Pikus89

luz zaworowy MWM D 227-6 R 271

Polecane posty

Pikus89    0

Witam
Posiadam Renault 921-4s, sprawdzałem stetoskopem i na 5 od napędu słychać delikatne stuki, jaka powinna być szczelina zaworów?

Edytowano przez Pikus89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

witam wiesz 0,20 luz zaworowy wiesz stuki to mogą być nie koniecznie zawory a jakie masz ciśnienie oleju   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikus89    0

od 7 lat mam takie delikatne cykanie ale ciągnik chodzi wręcz wzorowo, kontrolka oleju gaśnie zaraz po uruchomieniu silnika i tyle ile wleje oleju tyle spuszczam, nie ma żadnych opiłków po spuszczeniu przepracowanego oleju. Zaczął mi się lać ten krótki wężyk łączący głowice z tą poprzeczną rurką w której jest wpięty czujnik płynu chłodzącego i fakt jak już będę rozbierał to zajrzałbym przy okazji. Ojciec mówił że to może być już kończący się wtrysk

Edytowano przez Pikus89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MichalMirek
      Witam. Mam ciągnik John Deere 4455a. Czy ktoś wie jaki powinien luz zaworowy? Czy w ogóle można wyregulować zawory?
    • Przez Danielkoltun
      Witam , Silnik jak silnik , ogólnie sytuacja wygląda tak że panewki dystansowe leżały w misy olejowej nie wiadomo ile czasu bo ciągnik kupiony niedawno , najgorszym problemem jest wytarty kołnierz w który siedzą panewki dystansowe do zera od strony koła zamachowego przez używanie sprzęgła . miał ktoś z was taki przypadek ??? . Stopę można wymienić gorzej z stopą odlaną w bloku silnika , moim zdaniem pozostaje tylko naspawanie i obróbka na nowo 

    • Przez mds212
      Dzis zauwazylem ze luz na kole pasowym ejst dośc spory. Czy moge tak przejezdzic do zimy i dopiero wtedy naprawic czy brac sie odrazu bo istnieje ryzyko wyrobienie rowka na klin na wale?
    • Przez Novo181818
      ile wchodzi oleju do silnika? U mnie na szabelce poziom trzymał się w połowie stanu. Gdzieś wyczytałem że oleju wchodzi z 15l a jak spuściłem stary to jest go max 10litrow. Silnik był rozgrzany i otworzyłem dwa spusty i wykręciłem filtr. Ile tego oleju powinno być? czy gdzieś zapomniałem spuścić?
    • Przez adamek1942
      Witam mam pytanie jaki luz zaworowy powinien byc przy kombajnie john deere 430 silnik 4 cylindry 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj