Gość

Koronawirus

Polecane posty

kuba9449    36

Wg. najnowszego raportu ministerstwa zdrowia, od początku roku do 3 listopada zmarło w Polsce 811 osób posiadających covid19 (nie określono czy był on przyczyną czy przyczyna zgonu była inna). Mediana wieku wynosi 77,6 lat (przy średniej dlugości życia wynoszącej 77,85). Daje nam to umieralność na poziomie 0,0021%.

 

Edytowano przez kuba9449

Usługi rolnicze, transport, uslugi ładowarką teleskopową, koparką woj. Podlaskie

Sprzedaż sianokiszonki, siana, słomy, zbóż, kukurydzy.

Motoryzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8062

@witejus ale trzeba przyznać że w TVi szpitale zapchane i trup ściele się gęsto tylko jakoś tego nie widać w realu a swoją drogą ciekawe którego reżysera od horrorów  zatrudnili 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8523

no nie wiem w mojej okolicy nie widać wzmożonego ruchu na cmentarzach,ale jacuś twierdzi że w Krakowie trzeba 2 tygodnie w kolejce odstać ,odleżeć w oczekiwaniu na pogrzeb,na razie trzymam się z daleka od szpitali więc nie powiem tak czy nie

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewink    141
PRIMO napisał:

@witejus ale trzeba przyznać że w TVi szpitale zapchane i trup ściele się gęsto tylko jakoś tego nie widać w realu a swoją drogą ciekawe którego reżysera od horrorów  zatrudnili 

Stanisław Bareja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

siedzim przy szpitalu ruch jak dzień codzień szału ni ma ale sa ruchy by jedno piętro przerobić dla kowidowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8062
44 minuty temu, kewink napisał:

No właśnie dla mnie to komedia.

Czarna komedia. ☹

1 minutę temu, Roman4321 napisał:

siedzim przy szpitalu ruch jak dzień codzień szału ni ma ale sa ruchy by jedno piętro przerobić dla kowidowców

Potwierdzasz że trup ściele się gęsto czy tylko to można między bajki wsadzić?🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taa. Ściele się gęsto - już nie nadążają palić - myślicie, że ta mgły z ostatniego tygodnia to efekt pogody? Przecież to dym z płonących stosów ofiar pandemi strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie z nudów elewację robią w szpitalu, ruch jak nigdy, cienko-że też nie protestują tam; chyba boją się ludziska, tak zastraszeni; a jakich ekspertów pokazują w tv, tak zerknęłam sobie wczoraj uuuuuu nie dziwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewink    141

Matka pojechała do szpitala bo zerwała ścięgna w kolanie i połamane ma tam trochę, ciekawo czy covida nie wynajdą 🤔 🧟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7594

Po to jest by obskubać wszystkich z kasy żeby za***ać gospodarkę świata bardziej mniej zamożne kraje czy to komuś się po doba czy nie nic nie zmieni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Już szczepionkę ogłaszają :D Zaraz pewnie podpremier wyjdzie na narodowy stadion i zacznie zachęcać do ustawiania się w kolejce. Wszyscy ci, których nie wykończył wirus, zastraszanie przez media, brak opieki lekarskiej  zostaną wykończeni igłą wbitą gdzieś w namiocie polowym przez funkcjonariusza wot-u. Co krnąbrniejsi zostaną wyłapani przez policję polityczną i żetonów i też im się zaaplikuje szprycę przymusowo. Przeżyją najsilniejsi którzy będą na tyle twardzi żeby " za***rdalać za miskę ryżu".

Ot się spełniła wizja historyka z Wrocławia, który jest podpremierem w rządzie bezdzietnego dziadka. Gotowi na nową rzeczywistość ?

Staszek już pewnie paserati zatankował i stoi w kolejce po szczepionkę żeby być pierwszym do wbicia igły z trucizną.

 

 

Edytowano przez Partyzant85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No jakoś trzeba dojechać na te szczepienia do namiotów. A wiadomo - jak przyjdzie stać ze 4 doby w kolejce to i silnik musi parkotać żeby w samochodzie nagrzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewink    141

Moja ciotka w Niemczech teraz ma wynik pozytywny a dziadek i babka którymi się opiekuje ujemny 😅 co test to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1829

Tez dzis otrzymałem wynik pozytywny 🤒 kaszel, gorączka i wszystko boli jak by po mnie kto przejechal aby nie gorzej..

  • Sad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj