Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano
12 godzin temu, zkordalski napisał:

 

Urbanek gdzieś z okolic Makowa Maz? Serce nie wytrzymało ciśnienia?

Więc jednak skończył handel - pamiętam jak kiedyś zważył krowę - niestety, dla niego, była ważona już wcześniej - to od razu z miejsca zaczął przysięgać na swoje chore serce, jak stwierdził 3 razy operowane ;) że jego waga jest w porządku. 

W sumie to kolejny dowód na to, że praca handlarza to ciężki kawałek chleba - nie wszyscy wytrzymują ten stres, a na pewno ich serca.

  • Haha 3
Opublikowano
2 godziny temu, zbitom793 napisał:

To dlaczego Sołtys i Cebulak dostają od takiego Rafalexu dużo lepsze ceny niż inni ? 🤔🤔🤔

Mnie rafalex mówi ceny takie same jak wszędzie, oczywiście przez telefon. Ale nie przyjdą bo za daleko.

Opublikowano

Załadowane 12 sztuk z luzu .  Ceny kolejno: 6.2 , 6.4 , 7 , 7.2 , 7.4 , 7.5 i 7.6 . Pierwsze dwie stawki za dwa słabe hfy , reszta byki mm .

Do kompletu jałówka mm 6.7 

Ceny netto , skitka 6% , odbierał Rafalex 

  • Thanks 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v