wisera

Zjazd Agrofotowiczów

Polecane posty

wisera    490

Witam :)

Drogie Agrofotowiczki, i drodzy Agrofotowicze, podczas prowadzenia dyskusji z kilkoma osobami z AgroFoto narodził się pomysł, aby zorganizować I Zjazd Agrofotowiczów. Na razie jest to tylko pomysł, ale jeśli chociaż kilka osób było by chętnych się spotkać, to jest on do zrealizowania. :) Data Zjazdu odbyła by się napewno jakoś w czasie zimowym, gdy nie ma prac polowych, lokalizacja natomiast by była tak, aby każdy miał w miarę porówno, albo inaczej, gdzieś w centralnej Polsce, ale to jest jeszcze do przedyskutowania, tak samo jak i styl imprezy.

Jak byście sobie wyobrażali coś takiego? Ja osobiście wyobrażam sobie to w ten sposób, coś jakby sylwester w remizie albo na sali, ale każdy może mieć inny pomysł na imprezę, więc chciałbym wysłuchać waszych pomysłów :)

Teraz pytanie, ile osób by było przychylnych wogólę się spotkać na takiej imprezie? :)

• Like 1

sumek666    2679

Ja bym tu prędzej widział jakąś galę AgroMMA 🤣

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 11

Sylwekx25    1181

W programie takiej imprezy koniecznie uwzględnij wystawę modeli Tofika oraz kącik "zrób to sam - modernizacja i naprawa Ursusa c4011" prowadzony przez Dżejkoba. 😊Acha no i gdyby czasem pojawił się też her songo to postaw chociaż jakąś sztuczną choinkę żeby miał gdzie rzygać.

• Haha 7

Wiadomość z agroFakt.pl

Aktis    216

oraz kącik hejterów i innych wyśmiewaczy...

zetorki12    9904

Strasznie ciekaw jestem z kim to tak na taki pomysł wpadłeś ?

ZETOR TEAM

mraukot    151

Jeden warunek - w Zjeździe będą mogli wziąć udział wyłącznie Delegaci, którzy przyjadą odrestaurowanymi ciapkami i sześćdychami 😋

• Haha 2

simpleNICKpl    58

kącik nauki orki, stare konie to nie to co tera, hejtera lagun na gnojowice (no bo przeca to truje środowisko)

ogarek    300

Kącik lalek  barbie dla młodych dziadków obowiązkowo. Heheheheheheeh

daizor    20
2 godziny temu, sumek666 napisał:

Ja bym tu prędzej widział jakąś galę AgroMMA 🤣

Normalnie kwintesencja :] - chociaż jak wiemy z życia przytłaczająca większość 'agresorów' i cwaniaków w wirtualnej rzeczywistości inlive będzie łagodniutka i spokojniutka :)

• Like 2

PRIMO    1837

Dobra PANY koniec podsmiechujek 😔

@wisera ma niezły pomysł i trzeba to teraz jakoś zorganizować. 

• Like 1

zetorki12    9904

@Rolnik1973 miał byś czas zajrzeć ? Jak Ty to i ja .

Gdzie to by było ? Panie @wisera ? No i ile składka ? Bo wiadomo . To nie są tanie rzeczy .

• Like 1

ZETOR TEAM

zetorki12    9904

Uuuu . To i ja nie wiem czy moje ? :ph34r:

@ogarek , a ciebie można by się spodziewać na takim spotkaniu ?

ZETOR TEAM

ogarek    300

Co pekasz już ze będę ? ... ja mam z kim się spotykać i mam zapelniony czas i nie interesuje mnie życie obcych mi ludzi z AF.... Szczególnie dziadkow co lalkami  się bawią... Heheeh

Zresztą to dobry pomysł raczej dla młodych. 

PRIMO    1837
33 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

@zetorki12 to nie moje klimaty takie spędy.

Noooo patrzcie Państwo 😯 wyższe sfery nie zadają się z byle kim. 

• Like 1

zetorki12    9904
5 minut temu, ogarek napisał:

Co pekasz już ze będę ?

Ale ty masz zawsze ... Nie pękam . Tak tylko zapytałem . Ty kurna normalnie porozmawiać nie potrafisz ? Rozumiem że mnie nie cierpisz , ale nie szukaj podtekstów w byle wypowiedzi .

2 minuty temu, PRIMO napisał:

Noooo patrzcie Państwo 😯 wyższe sfery nie zadają się z byle kim. 

Bez przesady . Uszanuj że nie każdemu może to odpowiadać .

• Like 1

ZETOR TEAM

PRIMO    1837

Pojawił się fajny pomysł a niektórzy już próbują to storpedować. 

• Like 1

Rolnik1973    5461

Ja nikomu nie bronię, nigdzie nie napisałem że to złe.

Mnie to nie kręci i tyle.

Jak kogoś tak to se róbcie zjazdy, mi nic do tego.

• Like 1

zetorki12    9904
Napisano (edytowany)

Kto torpeduje ? Normalne że nie każdemu zechce się jechać żeby zobaczyć w sumie kilka obcych osób . To musi być w jakiś sposób coś co innych zainteresuje . Przejedziesz dajmy na to 200km żeby zobaczyć np mnie ?

Edytowano przez zetorki12
  • Like 1

ZETOR TEAM

PRIMO    1837
2 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

Ja nikomu nie bronię, nigdzie nie napisałem że to złe.

Mnie to nie kręci i tyle.

Jak kogoś tak to se róbcie zjazdy, mi nic do tego.

Wybuduj se bunkier i siedź w nim. 😔

2 minuty temu, zetorki12 napisał:

Kto torpeduje ? Normalne że nie każdemu zechce się jechać żeby zobaczyć w sumie kilka obcych osób . To musi być w jakiś sposób co innych zainteresuje . Przejedziesz dajmy na to 200km żeby zobaczyć np mnie ?

Wreszcie bym poznał naszego formuowego polonistę 😉

• Like 1

Rolnik1973    5461

Na żadne zloty nie jeżdżę

Ani volvove

Ani ursusowe

Żyję swoim życiem i jest mi z tym dobrze. 

• Like 6

zetorki12    9904

Nie jestem polonistą . Robię tyle samo błędów co inni . Staram się jedynie pisać po polsku , a jak zauważę to czasami zwrócę uwagę . Nie czuję się z tego powodu , ani lepszym , ani mądrzejszym od innych .

• Like 7

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tobago
      Jaki macie do tego stosunek?
      Nie mówię żeby tyrać cały tydzień włącznie z niedzielami ale czasami tak się zdarzy że jednak w niedzielę trzeba wyjechać na pole, choćby z opryskiem bo tutaj warunki atmosferyczne grają największą rolę. Nie wspominam o żniwach kiedy czasami nie ma innego wyjścia bo od poniedziałku ma być załamanie pogody a wykosić trzeba.
      Jest też spora grupa rolników którzy w tygodniu pracują na etacie a w weekend nadrabiają w polu.
      Starsze pokolenie - naszych ojców czy dziadków ma do tego dość jasno określone stanowisko - niedziela, nie ma mowy o pracy w polu.
      Ja nie mam problemu z tym żeby (kiedy trzeba) wyjechać na pole w niedziele ale przez to że sąsiaduje i żyje dobrze z gospodarzem który nigdy jeszcze nie pracował w niedziele (nawet jeśli w żniwa był to ostatni dzień na wykoszenie dobrego zboża) dziwnie się czuje kiedy zaczynam cos robić w niedzielę.
      Jak to jest u Was?
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez yacenty
      Rozmawiamy o zjawiskach pogodowych jakie występują w naszych regionach i mają bezpośredni wpływ na nasze gospodarstwa i nasze lokalne rolnictwo.
      Jaka jest aktualna pogoda dla rolnika? Jakich prognoz pogody dla rolników używacie?
      Zapraszamy do dyskusji
      Kontynuacja tematu ogólnego: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/52014-pogoda-rolnicza/
    • Przez kombajn
      Jestem w woj. mazowieckiego okolice płocka w naszej wiosce kradzieże stają sie powoli plagą giną nawozy, paliwo z garaży, narzędzi wszystko co tylko można wynieść niektórych rolników okradają juz po raz 3!!! , a ok. 20 kilometrów od mojej wsi w innej wiosce plagą są kradzieże ciągników i naszym, biorą wszystko jak leci... i tu moje pytanie jak to jest z kradzieżami u was?
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj