Rzodkiewka

Szukam pastwiska z wiat膮 dla dw贸ch koni w kujawsko-pomorskim

Polecane posty

Rzodkiewka    49

Witajcie馃槉

szukam przydomowego pastwiska z wiat膮 (stajenk膮) oraz dost臋pem do wody dla dw贸ch koni ,w kujawsko-pomorskim.Wysoko艣膰 comiesi臋cznej op艂aty do uzgodnienia.

Z g贸ry bardzo dzi臋kuj臋 za oferty !

P1120442.JPG

P1120518.JPG

P1080905.JPG

Edytowano przez Rzodkiewka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

  • Podobna zawarto艣膰

    • Przez UrsusJohnDeereTeam
      Mam pytania odno艣nie wiaty.Na s艂upy sa dane s艂upy energetyczne i mam kilka pyta艅:
      1.Jaki da膰 spad dachu 偶eby to jako艣 funkcjonowa艂o czy 10 na metrze czy wi臋cej (szeroko艣膰 wynosi聽 6.5 metra)
      2.Jaki materia艂 da膰 na mur艂aty (od s艂upa do s艂upa jest oko艂o 3,5 metra tylko w jednym miejscu 6.5 metra i jaki da膰 materia艂 偶eby wytrzyma艂 czy wystaczy kratownica?)
      3.Czy聽 na koz艂y da膰 te偶 kratownice bo raczej koz艂y drewniane na szeroko艣ci 6,5 metra mog艂yby nie da膰 rady

      Je艣li chodzi o wymiary og贸lne wiaty to 13,5x6,5 metra ale raczej to zb臋dna informacja聽
      Dziekuje za odpowiedzi聽
    • Przez Hubert24
      Poszukuj臋 kombajnu nowego niezbyt du偶ego nieu偶ywanego do 350 ty艣 dla gospodarstwa 20ha w gre wchodz膮 tak偶e us艂ugi
    • Przez kisiol
      Witam. Poszukuj臋 schematu elektryki do new holland boomer 50, mo偶e jest ko艣 wstanie pom贸c.
    • Przez Rudzianin
      Witam agrofotowicz贸w, mam tak膮 nietypow膮..hmm聽"ofert臋" z po艂udnia Polski (G贸rny 艢l膮sk). Spodziewam si臋 nowego kombajnu wkr贸tce, i szukam ch臋tnych kt贸rzy by chcieli co艣 takiego nagra膰, i jak dobrze p贸jdzie to kontynuowa膰 wsp贸艂prac臋.
      Ch臋tni prosz臋 pisa膰 tutaj lub priv.
    • Przez Robson11
      Witam szukam czesci do prasy hesstona 5670 聽a konkretnie przeka藕nika.
      Jezeli kto艣 by posiada艂 prosz臋 o kontakt.
×
×
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj