Zaloguj się, aby obserwować  
peterson

[KUPIĘ] Poszukiwany dziób redlicy

Polecane posty

peterson    0

Czy ktoś byłby w stanie polecić mi dobrej jakości dziób redlicy do saphira ? Tylko nie gopart bo ostatnio miałem go zamontowanego i zjechał mi się błyskawicznie. Słyszałem, że Mølbro to całkiem konkretna jakość, którą sprzedawało Grene. Niestety w Krampie ten gopart to numer jeden, ale z jakością to jest dno jak dla mnie. Czekam na Wasze odpowiedzi, ponieważ jest to bardzo ważny temat dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Radekk
      Witam
      Posiadam siewnik Poznaniak z 86 r. i ma on redlice zamocowane na żeliwie ,które nie były oryginalnie wyposażone w stopki przeciw zapychaniu.
      Kupiłem już te stopki uchwyty dorobiłem i zabrałem się za spawanie.
      Jedną redlicę kupiłem nową ,bo miałem pogiętą i zużytą i na niej przeprowadziłem przymiarkę stopek.
       
      I z tego co widać na dołączonym zdjęciu widać ,że do tylnych pasuje ładnie a od przednich dużo odstaje.
       
      Pytanie czy tak ma być? Czy może na przednie redlice są inne stopki ?
       
      Proszę osoby które to mają, napisały czy tez tak samo u nich wygląda?
       

    • Przez przemek28_28
      Witam.
      Mam ogromna prośbe otóż poszukuję artykułu z TOP AGRAR na temat Wielki test 14 ciągników klasy 100 KM. Jeżeli ktoś jest prenumeratorem tej gazety i posiadałby ją lub posiada ja w wersji elektroniczniej byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
    • Przez mmarcinn001
      Cześć, poszukuje kabiny koja do ursus 360. Najlepiej z małopolski lub świętokrzyskiego.
    • Przez Pka93
      Witam podczas rutynowej próby podpięcia praso owijarki krone 1250 combi pack okazało się że komputer sterujący (w kabinie) nie włącza się. Gdy podpinałem ją kilka miesięcy wcześniej wszystko było w porządku. Standardowo sprawdziłem bezpieczniki oraz czy wszędzie prąd dochodzi. Wszystko jest w porządku jednak sterownik dalej nie daje się włączyć. Czy ktoś miał taki przypadek?  Może ktoś ma namiary na mechanika z okolicy Kielc który był by w stanie mi pomóc? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  
    • Przez peterson
      Cześć, potrzebuję rozrusznika do kosiarki Tecumseh OHV 120. Numery porównawcze: 37425, 36914. Wiem, że mogę sam na necie poszukać(mam kilka ofert na oku, ale może macie coś tańszego) małe mam w tym doświadczenie i proszę Was o pomoc w znalezieniu oferty w jak najniższej cenie. Jak macie jakieś dobre oferty to podeślijcie w komentarzu, pozdrawiam i z góry dzięki !
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj