Skocz do zawartości

Pług 4x45 Grudziądz.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Ja bym Ci radził zapomnieć o grudziądzkim a pomyśleć o tym rabe bo jak ma 40cm na korpus to lepiej na tym wyjdziesz jak na grudziądzkim i spójrz jak ma przymocowane słupice do ramy, wystają tak jakby do tylu czyli plus bo nie powinien się zapychać. A co do tego akpila to przecież zawsze możesz 5 skibę odkręcić jakby miał za ciężko :)

Edytowane przez tomeq
  • Like 1
Opublikowano

Ciągle się zapychaja, słabo kryją i przy szerokości roboczej mniejszej o 0,5m stawiają większy opór niż pługi zachodnie. Dlatego u nas mówią na nie spychacze ;)

Opublikowano

Orałem parę sezonów taką grudziądzką 5 , na czystym polu bez obornika nawet ładnie orał , ale gdy przyszło zaorać jakieś poplony , obornik lub pole po kukurydzy to szło się wykończyć nerwowo... Gdy zmieniłem na Rabewerka każda orka stała się przyjemnością.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v