donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Do miasta ciężko zmusić żeby jechał A Ty chcesz za granice wysłać😮, chyba by trza uśpić albo chociaż głupiego jasia podać😊

23 minuty temu, turtojs napisał:

Wyślijcie tych swoich ojców na wczasy zagraniczne to zmienia zdanie, że nie samą obora ludzie żyją...

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k0b    33
turtojs napisał:

Wyślijcie tych swoich ojców na wczasy zagraniczne to zmienia zdanie, że nie samą obora ludzie żyją...

ot to, dokładnie w punkt! wystarczy nawet jakaś jedniowa wycieczka krajoznawcza, żeby zobaczyli ile tracą życia na obore

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    371

 Niektorym to sie jednak wydaje ze nie ma zycia poza obora.U nas dwoch starszych facetow lekko po 70 gdy ich synom juz odechcialo sie pracowac w przy krowach zlikwidowali stado i chyba z tego przejecia i braku zajecia jeden dostal zawalu a drugi udaru naszczecia zyja do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Uwielbiam słuchać o opłacalności urlopach na wsi itp zwłaszcza  u gospodarzy coto rodzice aby tylko został będą z renty na mlekomiks i cielaki suplac aby młodym za ciężko nie bylo i odczuwali ten zysk podczas przelewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mój nie chce emerytury z konta ruszyć 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żeby mnie chociaż upoważnił😊

Z matki emerytury 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

To weź go za przeproszeniem swojego ojca w d... kopnij i powiedz ze pierdolisz taką robotę że on Ci będzie całe życie rządził jak masz gospodarzyc

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1275
Dnia 29.08.2019 o 11:23, ACoCieTo napisał:

Cielaki nie schodzą , handlarze sami dzwonią za pół roku ciekawe co będą z nimi robić .

 

Dnia 29.08.2019 o 12:51, dsbh napisał:

Będą hodować ,zobaczą jak to jest a później będą od siebie nawzajem kupować i wybrzydzać a to za chudy ,a to "przodka ni ma " a to wiek nie taki.

 

20 godzin temu, kanalia36 napisał:

Koledzy handlarze  forumowe co wy mówicie o nowych wstawieniach cielaków, dziś byłem u znajomego handlarza cielaków po 1 sztukę ( zal mleka od krowy) i gość nic niema mówi ze od miesiąca nie kupuje bo niema kto mu tego kupić, ostatnią parię co kupił na mazurach chowa sam pod wiatą mówi 90 % kupna cielaków mniej niż przed aferą a zajmuje się handlem 10 lat.!!!  

Kurde ,prorok jestem czy jak ?

6 godzin temu, MariuszDe napisał:

 Niektorym to sie jednak wydaje ze nie ma zycia poza obora.U nas dwoch starszych facetow lekko po 70 gdy ich synom juz odechcialo sie pracowac w przy krowach zlikwidowali stado i chyba z tego przejecia i braku zajecia jeden dostal zawalu a drugi udaru naszczecia zyja do tej pory

Tak na serio ,to coś w tym jest.Starsza osoba jest przyzwyczajona do pracy. Musi coś tam dłubać wokół domu , o ile siły pozwalają wyjdzie w pole na przykład. Słyszałem ostatnio takie zdanie od starszej osoby: Dopóki się pracowało ,to się było zdrowym a teraz na emeryturze się choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99

Starsze osoby jak już mają emeryturę to w dalszym ciągu muszą coś robić oczywiście dla zdrowia i dla tego żeby czuć że są jeszcze potrzebni nie zapominajcie że wszystkich nas czeka SKS .mam sąsiadów koło 50 tacy schorowani nie mogą pracować ale w gospodarce rętki sobie załatwili i do pracy chodzą podwójnie państwo okradają .           Apropo forum i cielaków gdzie dzisiaj była dostawa bo chłopy z przyczepkami jechały od Zagórowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W Zagórowie to padlina nie cielaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mój ojciec ma 75 lat i robi same pierdułki przy gospodarstwie,a to wody naleje a to ziele wypryska,to z cielakami pogada i przy okazji wypatrzy z którym coś nie tak,i tych pierdułki to się nazbiera bo nawet jak jećhać na wódkę to zajrzy do bydlaków. i jak zabraknie ojca to się zajebię chyba na śmierć,ale pewnie 13zł za O nie wróci to sobie też ulżę😅a w okolicy to robota szuka ludzi a nie ludzie roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik6    114

wszędzie tak jest

 

 

 

nie ma rak do pracy

Edytowano przez kazik6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, turtojs napisał:

To weź go za przeproszeniem swojego ojca w d... kopnij i powiedz ze pier**lisz taką robotę że on Ci będzie całe życie rządził jak masz gospodarzyc

Zaraz zaraz nikt mi nic nie rządzi ani mówi co mam robić. A Bydło i tak będę trzymała podobnie jak@soltys48 choćby było po 2 zł bo to lubię

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99
1 godzinę temu, kanalia36 napisał:

W Zagórowie to padlina nie cielaki

Nie wiem dokładnie skąd ale z tego rejonu a że padlina to się zgadzam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1302

Mój tato jest 36rocznik i dwa razy rocznie zalicza sanatorium I jakąś wycieczkę  a co robi powtarz słomy słomy  bo głodne a od emerytury to są  wnuki i prawnuki i wiadomo  im dalej mieszkają  tym bardziej kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W Zagórowie to jest chłam, tam jadą cielaki których handlarz nie może u siebie w domu sprzedać, lepsze sprzeda u siebie albo porozwozi po rolnikach a padlina  jedzie na rynek w Zagórowie. A ceny to głowa mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Nikt nikim nie rządzi, przekazał gospodarstwo i zarząd, ale zapiernicza mimo choroby, ręce bolą, borelioza i co mam zajść powiedzieć " co cię obchodzi nie wpierdalaj się"??? Decyzja jest w miarę podejmowana wspólnie, wspólnie siedzimy w gównie i tak samo wszystko zawsze przedyskutujemy. Niekiedy trzeba spędzić chwilę żeby przetłumaczyć, że tak będzie lepiej. Niekiedy nic nie mówić i zrobić po swojemu i potem sam widzi,że jednak dobrze... Ojciec to ojciec, nie parobek

  • Like 3

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj