Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
radzioz    7

Nie koniecznie. Ja siałem w czystym siewie na V klasie. Ziemia lekka. I było w miarę OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkkk    11

wiadomo. jak popada, nawóz ,gnojowka itp.to i 4/5 pokosów w roku da.sieje 40kg./ha 4kl.W Agroloku teraz to się nazywa trawiata. Niestety to trawa jednoroczna choć przy słabej zimie potrafi przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioz    7

W 2016. By odbić się po suszy w 15. Siana wiosną w czystym siewie, po życie na kiszonkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorexkS    0

oo wlasnie ja tak samo bede sial ,a tez siales te 40 kg/ h czy mniej ? bo ja chce to zasiac z jeczmieniem i owsem,wlasnie mysle po 25kg /h ale gleba V i nie wiem czy cos bedzie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BIGAGRO
      Mieszanka Futtertrio jest mieszaniną trzech wysokoplonujących odmian życicy westerwoldzkiej służącą do uprawy poplonowej. Spełnia ona najwyższe wymagania dostarczając bardzo dobrej paszy o wyśmienitej jakości.
      umożliwia wczesne wypasanie i jest wybitnie odpowiednia do kiszenia dostarcza kiszonkę o odpowiedniej strukturze, zgodnej z wymaganiami przeżuwaczy, z dużą zawartością suchej masy przy jednocześnie wysokiej strawności. wyróżnia się wyrównaną proporcją białka do energii gwarantuje wysokie pobranie paszy, podwyższając tym samym produkcję mleka lub mięsa z paszy podstawowej. Dalszy opis nasion >>
       
      Cena: 9,2 zł z VAT za 1 kilogram nasion (worki po 25 kg)
      Ilość wysiewu: 45 kg/ha
      Termin wysiewu: do 15 sierpnia
       
      Zamów nasiona już teraz >>
       
      Futtertrio to mieszanka sprawdzona i polecana przez Big-Agro.pl
       

       
      Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej o tej mieszance? Zapraszamy do dyskusji! Prosimy o zachowanie kultury oraz rzeczowe tematy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj