kamilos1619

Claas Axos 320-Schemat instalacji elektrycznej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamilos1619    0

Witam聽

Poszukuj臋 schemat instalacji wraz z opisem skrzynki bezpiecznik贸w do Claas 320 CX . Pomoc mile widziana 馃榿

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

  • Podobna zawarto艣膰

    • Przez Seba243
      Witam czy kto艣 posiada jaki艣 schemat pood艂膮czenia Ls? . W rozdzielaczu mam t膮 kaset臋 do ktorej przykr臋cone s膮 przewody zasilania , powrotu i sygna艂u . Ale ci膮gnik wogole nie reaguje na sygna艂 i nie daje cisnienia na z艂膮cza . Maszyna jest sprawna bo by艂a sprawdzona na innych traktorach . Zauwa偶y艂em 偶e we wszystkich innych axionach w okolicy posiadaj膮cych sprawny Ls przy zasilaniu rozdzielacza jest trojnik i gdzie艣 idzie jeszcze przewod a u mnie jest tylko kolanko



    • Przez wiesio90
      Witam wyskoczy艂 mi komunikat taki. W instrukcji nie mog臋 odnale藕膰 co to mo偶e by膰 ?聽

    • Przez Czaro_1990
      Witam wie kto艣 mo偶e od czego jest czujnik zaznaczony na zdj臋ciu?聽

    • Przez Mietuch2
      Witam. Mam do艣膰 dziwny problem zwi膮zany z ci膮gnikiem Claas Nectis 257 VL. Po odpaleniu na desce wy艣wietlaj膮 si臋 (pikaj膮) dwa tr贸jk膮ty (zdj臋cie), kt贸re uniemo偶liwiaj膮 jazd臋. 呕adne inne kontrolki towarzysz膮ce si臋 nie wy艣wietlaj膮. By艂y sprawdzane wszelkie czujniki, przewody, ale bez skutk贸w. Sama deska by艂a tak偶e rozbierana. Z instrukcji wynika, 偶e te w艂a艣nie tr贸jk膮ty powinny si臋 pokaza膰 dopiero jak zapali si臋 kontrolka np. ci艣nienia oleju, r臋cznego, lub b艂臋du elektronicznego i reszta. A nic innego nie wy艣wietla si臋. Czy kto艣 mia艂 mo偶e podobny problem i by艂by w stanie pom贸c / podpowiedzie膰 ? Dzi臋kuj臋聽



    • Przez michal24041994
      Witam, posiadam classa 697 atz 2008r od jakiego艣 czasu zauwa偶y艂em brak mocy,ci膮gnik nie kopci nie szarpie po prostu tak jakby odpad艂o mu par臋 koni,pod lekka g贸rk臋 zamiast 40 wyje偶d偶a 33 na pusto z ci臋偶arem wiadomo masakra,kiedy艣 mia艂em problem,przejrza艂em forum wiem ,偶e sterownik lubi pa艣膰,jest jaki艣 spos贸b 偶eby go sprawdzi膰 domowymi sposobami ? Albo polecicie firm臋, kt贸ra to zrobi i nie b臋dzie naprawi膰 sprawnego? Aaa i jeszcze jeden objaw ci膮gnik zawsze mia艂 obroty 860 a teraz na 940 lecz jak podci膮gn臋 peda艂 w g贸r臋 to zejdzie do 860 ale kompletnie nic nie grzeba艂em przy lince, mo偶e to by膰 powi膮zane?聽
      Z g贸ry dzi臋kuj臋 za pomoc聽
×
×
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj