jondir989

SOL- zarządzanie stadem online

Polecane posty

jondir989    8

Witam! Korzystacie z SOL od pfhbipm? Mam problem bo nie wiem jak wprowadzić inseminację. Na liście nie ma buhaja hf pat-red którym inseminowałem krowę a nie znam kodu dla tego buhaja. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumiwisizm    440

Hej, jak uzupełniacie w SOL "powtórki" czyli drugie lub kolejne krycie? Po prostu wpisujecie nowy wpis inseminacji i system już sam wie co się wydarzyło czy najpierw wstawiacie "poronienie" np dzien wczesniej i dopiero następny zabieg? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrobić albo poronienie albo badanie cielnosci "niecielna" inaczej system będzie Ci liczył dni ciąży od pierwszego pokrycia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    103

A zadowolony jesteś z tej aplikacji SOL?Nie jest tak że troche czasu ona zajmuje bo trzeba wszystko na bierząco wpisywać  i  to może zniechęcić do używania tego typu programów? Z zewnątrz wszystko wydaje się fajnie ale jak to jest w praktyce warto w to inwestować jakieś plusy minusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumiwisizm    440

Tak, jestem bardzo zadowolony. Aplikacja jest spoko, wiadomo trzeba na początku poświecić trochę czasu na ustawienie, powpisywać cielności itd ale samo uzupełnianie bieżących zdarzeń nie zajmuje dużo czasu i tylko wymusza porządek i terminowość... Pomaga się odnaleźć w tych wszystkich terminach co kiedy itp a jak już wejdziesz pod ocenę i masz wszystko spięte razem z wynikami doju, wydajnością itd to w ogóle program samo złoto 

 

2.png

1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    103

Tylko powiedz czy ta aplikacja ma sens jak np.nie jestem pod oceną w ten sposób odpadami dużo danych związanych z każdą sztuką. Nie wiem czy to też ma wpływ na pełne wykorzystanie tej aplikacji ale mam hale typu rybia ość która jest standardowa i nie pokazuje żadnych parametrów doju,jeżeli chodzi o żywienie też jeszcze nie mam paszowozu o ile też można to jakoś podpiąć pod ten program. Obawiam się że z taką małą ilością danych ten program nie będzie w pełni wykorzystany bo chyba jedyne co mógłbym tam wprowadzić to zabiegi weterynaryjne(leczenie) i inseminacja.😉

Odpaliłem weresje demo to powiem że wygląda troche skomplikowanie jak na pierwszy rzut oka😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jondir989    8

Mógłby ktoś podpowiedzieć kod kraju buhaja HF SWAGGER?

Edytowano przez jondir989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rolnik7252
      Witam mam do was pytanie czy spotkaliście się kiedyś z czymś takim jak koło zarządzania stadem krów ??? Zainteresowało mnie ono już dosyć dawno na opolagrze i mam w planie takie gdzieś nabyć tylko nie wiem gdzie.Moglibyście podać jakieś linki gdzie to kupić bo ja znalazłem tylko jedną firmę Blattin Z góry dzięki za pomoc a tutaj link http://www.blattin.pl/aktualnosci,23.html
    • Przez agrofoto
      Zapraszamy na kolejną organizowaną przez AgroFoto.pl konferencję online, która odbędzie się w środę 17 kwietnia o godzinie 19:00. Tym razem będziemy rozmawiać o ciągnikach marki Farmtrac a w szczególności o ciągniku Farmtrac 675DT, który jest nagrodą w konkursie organizowanym na AgroFoto.pl Zaproszony ekspert opowie nam o jego zaletach i wadach, danych technicznych oraz osiągach.
       
      Podczas konferencji będziecie mogli zdobyć wiedzę o innych ciągnikach oferowanych przez markę Farmtrac oraz dowiedzieć się wiele o samej firmie. Po każdej części ekspert będzie starał się odpowiedzieć na pytania zadane w czasie trwania konferencji.
       
      Druga część prezentacji będzie poświęcona tematyce konkursu "Gra o Farmtrac" w trakcie której dowiecie się w jaki sposób możecie zawalczyć o główną nagrodę jaką jest Farmtrac 675 DT oraz odpowiemy na zadawane przez Was pytania.
       
      Każdy uczestnik konferencji zostanie nagrodzony 10 punktami w konkursie "Gra o Farmtrac"
       
      Szczegóły konkursu: http://www.agrofoto.pl/konkurs/
       
       
       
      Co potrzebujesz, żeby przystąpić do prezentacji online.
       
      W prezentacji można uczestniczyć podłączając się z dowolnego miejsca z dostępem szerokopasmowym do Internetu.
       
      Aby w pełni uczestniczyć w szkoleniu potrzebujesz:- przeglądarkę internetową z zainstalowanym Flash Playerem 10 (lub wyższym),- słuchawki lub głośniki, aby słyszeć naszego prezentera,- dostęp do Internetu (mi nimalna przepustowość łącza 512Kb/s).
       
      Połączenie z prezentacją odbywa się przez przeglądarkę internetową za pomocą platformy ClickWebinar, która działa poprawnie z popularnymi przeglądarkami takimi jak MSIE, Firefox, Chrome z zainstalowanym Flash Playerem 10 (lub wyższym).
       
      Jeżeli łączysz się z urządzenia mobilnego ściągnij aplikację dla iPada, iPhone, Androida i BlackBerry.
       
      Uwaga! Podczas pierwszego podłączania możesz przetestować swoje połączenie (aplikacja sprawdza czy użytkownik ma zainstalowane wszystkie niezbędne komponenty do prawidłowego działania).
       
      Serdecznie zapraszamy,
      AgroFoto i Farmtrac

    • Przez FrozenShade
      Witam,
       
      PGR Online to niezależna produkcja, tzw 'indie game' - gra tworzona przez mały zespół nie związany z żadną firmą. Sami projektujemy, piszemy, robimy grafikę. Sami to wydamy.
       
      Prace nad grą trwają już prawie rok, w tym momencie praktycznie wszystkie planowane funkcje działają, nasz zespół koncentruje się na wprowadzaniu poprawek, elementów urozmaicających grę i usprawnień. Pojedyncze szkice czekają na zastąpienie ich docelowymi grafikami.
       
      Jakiś czas temu rozpoczęliśmy beta testy, teraz chcieli byśmy je rozszerzyć do większej grupy osób.
      W testach chodzi głównie o zbalansowanie rozgrywki, więc głównym zadaniem jest próba grania razem z innymi testerami. My obserwujemy rynek, postępy graczy i w razie potrzeby dostosowujemy poziom trudności gry, zmieniamy parametry itp.
      Oczywiście trzeba też zwracać uwagę na ewentualne błędy i zgłaszać nam swoje wątpliwości. Można (a nawet trzeba) próbować coś zepsuć
      Nie trzeba siedzieć całymi wieczorami, wystarczy kilka(naście) minut dziennie Waszego cennego czasu.
       
      Tematem gry jest prowadzenie własnego Prywatnego Gospodarstwa Rolnego. Sianie, zbieranie, handel, rozbudowa gospodarstwa i rywalizacja w rankingach (indywidualnych oraz klubowych) to najważniejsze elementy rozgrywki.
       
      Kilka screenów:
       
      http://s23.postimg.org/xv2r4s0qj/screen1_3.png
      http://s21.postimg.org/qi5yyry6v/screen2_1.png
      http://s23.postimg.org/bzq5xtpdn/screen3_2.png
      http://s9.postimg.org/nzp78ni7j/screen4_1.png
       
      Aktualne informacje o postępie prac można zawsze znaleźć na naszym fanpage.
       
      Osoby zainteresowane udziałem w betatestach proszone są o odpowiedź w tym temacie, prywatną wiadomość na forum lub kontakt na email: game.pgr(at)gmail.com
       
      Rejestracja na serwerze testowym jest też możliwa na stronie http://pgr-online.pl
       
      Pozdrawiam.
    • Przez Tomek90wlkp
      Witam serdecznie,
      piszę pracę magisterską o zarządzaniu kryzysowym w Wielkopolsce. Poszukuję osób, które mieszkają w Wielkopolsce i mają coroczny problem z zalewaniem ich pól, łąk przez politykę jaką prowadzą władze zbiornika Jeziorsko. Muszę zrobić ankietę o jakości zarządzania kryzysowego i szukam ludzi, którzy mi w tym pomogą. Bardzo proszę takie osoby o kontakt. Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam serdecznie.
    • Przez radeon
      Witajcie
       
      Jestem studentem trzeciego roku i przygotowuję pracę dyplomową związaną z wykorzystaniem programów, aplikacji bądź stron internetowych ułatwiających zarządzanie gospodarstwem rolnym, dlatego też przeprowadzam badania na ten temat. W związku tym bardzo zachęcam do wypełnienia kilkuminutowej, anonimowej ankiety.
       
      http://goo.gl/forms/OiVC0p9eyF
       
      Z góry dziękuję za okazaną pomoc i czas
      Osobom zainteresowanym chętnie udostępnię wyniki.
       
      Pozdrawiam,
      Radek
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj