne jaka marka mnie nie interesuje to Fendt I JD, reszta może być. I tak wstępnie myślę nad Steyr lub Valtra. Mogę liczyć na waszą pomoc i konkretne informacje poparte praktyką i doświadczeniem?
      Dodam tylko że cena to drugorzędna sprawa
    • Przez pawelus
      Witam . Zamierzam się do zakupu ciągnika na moje gospodarstwo 25 ha na terenach górskich . Myślałem o Massey ferguson 6160 , 6170 , 6180
      Który ciągnik byłby lepszy żeby pracować z Talerzówka Agro-masz 2,7 metra wraz z siewnikiem Agro-masz 2,7 metra . ?
      Jaką szerokość mają te ciągniki bo co forum to inaczej . (żeby nie  wyszło później ze były by szersze niż mój zestaw )?

Pozdrawiam

• Przez Piotrass
      Witam ma do wyboru dwa ciagniki , ciagnik bedzie pracowal przy turze w wekszosci czasu. Nh mam  okazje kupic za 185 netto a Jd za 220tys, warto doplacac 35 tys?
    • Przez Farmer4255
      Zamierzam niedługo kupić używany ciągnik. Troche czytałem na temat tych ciągników i rozmawiałem z właścicielami, ale chciałbym żebyście i wy mi doradzili. Jakie macie zdania na temat Case MX 120 czy Fendt Favorit 512 lub ich serii.