donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
darek154    138

Jakiś zaufany odbiorca z okolic Makowa Mazowieckiego? Kogo polecacie oprócz Eco Beef w Węgrzynowie i Getmoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lafarn1990    2

Cześć 

Mam na sprzedaż dwa odsady LM. Kolejne odsadki jakie będę miał do sprzedaży będą bo byku Blonde d’Aquitaine. 
Szukam osoby która chciała by odbierać odsadki. Kontakt rniemyjski@wp.pl

Chętne osoby zapraszam do kontaktu odsadki-lm,-byczki_l_2076c3926da622ef7f93a3568f73d3c1.jpegodsadki-lm,-byczki_l_eb1cbbc24583d5d77ef896dc128bcf42.jpegodsadki-lm,-byczki_l_d12c2899f9e94b0c8776ec58115e9cb8.jpegodsadki-lm,-byczki_l_04e6b9fa58c70074b47363f66beebfe2.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanny    33
52 minuty temu, soltys48 napisał:

A podziel się wiedzą gdzie tak dobrze bydlaki się biją 

mc beef, najlepsze że dwa dni wcześniej próbowałem je sprzedać handlarzowi na żywą wagę,cenę zaproponował nawet spoko, ale po zważeniu dwóch pierwszych sztuk osobnik ten został wygnany z podwórka, po dwóch dniach pojechały do mc beef z rana głodne i po przejechaniu jakiś 50km te dwa na rzeźni przed ubojem były po 20kg cięższe niż wtedy nakarmione na wadze handlarza,

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lafarn1990    2
17 minut temu, soltys48 napisał:

Podaj jeszcze cenę i lokalizację 

12zl/kg + VAT zachodniopomorskie ( okolice Złocieńca)

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1279
6 minut temu, Lafarn1990 napisał:

12zl/kg + VAT zachodniopomorskie ( okolice Złocieńca)

 

Ktoś ma całkiem blisko😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

ale chyba nie skorzysta;)

19 minut temu, Michał13 napisał:

Witam sprzedawał może ktoś bydło do ubojni mckeen-beef ?;)

 

28 minut temu, daanny napisał:

mc beef, najlepsze że dwa dni wcześniej próbowałem je sprzedać handlarzowi na żywą wagę,cenę zaproponował nawet spoko, ale po zważeniu dwóch pierwszych sztuk osobnik ten został wygnany z podwórka, po dwóch dniach pojechały do mc beef z rana głodne i po przejechaniu jakiś 50km te dwa na rzeźni przed ubojem były po 20kg cięższe niż wtedy nakarmione na wadze handlarza,

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079
26 minut temu, Michał13 napisał:

Witam sprzedawał może ktoś bydło do ubojni mckeen-beef ?;)

 

Czytasz?

 

Edytowano przez przemek28_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał13    1

Sorki nie skojarzyłem że sam skrót mc beef oznacza ta samą ubojnie ;) Ktoś może jeszcze wyrazić o nich opinie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, MARTECH napisał:

Koledzy czy murawski płaci od reki czy przedłuża płatność ?

Murawski jest wypłacalny i nie zalega z płatnościami, jedna jego wada to że i 100kg na byku potrafi na wadze zapierdzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    139
31 minut temu, MARTECH napisał:

Koledzy czy murawski płaci od reki czy przedłuża płatność ?

płaci jak dostanie fakture zazwyczaj na drugi dzien.  jak sprzedajesz do 15 tys to moze ci gotówka zapłacic. murawki jest ok. na wadze mnie nie kantuje bo mam swoja

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52
38 minut temu, MARTECH napisał:

Koledzy czy murawski płaci od reki czy przedłuża płatność ?

A ile ci wycenil i za jaki towar jesli mozna wiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1279

Ja podłączam się do pytania kolegi bo nie dojechał a przez telefon nie chciał ceny określić

5 minut temu, Kamilek1 napisał:

A ile ci wycenil i za jaki towar jesli mozna wiedziec ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogii    29
3 minuty temu, mikcom20 napisał:

firmę WOJMAR ktoś kojarzy? Coraz częściej pojawiają się na okolicy.

Ja kojarzę . To jest firma transortowa , robią transport dla OSI , przyjeżdzają do Nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

Jest to również ubojnia z Manieczek-kolega miał tam kurs na inseminatora

Przed chwilą, Kentar napisał:

Mnie jedna firma transportowo-skupujaca nauczyla znakowac bydlo. :)

Twoja??🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiko    110
1 minutę temu, Kentar napisał:

Mnie jedna firma transportowo-skupujaca nauczyla znakowac bydlo. :)

Haha kolczyki sie poprzepinaly podczas transportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864

Raz sie to zdarzylo. Przy drugim transporcie sobie wyjasnilismy. Ogolem zaklad ma pozwolenie na przysylanie do mnie tylko dwoch transportow, reszta won. Jedne za cwaniactwo drugie za nieprzystosowane samochody- MAGICZNE koleczka do przeciagania linki a nie rurka.

A tez nie bede sie wpieprzal do pomieszczenia gdzie lata od 15 do 30 krow/ jalowek luzem i kazdej sprejem machal w roznych miejscach.

Z jednej ubojni jak przyjezdzal transport to kierowcy sami oferowali, ze maja bydlo od rolnika i mozemy za oplata sie pobawic kolczykami. Taka piekna krowka w Rce stala na samochodzie ale sie nie skusilem.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogii    29
2 minuty temu, Kentar napisał:

Raz sie to zdarzylo. Przy drugim transporcie sobie wyjasnilismy. Ogolem zaklad ma pozwolenie na przysylanie do mnie tylko dwoch transportow, reszta won. Jedne za cwaniactwo drugie za nieprzystosowane samochody- MAGICZNE koleczka do przeciagania linki a nie rurka.

A tez nie bede sie wpieprzal do pomieszczenia gdzie lata od 15 do 30 krow/ jalowek luzem i kazdej sprejem machal w roznych miejscach.

Z jednej ubojni jak przyjezdzal transport to kierowcy sami oferowali, ze maja bydlo od rolnika i mozemy za oplata sie pobawic kolczykami. Taka piekna krowka w Rce stala na samochodzie ale sie nie skusilem.

Zgłosiłeś to do tej ubojni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864

Tak, dostalem nagranie, czarno-biale na ktorym tak szczerze duzo widac nie bylo, dowodow twardych nie mialem wiec sie nie rzucalem. Lata do tylu to bylo. Ale powiedzmy, ze sprawa zostala tak zalatwiona, ze jestem zadowolony. 😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj