Skocz do zawartości
Rolnik7252

Koło zarządzania stadem

Polecane posty

Rolnik7252    3

Witam mam do was pytanie czy spotkaliście się kiedyś z czymś takim jak koło zarządzania stadem krów ??? Zainteresowało mnie ono już dosyć dawno na opolagrze i mam w planie takie gdzieś nabyć tylko nie wiem gdzie.Moglibyście podać jakieś linki gdzie to kupić bo ja znalazłem tylko jedną firmę Blattin Z góry dzięki za pomoc :) a tutaj link http://www.blattin.pl/aktualnosci,23.html

Edytowano przez Rolnik7252

statek    137

ja mam takie coś w Wetfalia Dairy Plan i sprawdza sie to rewelacyjnie wiec polecam.

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Wiadomość z agroFakt.pl

7891Firefox    52

dobry pomysł, ja sobie wyobrażałam że zrobie taką wielką planszę w oborze bo przy większej ilości sztuk jest ciężko zapamiętać terminy, wyliczać daty itp. tylko że ja to myślałam cos zrobić na zasadzie kalendzarza, a tu masz, gotowa plansza

Rolnik7252    3

Byłem wczoraj na targach w kielcach i poszedłem do blattinu i powiedzieli mi że jak je produkowali to nikt niekupował a tertaz to tylko na zamówienie koszt to ok 600zł

statek    137

Za tyle jest przeciez program na agropower.pl moj DP kosztowal 10 000zl ale jwst wpiety w hale i stacje paszowe

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawelll48
      A więc tak jak w temacie...W przyszłości chciałbym zmienić opony w Ursusie C-330M na jakieś szersze,ale nie wiem jakie mogą być,żeby pasowały na oryginalną felgę.Jest to przydatne iż każdy wie że 30'stka na orka a tym bardziej na wiosnę i na mokrych terenach ma wielkie kłopoty...(w tym roku jeszcze mam orkę na podmokłych terenach i wiem że nie obejdzie się bez jakiś kłopotów[zaczynam teraz przed zimą ponieważ na wiosnę nie wjadę,a na wiosnę wjadę kultywatorem ])
      Z góry Wszystkim Dziękuję za odpowiedzi i Pozdrawiam
    • Przez banan575
      Podczas jazdy po drodze asfaltowej na 5tce ile fabryka da po jakims czasie zaczynaja chodzic jak zosemkowane i zaczyna telepac calym ciagnikiem. Jak sie skreci w lewo albo w prawo to przestaje ale jak sie jedzie znow po prostej to znow sie tak dzieje. os byla robiona koncowki drazka tez. Co to moze byc??
    • Przez ReV
      Witam, jak można łatwym sposobem bez zbędnego robzierania posmarować łożysko w obudowie koła zamachowego? Bo trochę go słychać. Proszę o pomoc.
    • Przez Pietras97
      Witam mam pytanie ponieważ nawaliło mi właśnie to koło o którym piszę w temacie i chciałbym je kupić na allegro ale nie mogę go znaleść ponieważ nie wiem jak się ono nazywa:) Proszę o szybką pomoc dodam że to koło zgarnia kurz chroniąc chłodnice
    • Przez fxj3
      Witam. Czy orientuje się ktoś może, gdzie w województwie łódzkim (najlepiej powiat Bełchatowski/Wieluński) można zregenerowac przekładnię bezstopniową z Bizona Rekorda?