Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, debrzyna napisał:

@ShaunAle po co ryzykowac Kupujesz jakiegoś odsadka mięsnego ,rejestrujesz a jak urośnie pożyczasz przyczepkę do przewozu koni wieziesz do najbliższej ubojni Płacisz 300 i przywozisz połówki Zrobione fachowo ,zbadane Resztki zutylizowane To chowanie na lewo to sie nie kalkuluje  

Ok dzięki, przyjąłem do wiadomości. To jeszcze jedno pytanie czy chów legalnej sztuki dla siebie wymaga spełnienia jakichś zjebanych wymogów, których spełnienie w ogóle nie będzie się kalkulować ?? Jakieś dobrostany czy coś takiego ??Śrutownik stoi przy zbożu (o ile dobrze kojarzę to nie wolno). 

Opublikowano

Jakie miasto, jaki ogródek hehe.

Stara obórka z kamienia, latem wygonić za stodole do starego sadu i niech sobie żre trawę. Ot i cała historyja. 

Sołtys Ty to chytry lis jesteś ;)

Opublikowano

a ja bym na miejscu Shaun kupił bez biżuteri , nie zawsze ta ubojnia jest w pobliżu a i tak to dodatkowe koszta .  z drugiej strony jak sam ogarnie temat uboju w domu to dobrze jak nie to też trzeba wiejskiemu rzeznikowi 200 zł dać , wykopać  dołek  na odpadki  i tu już porównywalnie wyjdzie do ubojni bo i kawałek miesa przy rozbiorze trzeba by dać ,, fachowcowi'' 

Opublikowano

Po wielokroć lepiej do ubojni, przerabiałem to kilka razy. Ubojnia ok 100km od gospodarstwa ubija mi i rozbiera za 200 netto. Póki wuja był sprawny to wychodziło podobnie plus ciut miecha ale.... pozostawała kwestia biżuterii i resztek więc w całym rozrachunku na minus

Opublikowano

Mam ziomka, który ubije i rozbierze (oczywiście nie za frajer) a w dodatku jest chętny na ćwiartkę. W tej chwili sztuka ma kolczyki, może uda mi się coś wykombinować żeby mieć zad zabezpieczony.

Z tymi kilkoma sztukami to tak średnio, przy jednej to jeżeli coś mi się odwidzi albo sytuacja zmusi to zwierzak do kasacji i szlus. Poza tym trzeba zapewnić więcej paszy/pastwiska. Spróbuję z jednym, legalnie lub nie a potem się zobaczy.

Dzięki za wypowiedzi. Dam znać co z tego wyniknie. 

Opublikowano (edytowane)

Jakie ceny u was za duże byki?  W Lubelskim od 11 zł  do 13 zł za ładnego. 
cielaki w wadze około 100 kg chodzą średnio po 2500 zł. Przy tych cenach zbóż to średnio opłacalny biznes.. 

 

Edytowane przez kysiekb
Opublikowano
4 godziny temu, artek27 napisał:

Za 2500 sprzedam Ci trzy cielaki dwie jaloszki i byczka. Waga 50-60kg. Mieszance z LM. 

Zazwyczaj kupuje już takie około 100 kg.  Ale oferta wydaje się być dobra. 

Opublikowano

czy ktoś użytkuje wóz paszowy Sano 5m3 siloking, jak to się spisuje i ile da rady żarcia mieszać, w planie wysłodki, kukurydza, bele kiszonek dobrze pocięte więc całej na pewno nie będę wrzucał, da radę wymieszać 2 tony TMRu?

Opublikowano

coś mało tych hektarów. 

na ile to sztuk i na jak długi okres karmienia🤔

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz2347
      Czy wie ktoś gdzie na necie można znaleźć arkusze z tej olimpiady z odpowiedziami????
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

      Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"
       
    • Przez ciszu
      Witam serdecznie,
       
      Zwracam się do Was z prośbą, ze względu na wysoką rozbieżność i dezinformacje co do śladu wodnego dla wyprodukowania kg mięsa wołowego. 
      Proszę Was o potwierdzenie  czy prawdą jest, aby wytworzyć kg wołowiny należy zużyć w całym procesie produkcyjnym aż 21 829 razem (szara, niebieska, zielona)?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v