norek007

Kalibracja EHR Claas Arion 640

Polecane posty

norek007    0

Witam, potrzebuje dokładny  opis kalibracji   EHR  w Claasie Arion 640 Cebis.

 Chciałbym zapytać o te czy małe pokrętła(potencjometry) na panelu  EHR.

Najważniejsze w jaki położeniu ustawić pokrętło od czułości podnoszenia  EHR.

Czynności do kalibracji które powinno się wykonać o których wiem to:

1. Główne pokrętło od wysokości opuszczania ustawić na 60-70%.

2. Założyć ciężar na ramiona tylne około 200kg.

3. 6 raz wcisnąć klawisz od amortyzacji tylnego podnośnika( w tym momencie zacznie się kalibracja)

4. Po kalibracji wyłączyć zapłon  na około 10s.

Teraz moje pytania do was:

Czy te czynności które wypisałem  wyżej są prawidłowe i jak ustawić ten potencjometr od czułości pracy ehr (na panelu), czy w ogolę ma znaczenie ustawienie tego potencjometru.

Pozdawiam!

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogarnijsie    2

W instrukcji obsługi jest napisana procedura. Nie trzeba jej szukac po internecie.

 pokretło miedzy 6-8

podnośnik musi miec mozliwość opaść do samego dołu

200 kg to za mało proponuję 1000 by dobrze skalibrować zbocze opadające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poettinger    22

U mnie niechce zrobić kalibracji . Mógł by ktoś powiedzieć jak to zrobić bo w instrukcji tego niema . Ciągnik to Claas Arion z 2012 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez POLAKPl
      Witam, potrzebuję instrukcji napraw claas ares 816 po polsku. Czy może ktoś tako posiada? 
    • Przez Dominato
      Witam koledzy mam problem z moim antaresem mianowicie po przekreceniu kluczyka przez pare sekund wzbudza sie ehr poczym pali sie kontrolka blokady i za kilka sekund gaśnie , wtedy panel ehr nie działa gdzie szukać przyczyny
    • Przez caseuser
      Witam,
      Mam problem z EHR, mianowicie nie świeci się żadna dioda od EHR, tak jakby nie było wcale zasilania. Błędów na komputerze nie ma żadnych. Stało się tak po robieniu głowic i myciu silnika. Bezpieczniki całe. Orientuje się ktoś którędy i skad dochodzi tam zasilanie do tego EHR? Może bym coś pomierzył. Z góry dzięki 😊
    • Przez marekkucybala2
      Witam, posiadam od kilku lat kombajn zbożowy Claas Dominator 98sl. Nie było z nim wcześniej żadnych większych problemów. W tym roku problem polega na tym że kiedy chciałem wyjechać kombajnem to odpala ale nie chce jechać. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj