jarekvip99

Spelnienie jednego z założeń biznesplanu

Polecane posty

jarekvip99    18

W biznesplanie na mlodego rolnika mam zalozenie ze  bedzie prowadzenie dzialanosci w zakresie przygotowania  do sprzedazy produktow  rolnych wytwarzanych w gospodarstwie poprzez dosuszanie, sortowanie lub czyszczenie niektorych produktow wytwarzanych w gospodarstiwe. Jak to spelnic i co zrobic zeby bylo ok majac produkcje pszenica, rzepak i burak cukrowy?? bylo to wpisane przez oosobe ktora robila biznesplan zeby zalapac sie z punktami i nie ma mozliwosci sie juz z tego wycofac bo spadnie sie z punktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak ładują Ci buraki, to prawdopodobnie otrząsają ziemię, więc masz czyszczenie. Tylko nie wiem jak miałoby to wyglądać od kwestii formalnej. Pszenicę możesz dosuszać w silosie poprzez nadmuch, i w sumie na kupie też trochę wilgotności spadnie. Do tego możesz sprzedać komuś trochę oczyszczonego ziarna.   Puść na jakąś wialnie i będzie czyszczenie. Młynkujesz ziarno do siewu, czy tylko kwalifikator siejesz? Jak tak, to masz sprzęt do tego. Jeśli potrzebujesz faktury, to znajdź rolnika na VAT, i niech CI taką wystawi, że niby Ci sprzedał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiis
      Witam,
      Mam problem z lewym hamulcem w john deere 6400, po wymianie pękniętej rurki lewe koło nie hamuje. Lewy pedał jest miękki. Jak poprawnie odpowietrzyć ten układ? Po kilku próbach brak hamulca  A może macie inne pomysły co może być przyczyną. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj