Polecane posty

Aktis    319
mano napisał:

Polifoska 5 1198zł brutto

u mnie w pobliskim składzie ta polifoska kosztuje cos bliżej 1600 brutto. Więc cena kosmos jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, mano napisał:

Dzisiejszy zakup :

Saletra Pulan 955zł brutto

Saletrosan 26 880 zł Brutto

Polifoska 5 1198zł brutto

Gdzie takie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257
5 minut temu, ramzes10 napisał:

Gdzie takie ceny?

TeamAgro

1 minutę temu, sw_kamil napisał:

cena na polifoskę nierealna

A czy kolega potrzebuje wglądu do faktury? Bo mogę na PW?  A może kontakt z przedstawicielem?

Taka była cena z dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Sól potasowa  cały skład 1190 netto + odbiór własny z terminalu. Mam blisko więc koszty pewnie 10-15 Pln/tonę


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66
20 minut temu, Marek123456 napisał:

W Mirczu przy całym składzie masz 1450 polifoske

nie wiem jak rsm

ja brałem na szybko prosto w siewnik 3 tonki polifski więc za specjalnie się nie przejmowałem, zamówiłem 12 t to też w tej cenie ale za gotówkę  ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Jakby ktoś potrzebował to mam jeszcze ze dwie tony Terrastartu ;) Ogólnie średnio się przyjął temat w Polsce. Z tego co wiem produkcja wstrzymana.


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253
1 godzinę temu, micgal39533 napisał:

Od września ceny mają iść w górę

azotów czy potasowo fosforywych w góre ? a koronawirus nie oddzialouje na znizki cen ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Polskie NPKi z wyższej półki około 40 zł w górę, te tańsze 20-30.

Może coś więcej.

Azoty polskie 10-30 zł w górę, aczkolwiek RSM niewiele.


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Około 740 netto


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347

szkoda ze tak nie odpisujesz  jak klienci pytaja o cene calych samochodow z nawozami w dowoz w konkretne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829
13 godzin temu, masa24 napisał:

szkoda ze tak nie odpisujesz  jak klienci pytaja o cene calych samochodow z nawozami w dowoz w konkretne miejsce

Ale gdzie pisałeś? Bo tu chyba zawsze Ci odpisywałem :)


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

polifoska 6 BB -1620

saletrosan 26 BB-940

Zaksan BB-980

Mocznik BB-1370

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8979
12 godzin temu, marb80 napisał:

Jakie ceny soli potasowej?

LRA ceny.

Sol potasowa 1410 brutto big-bag

Polifoska 6 1600 bb

Bialfoska 7 1500 bb

Fosforan 1770 bb

Edytowano przez GRZES1545
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slavik80    119

Agroters hrubieszow 

Saletra pulan big bag 600kg - 950 tona

Salertosan big bag 915 brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj