simpleNICKpl

Krukowiak Apollo 1500 PHX

Polecane posty

RU68    1113
6 godzin temu, jarecki napisał:

,RU68 kim ty jestes , w kazdym temacie jak ktoś sie pyta o polski sprzęt odradzasz , i radzisz kupować używany zagraniczny , jesteś jakimś naganiaczem niemieckim ? 

Widzisz kolego 68 to data i w życiu zrobili mnie tyle razy w bambusa na nowym polskim że mam tego dziadostwa dosyć a wiedzą nabieraną przez lata się dzielę bo nie jestem jak pies ogrodnika żeby cieszyła mnie wtopa drugiego rolnika jak to zwykle bywa . Zgoda z wyglądu to jakoś wygląda ale jakościowo tragedia . przecież ze skorodowanej i nie gatunkowej blachy i profili nie da się zespawać nic porządnego -przykład ładowacz czołowy krajowe ścianka 6 mm i pęka a np .stoll 3,5mm ze stali drobnoziarnistej -na wieki  kolejne rama pługa krajowego jaka waga i wytrzymałość w porównaniu do zachodnich o czym dyskusja .Nie chcę nikogo urazić ale nasi stodołowi producenci myślą że wystarczy powycinać na CNC pospawać według wzoru z zachodu i będzie ok.Wielka pomyłka .Weź do ręki łopatę czy szpadel krajowy a Fiskars  .Daj jeden przykład w drugą stronę i jeszcze te bajki jak polski sprzęt zalewa zagranicę -chyba afrykę i to nie wszystkie  kraje .Weź podważ te argumenty .Na zachodzie na wycieczkach gdy rolnik wypowiada się że w tym a tym miejscu widzi to inaczej zapraszają do biura sprowadzają tłumacza technicznego i rozważają czy nie zmienić a u nas dopowiedz ze zaprojektował inżynier i tak musi być -na tym nie polega postęp a najlepszym inżynierem jest użytkownik . Dla mnie jeśli serwis przyjeżdża 3 razy spawać belkę to na miejscu producenta coś zmieniam i poprawiam -ale gdzie może wytrzyma a po gwarancji kupi części będzie biznes .Czy nie mam racji takie jest myślenie a najgorsze że na zachodzie zaczynają brać te wzorce ale nie w tak chamski sposób jak u nas i teraz dyskutujcie       

Edytowano przez RU68
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

opryskiwacze 1500l ma ktoś może jakieś wyceny lub niedawno kupił?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi89    38
Dnia 18.11.2019 o 18:25, Bartek933 napisał:

opryskiwacze 1500l ma ktoś może jakieś wyceny lub niedawno kupił?

Apollo 1500/18PHB (rozwadniacz, filtr sekcyjny, płuczka, oświetlenie nocne, Bravo 180, koła 9,5x36, czujnik ciśnienia, uchwyt z przysswką, końcówki TT03, 04, RSM wachlarzowe, eżektorowe) cena 82500 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweHeka    0
Dnia 22.03.2019 o 10:38, simpleNICKpl napisał:

Belka X jest tylko w wersjach 12 i 15 metrowych

Są tez w wersji 18m mam ów taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez patrystyka
      u was jest tak samo ?

    • Przez Sunf
      Cześć czy ktos praktykowal ciagnik 80 km do rozsiewacza nawozow MDS o pojemnosci 1500 kg ? czyt. Major 80 New Holland TD 5.85 ? czy będa to za lekkie ?
    • Przez bialyYouTube001
      Witam.
      Mam takie pytanie do posiadaczy siewnika nabudowanego fiona apollo dr. Chodzi o to że nie mogę na całych internetach wyszukać gdzie założyć korbę i kręcić próbe kręcona, czy tutaj koło skrzyni gdzie wchodzi wałek napędzajacy od kaset czy przy kole napedzającym?
    • Przez Fugeo
      Cześć, mam ofertę na te dwa opryskiwacze, który z nich polecacie?
       
      BURY MAX 1000:
      mieszadła hydrauliczne rama z zaczepem do szybkiego agregowania wraz z kółkami zewnętrzny rozwadniacz środków chemicznych zbiornik do mycia rąk 15 l zbiornik czystej wody 100 l oświetlenie LED drogowe + oświetlenie robocze w postaci dwóch lamp halogenowych pompa AR 133 l/min 20 bar sterowanie elektryczne Combo 177 (5 sekcji) belka 15 m, składana i rozkładana hydraulicznie w systemie X niezaleznie (belka HX) rotacyjna dysza do płukania wałek WOM Cena netto: 35 000 tys
       
      KRUKOWIAK HEROS 1000:
      zbiornik na czystą wodę do płukania uładu zbiornik na wodę do mycia rąk stabilizacji belki hydrauliczna wymuszona pompa 151 l/min belka 15 m rozkładana hydraulicznie niezależnie, podnoszona hydraulicznie rozwadniacz boczny sterowanie elektryczne praca/przelew z regulacją ciśnienia głowice 5-pozycyjne z rozpylaczami szczelinowymi płuczka zbiornika głównego  
      Cena netto: 35 200 tys
    • Przez Fugeo
      Witam
      Ktoś może wie jak wygląda belka polowa w opryskiwaczu BURY, oznaczenie tej belki to 2H
       
      Czy to jest coś takiego:

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj